Jump to content

ravid

משתמשים רשומים
    177
  • Last visited

Everything posted by ravid

1. טוב אז לכל מי שחשש: לא רק שקפצנו שוב לבריכה, כמו שזה נראה עכשיו הצבא עושה בריכות אולימפיות בכל הסגנונות.
  2. צריך לקחת בחשבון שנוסף עוד מפעל, לכן תוחלת הניקוד לכל קבוצה צפויה לעלות. מה שהספיק לפני הקורנפלקס לא בהכרח יספיק איתו.
  3. אני לא יודע למה אתם כל כך בטוחים שביידן עוצר אותנו. ביידן מבין שישראל לא יכולה יותר לקבל גבול עם החמאס. הוא רוצה צינור נפט מסעודיה ולהמנע ממלחמה אזורית כוללת שתראה לא טוב לפני הבחירות. חוץ מזה אין לו אינטרס מיוחד לעצור את הלחימה בעזה.
  4. זה סתם קלישאות המערב התגייס לטובתנו בצורה חסרת תקדים. ראשי מדינות מארה"ב, בריטניה, צרפת, איטליה, גרמניה, הולנד ובטח עוד כמה שאני לא זוכר, הגיעו לביקורי הזדהות והצהירו על תמיכה בישראל. ארה"ב, בריטניה וגרמניה גם שלחו נשק. אז נכון האו"ם זה ניאו נאצים, אבל ראשי רוב מדינות המערב מבינים את החשיבות של ישראל במזרח התיכון.
  5. מאשימים את מאסק באנטישמיות בגלל שטוויטר תחת ידו הפכה לפלטפורמה הגדולה בכל הזמנים להפצת תכנים ניאו-נאצים, קונספירטורים, פרו-טרוריסטים ועוד שלל בונבונים שכאלה. הניו יורק טיימס חשף שבתחילת המלחמה מול חמאס נוהל על ידי סין, רוסיה ואיראן קמפיין הדיס-אינפורמציה הגדול בכל הזמנים לטובת חמאס. כל הג'קסון הינקלים למיניהם מצאו בטוויטר של מאסק את כיכר העיר להפצת משנתם, וכל זה לא היה אפשרי ללא השינויים שמאסק הכניס בפלטפורמה. אז מאסק עצמו כנראה לא ****, אבל נכון לעכשיו הוא בהחלט נופל תחת הקטגוריה של 'ועוזריהם'. יש לו לא מעט מניות בגל האנטישמיות ששוטף עכשיו את העולם.
  6. ערבים לא מתרגשים ממוות המוני, לא מהרס תשתיות, ולא מרמת חיים של כלבי רחוב ללא חשמל, מים ובתי חולים. מה כן גורם להם לשקשק מפחד? אם הייתה לנו הנהגה יצירתית עם ביצים, היו עוצרים את עסקת השבויים, מעבירים עכשיו בכנסת כחוק את הסיפוח של 8 הק"מ הצפוניים של הרצועה עד ג'באליה כולל, מפנים את ההריסות של בית חאנון ובית לאהיה ומכריזים שם על שמורת טבע, ותוקעים להם חומת ברלין ממש בפאתי עזה. עכשיו עם העובדה הזו בשטח, אפשר להתחיל מו"מ על האזרחים והחיילים שלנו, ואולי אפילו על עוד הישגים אם הלחימה תימשך. העולם לא יאהב את זה, ולכן הצעת החוק שתאושר תכיל את ההתניה "כל עוד ישנם אזרחים ישראלים המוחזקים בניגוד לרצונם ברצועת עזה". זה ירכך את התגובה הבינ"ל. והנה, לא צריך לשחרר אף רוצח עם דם על הידיים.
  7. אילון מאסק צפוי לנחות בארץ עוד 7 שעות, להפגש עם ביבי והרצוג (למה?), ולבקר בקיבוצי העוטף. אם לא הייתי יודע יותר טוב הייתי עלול לחשוב שביבי עובד על בניית רשת קשרים בסיליקון ואלי.
  8. מירב מיכאלי בשניה הראשונה
  9. חבר'ה אתם סתם עושים מזה עניין. אז לא שמו את הידיים על איזה פלקט, ביג דיל. לא על זה תקום ותיפול המדינה. אתם מתנהגים כאילו ששחקן שלהם עשה את הפשע האנטישמי הנורא של זריקה לאוויר של חתיכת הבד הקדושה שהקפטן מלביש על הזרוע. קצת פרופורציות.
  10. מעניין שלזרים של הפועל פ"ת אין משפחות במדינות המוצא
  11. הם טוענים שנצפה כתב"ם בגובה מאוד גבוה
  12. איזה קרקס תקשורתי מביך. החטופים ירדו מהאמבולנס, החטופים חצו את הגבול, החטופים עלו לרכב של הצלב האדום, הרכב של הצלב האדום עצר בתמרור עצור. רק חסר שאחרי החדשות יקימו "עמוד משחק" עם עדכונים pbp. בדיוק כמו בעסקת שליט, במו ידינו אנחנו יוצרים את האקלים לחטיפות הבאות.
  13. אם אתם חמאס- מה אתם עושים ב-5 הימים האלה? התחושה שלי היא שההנהגה שלהם תנצל את ההפוגה כדי להימלט למדינה זרה, אם לא עשו את זה כבר.
  14. פעם ראשונה שאני אומר דבר כזה: מקווה שהנבחרת תתבזה מול אנדורה על מנת שצמד הליצנים יוחלפו לקראת הפלייאוף. הבעיה: כשמסתכלים על המינויים האחרונים של ההתאחדות לנבחרת מתקבל הרושם שאין לאף אחד שם זין להתעסק עם זה.
  15. אח שלי אם הפסקת האש תהיה ב-20:00, המטח יגיע ב-21:00
  16. עתידות: בגלל הפגיעה ביכולות התקשורת של חמאס, נותק הקשר בין החוליות השונות בשטח, לא כולן יודעות על הפסקת האש, ולכן ירי הרקטות נמשך.
  17. אני משער שרוצים שחרור חטופים גם כדי לחקור אותם ולנסות לקבל תמונת מודיעין יותר טובה כדי להגיע גם לחטופים, גם למנהרות וגם למחבלים. אבל גם כי ביבי קוקסינל כרגיל.
  18. הם מפרסמים סרטונים של הפעולות ההתקפיות נגד צה"ל. מחבל יחיד יורה rpg על טנק או צלף שפוגע בלוחמים מתוך חורבה של בניין הרוס. היו הרבה נפגעים מבית חאנון למשל - וזה אחרי שהמקום שוטח לחלוטין, לא נשאר שם כבר מה להפציץ, ואין אוכלוסייה אזרחית שתיפגע. זה לא מונע מהם לזנב בנו.
  19. אתה מתייחס אליהם כאילו הם אדם אחד. אז לא, הם 2.3 מיליון שרבים מתוכם עומדים מאחורי ארגון טרור שמשתמש בהם כמגנים אנושיים, ויעדיפו למות בעזה מאשר לעזוב ברצון. אבל נניח שאיכשהו שכנעת את כולם לעזוב מרצון- מי יקח אותם בדיוק? ולגבי מכחיש השואה והטבח אבו מאזן- העובדה בשטח היא שיש עם מכחיש השואה הזה תיאום ביטחוני. הוא אולי שונא אותך אבל לפחות הוא "מחונך". בכל מקרה, כנראה לא נשאר לו יותר מכמה שנים גם ככה ואי אפשר לבנות עליו להרבה זמן.
  20. Yemen’s Houthis say they will target all ships owned, operated by Israeli companies A spokesperson for Yemen’s Iran-aligned Houthi military, Yahya Sarea, says the group will target all ships owned or operated by Israeli companies or carrying the Israeli flag, according to the group’s Telegram channel. The spokesperson called on all countries to withdraw their citizens working on the crews of any such ships. לא משאירים לנו הרבה ברירות כאן
  21. לא שיחקו טוב כמעט באף משחק, להוציא את המשחק בבוקרשט. וגם זהבי כשהצטרף לא שדרג שום דבר. אולי אם זהבי+דאבור+אצילי (וגם סבוריט) היו בנבחרת דברים היו נראים טוב יותר, אבל בנבחרת ישראל לא הטובים ביותר משחקים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.