Jump to content

ravid

משתמשים רשומים
    177
  • Last visited

Everything posted by ravid

1. רפיח זה לא החמצן של כלום. יכנסו, לא ימצאו כלום כי הכל כבר נוקה, יהרגו כמה עשרות לוחמי חמאס, אולי מאות במקרה הטוב, ונחזור לאותו מצב תקוע שאנחנו נמצאים בו היום.
  2. אין קשר לשום שריקה 6:05 לסיום במצב של 75-70 במומנטום לטובתנו שהיוונים היו לחוצים, עודד עשה חילוף משולש, הכניס את השמות הגדולים (ניבו ולורנזו), ותוך 3 דקות עלה ל-15 הפרש. נגד פרטיזן בחוץ הוא עשה את אותו דבר בדיוק ב-24 הפרש וגמר לנו את המשחק ההוא.
  3. קטש חזר על הטעות שהוא עשה מול פרטיזן. היינו בריצה משוגעת, והוא עשה חילוף והחזיר את לורנזו, שכל ההגנה מתמקדת בו, ומאז רק איבודי כדור. גמר לנו את המשחק. למה לא לתת להרכב שמתפוצץ להמשיך לרוץ?
  4. טוב המשחק הזה לא יהיה שלנו. הלאה לבלגרד.
  5. הממשלה קיבלה החלטה ברורה מאוד: מנצלים את הסימפטיה הבינלאומית שקיבלנו בתקיפה האיראנית להשיג מקסימום נקודות באירוויזיון, ומיד אחריו יכנסו לרפיח. אבל ברצינות: אתם חושבים שפעולה ברפיח הולכת לשנות את תמונת המלחמה. אני לא יודע למה הגעתם למסקנה הזו, זה לא יקרה.
  6. היוונים מצאו את הקצב שלהם בהגנה. אם הם ימשיכו ככה זה משחק גמור.
  7. 3 דקות לפני השוויון הובלת ב-8, ברגע שירד ל-1-2 היה חייב לקחת
  8. למה עודד מחכה בדיוק עם הטיים אאוט?
  9. אני מעריך שהם יבואו לשחק אלים ומלוכלך היום, וינסו להשבית לנו שחקן או שניים. ועדיין - מי שמאמין לא מפחד. תנו לנו סיבה אחת לשמוח
  10. עניתי על זה כבר בעמוד הקודם :-) כנראה שלא שונה יותר מדי.
  11. הוא לא יכול לדעת מיד בסיום משחק כשהאדרנלין עדיין זורם בגוף
  12. אנחנו בלי ההיכל לכן לנצח אותם פעמיים בבלגרד יהיה מאתגר ביותר. ביום חמישי משחק על פיינל פור.
  13. יכול להיות שעשו עלינו עכשיו 100 אחוז ל-2 נקודות במחצית?
  14. גם שלדון אדלסון מת וזה לא מנע מהכסף שהוא השאיר אחריו לקנות את הפועל ירושלים
  15. ובסוריה ועיראק. ויש גם מעורבות כלי טיס אמריקנים. לעולם לא נדע מה באמת קרה שם.
  16. השאלה שאתה באמת צריך לשאול היא איך העונה היתה נראית אם היינו עושים הגנה
  17. סיימנו עונה במאזן 4-13 ככה שאין לנו הרבה מקום לשיפור. אני מעריך שהיינו מנצחים את ברצלונה בהיכל ואז הטבלה היתה נפתחת קצת.
  18. אתה מתבלבל אחי, אלו מכתש רמון והמכתש הקטן. אתם נשמעים כמו עוקבים ערבים של ג'קסון הינקל.
  19. פוצח קצת מזכיר לי את ההצגה מול מונאקו בשנה שעברה. אולי לא יספיק לפיינל פור, אבל וואלה מגיע לנו ליהנות
  20. אחרי שהאמריקנים הפילו כמאה כתב"מים מתאבדים שכוונו על תשתיות חיל האוויר, וכמה ימים לפני הצבעה בקונגרס על צ'ק של 17 מיליארד דולר, לא חושב שאנחנו במקום נוח לשים עליהם קצוץ.
  21. מבחינה צבאית זו מעצמה, שטח עצום, מערכות הגנה אווירית, מרחק גיאוגרפי גדול וללא יתרון הפתעה. זה לא כמו תקיפה בלבנון. זה מאוד מורכב. אגב אני לא אומר אם נכון או לא נכון להגיב על זה (זו באמת דילמה), אלא רק שיהיה קשה.
  22. איראן זה לא עזה. זה בכלל לא מעשי מה שאתה אומר.
  23. מכה כואבת מאוד מהאיראנים הערב (ביטול בתי הספר והגנים מחר) וברצינות- לא אופתע אם כל זה הסחה למכת מנע שאנחנו הולכים להנחית על בסיסי הטילים שלהם הלילה
  24. באסקוניה זה אגוז רציני לפיצוח. ביום שלישי משחק על עונה.
  25. וואלה שיר מטומטם והשורה הגזענית היא הדובדבן על הקצפת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.