Jump to content

ravid

משתמשים רשומים
    177
  • Last visited

Everything posted by ravid

1. זה רק קצה קצהו של הקרחון מימי לוני ה"עליזים" וגם- אלי דריקס כזה מנכ״ל כושל. לא יאמן שהוא מינכל את 2 המועדונים.
  2. גם את עסקת שליט היתה "מחויבות מוסרית" לבצע, ו"מה אם הוא היה הבן שלך" ו"המדינה שלחה אותו" ושאר הקלישאות.
  3. עדיף להיות בממשלה עם 6 מנדטים מאשר באופוזיציה עם 10
  4. לדעתי זה קשור במשא ומתן שמתנהל כרגע. עוד כמה ימים יגיעו להסכם שחרור חטופים שכולל בתוכו את החזרת המימון הזה.
  5. יכולים להטיל עלינו סנקציות אנחנו לא רוסיה, זה עלול לכאוב לנו הרבה יותר ממה שאתה מדמיין
  6. היה יכול להיות משעשע אם הארוויזיון היה נערך בהולנד
  7. הם יקבלו קצת יותר אוכל, דלק וציוד רפואי
  8. אני לא יודע איזו תקשורת אתה צורך, אני קורא חדשות בפורטלים הגדולים וכל הפרשנים צפו בדיוק את הפסיקה שהתקבלה.
  9. אשכרה כולם יצאו מרוצים מפסיקת בית הדין הבינלאומי.
  10. רק מי שלא מכיר את ההיכל יכול להגיד את השטויות האלה
  11. הטעות היתה שכוח כזה גדול התמקד בתוך בית אחד, לא שפעלו שם רגלית.
  12. זה היה ההיכל, לא אלוהים ולא שום דבר איזו עונה מפוספסת. היינו מקומות 2-3 ביורוליג לולא המלחמה.
  13. *עוד מופע לוזריות מרהיב
  14. לשנות את הקונספציה של נושאי היתר שאבד עליה הכלח.
  15. חברים אני מצטער להיות זה שאומר את זה אבל צריכים לקבל פה החלטות כואבות לפני שנאבד את המקום הראשון.
  16. תפקידו של השופט/דיין הוא לפרש את החוק/תקנון. עתידות: בית הדין קובע כי התנאי "המשחק לא הגיע לסיומו" כולל בתוכו מצב בו המשחק נעצר בשל התנהגות האוהדים.
  17. הלוואי שאחת ולתמיד יאתרו אותם ויכניסו לכל זורק תביעה של 250 אלף שקל, ולא יוותרו להם לשם שינוי.
  18. הטיל עלינו קללה של 7 שנים (כמובן באשמת מי ששחרר אותו לא באשמתו). מהבודדים בענף בישראל שידעו מה הם עושים. תנצב"ה.
  19. איזה חוזה הקבוצה בסכנה של פירוק
  20. פוליטיקאי פקקט עושה עליו סיבוב. הוא ישב כמה שעות בתחנת משטרה ויתנו לו ללכת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.