Jump to content

ravid

משתמשים רשומים
  • Content Count

177
  • Last visited

• Days Won

10

2 Followers

Recent Profile Visitors

4,336 profile views
  1. יאניס דיווח שאניס רוצה לנסות את מזלו בנ.ב.א. במצב הנוכחי הייתי לוקח את פייר ג'קסון.
  2. כי הם נותנים לנו מספיק סיבות לשמוח. השיר כבר לא רלוונטי.
  3. קיבלתי השבוע שתיים מסין עריכה: יתכן שהזמנתי אותן קצת קודם. כשאהיה ליד המחשב אוכל לבדוק.
  4. איך אתה יודע איך ג'ונס שומר? לדעתי ג'ונס על הכוונת כי הוא זול.
  5. מישהו מכיר כרטיס לדרייב אין בשבת?
  6. אם זה על הפרק, מחזיר את פייר ג'קסון בלי למצמץ בכלל אבל רק בכפוף להיותו בכושר משחק
  7. אם אני הייתי שופט הגול השלישי היה נספר
  8. התשובות הגזורות של אנשים פה הורגות אותי. ציטוט של מישהו ממכבי שלא מסתדר עם אג'נדת הקיפוח? זה ציטוט מומצא. תמונה שמראים בה בבירור את שכטר בועט לעמוס בראש? זאת תמונה משקרת.
  9. אנחנו יותר טובים אבל לא בהרבה
  10. מה שאתה אומר נכון באופן כללי, אבל בהתייחס ספציפית לשער השני: אתה חושב שהוא היה חוקי? לדעתי גם ההילוך החוזר במקרה הזה מראה שהוא היה צריך להפסל, והפריימים הבודדים רק מחזקים את זה.
  11. המממ הנה ההגדרה לשליטה בכדור של שוער: A goalkeeper is considered to be in control of the ball when: • the ball is between the hands or between the hand and any surface (e.g. ground, own body) or by touching it with any part of the hands or arms except if the ball rebounds from the goalkeeper or the goalkeeper has made a save • holding the ball in the outstretched open hand • bouncing it on the ground or throwing it in the air A goalkeeper cannot be challenged by an opponent when in control of the ball with the hands מה שרלוונטי כמובן הוא הסעיף הראשון. בתמונות שצירפתי אכן לא רואים באופן חד משמעי שהכדור היה בשליטה של עמוס. אבל התמונות נלקחו רגע אחרי שהפגיעה של שכטר גרמה לכדור לברוח לו. בהילוך החוזר המלא לעומת זאת רואים באופן די ברור ששבריר שנייה לפני כן התנאי הראשון מתקיים. חוץ מזה אני לא מבין מה כל כך מסובך פה. רואים את שכטר פוגע עם הרגל בראש של השוער כשהוא על הריצפה. זו שריקה קלה ואני חייב להודות שאני די נהנה לראות אותך מתפתל בניסיונות להסביר למה לא היה פה פאול. אז אתה מוזמן להמשיך בזה ולקבור את עצמך יותר עמוק או פשוט להודות שטעית. ככה או ככה התוצאה הסופית לא תשתנה. דבר שני: זה מה שאיביץ' ומכבי חושבים על השיפוט במשחק הזה: https://sports.walla.co.il/item/3328071 אתה רוצה מוצצי, מר "כל מה שכתבתי נכון"?
  12. ספורט 5 מפרסמים שכספי יעדר לפחות עוד 6 שבועות. איזה יופי. חייבים להביא הנה ישראלי בכיר שיכול לשחק 30 דקות. בינתיים מכבי פנתה לרכז כריס ג'ונס שמשחק בטורקיה ומעמיד שם ממוצעים של 15.5 ו-5.5 אסיסטים ב-34 דקות בקבוצה שממוקמת במקום ה-9 במאזן 6-5.
  13. שיהיה גם אדינסון קבאני ביכולת. כל עוד הקבוצה רצה טוב, מנצחת וההתקפה נראית טוב, אין לו שום קייס לתלונות למאמן.
  14. בדרך כלל אני לא מגיב לדרישות צומי שלך אבל הפעם אני אחרוג ממנהגי. יש "אובר אובייקטיביים" מצד אחד, ומצד שני יש את האובר בכיינים שהם גם אובר מקופחים שאתה מנסה לטפח פה. תבין משהו: זה ספורט ובספורט יש טעויות שופטים לפעמים. לא רק זה, יש גם שריקות גבוליות שהולכות פעם ככה ופעם ככה. יש 2 דרכים להתמודד עם זה: להבין שזה חלק מהמשחק ולהתבאס שזה קורה נגדך אבל להמשיך הלאה, או, הדרך שאתה עשית בה דוקטורט, להתבכיין על זה כל פעם כמו ילדה עם קוקיות. עכשיו לא רק שאתה ה master cry baby בפורום, אתה עוד מנסה להשליט את הגישה שלך אצל כולם ולהפוך דור של אוהדים למגה-בכיינים כמוך ויוצא פה בפסטיבל יללות בכל פעם שיש שריקה גבולית שהולכת לרעתנו. ומילא שזה היה מוצדק, אבל אתה עושה את זה גם במקרים שבהם זה לא נכון. אז אתה עצמך מוזמן להמשיך כמה שאתה רוצה אבל לפחות תפסיק לדרדר גולשים אחרים ליצור פה עדת מקופחים חדשה אחרי כל משחק. כאילו יש בישראל את ערביי ישראל, אחר כך את האתיופים ומעל כולם בסולם הקיפוח את אוהדי מכבי תל אביב.
  15. תסתכל שוב מי זה שטען כאן שאסור ליזום מגע עם השוער... בואו נסכם את סיפור השער השני: כשצופים במהלך במסך מלא באיכות גבוהה אפשר לראות בבירור: הנעל הכחולה היא של איתי שכטר. ברגע של המגע שלו עם עמוס הכדור נחשב בשליטה של עמוס (בין הידיים שלו, אפשר לראות את זה בהילוך החוזר). הפגיעה גורמת לו לאבד שליטה בכדור. השריקה הספציפית הזאת הייתה מוצדקת. כדאי שתתחילו לקבל את זה במקום לבכות כמו ילדות עם קוקיות כל הזמן. עריכה: הנה עוד סקרינשוט למי שעדיין מסרב לקלוט את המציאות:
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.