Jump to content

ravid

משתמשים רשומים
    177
  • Last visited

Everything posted by ravid

1. שביבי ישלים את הקדנציה אכן לצערי לא נראה טוב מבחינתנו
  2. לא נשלשל כלום אנחנו נכנסים לפלייאוף במצב מעולה, בעוד חיפה על הקרשים כמעט מכל בחינה.
  3. איך התבוסה לאולימפיאקוס גמרה לנו את העונה, אה?
  4. העזיבה של שרי והפציעה של דין דוד גמרו להם את העונה תודה לך הפועל
  5. יהיה גול או לא יהיה גול? מקווה שאני לא פותח פה פה, אבל חוץ מרפאלוב לחיפה אין כמעט מי שיבקיע.
  6. הביא אותנו למקום הראשון בכניסה לפלייאוף, להתחרות באירופה במרץ למרות שלא היו לנו משחקי בית, ל-14 ניצחונות רצופים, ולאופציה ל-3 תארים בשלב מתקדם של העונה, ככה שסך הכל אין טענות.
  7. באמת הרבה זמן לא הכריזו על מות המכביזם
  8. לא תזיל דמעה? החלונות בבתים שלכם ירעדו מצעקת הייששש שאני אתן אם במקרה הפועל יצליחו להכניס את החפץ העגול בין הקורות של הקטר.
  9. בהקשר לנושא המקורי: אין ממה לקום. הכל בסדר. ממשיכים עם מה שהביאנו עד הלום.
  10. בעיקרון קבוצות ישראליות לא משחקות כרגע בטורקיה. בשיקטאש הדיחה את הפועל תל אביב מהיורוקאפ השבוע ואף אחד לא ממש שמע על זה.
  11. מבקש לא לשאת את שמו של מיטש לשווא. כל מה שבאמת צריך פה זה עוד ג׳ורדי.
  12. טוב אל תהיה גאה. אני אהיה גאה גם בשבילך.
  13. אני לא זוכר תבוסתנות בקהל שלנו כמו שנצפית בפורום ב-12 השעות האחרונות. גם אם לא ננצח את הפועל חיפה (ויש סיכוי לא רע שזה היה קורה גם אם היינו מטאטים את אולימפיאקוס הביתה).
  14. חייב לציין שרמות התבוסתנות כאן בפורום שברו כל סקאלה. גם מילאן איבדו יתרון 3 שערים. גם פ.ס.ז, אייאקס וגם בארסה, וזה היה על במות הרבה יותר מרכזיות. זה מקטין במשהו את המועדונים האלה? שנה שעברה קבוצת הכדורסל הפסידה 35 להפועל בגמר. אז מה? אז היא לא הקבוצה הכי מצליחה בהיסטוריה? זו הערת שוליים.
  15. הבושה הכי גדולה באירופה ללא תחרות. בתולדות המועדון שני רק ל 10-0.
  16. אם היו נותנים לך את התסריט לעונה האירופית הזאת בספטמבר היית פותח אבוקה הכל בסדר. נסיים עונה עם אליפות, שמינית גמר בקורנפלקס ליג, וערב שחור אחד.
  17. קצת פרופורציות אנחנו מקום ראשון בארץ והגענו לשמינית במפעל אירופי
  18. המשחק הזה הוא לא רק על העפלה לרבע הגמר אלא גם על העפלה פוטנציאלית לבתים בשנה הבאה. אז כן, זה אחד המשחקים החשובים בהיסטוריה של המועדון וככה אנחנו נראים. כשלון מחפיר של כל המערכת מגדול עד קטן. אבל אפשר עוד להציל.
  19. לא ראוי ולא מכבד לצטט את חיים משה בכותרת של נושא יתר. ולדעתי גם לא צירוף מקרים שהם נתנו חמישיה מהדהדת באותו מחזור. מצפה ממך ליותר ציטוטי שירים של אתניקס, מושיק עפיה, אילנה אביטל, סטלוס וכו'.
  20. הקייס שלהם הוא שזה כביכול משפיע על מאבק האליפות אבל יש תקדים: ב-2012 שבועיים לפני סיום העונה בית הדין הוריד למכבי פ"ת 3 נקודות ובסופו של דבר הם סיימו 3 נקודות מתחת לקו האדום, וירדו. בערעור הלוזונים ביקשו שהעונש ידחה לעונה הבאה אבל הדיינים גלגלו אותם מכל המדרגות. לא שאני משווה, כי דין מכבי פתח תקווה הוא לא דין מכבי חיפה וגם פרק הזמן שעבר מאז שקול ל-750 שנים במונחי הכדורגל הישראלי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.