Jump to content

ravid

משתמשים רשומים
    177
  • Last visited

Recent Profile Visitors

9,207 profile views
  1. בבייסבול הבנתי שהכל עוד פתוח
  2. יש כבר מס כזה. קוראים לו ביטוח לאומי.
  3. צריך להחזיר את הבור של הקורונה איכשהו. מה אתה מעדיף, שיעלו מס הכנסה? ובכלל- בתור זה שבחל"ת כבר לא יודע כמה זמן, אתה האחרון שיכול להתלונן לדעתי.
  4. הבעיה במס על כלים חד פעמיים הוא שכמו המס על שקיות פלסטיק- הוא לא גבוה מספיק.
  5. גם לנבחרת הבייסבול. מסתבר שבטורניר משתתפות רק 6 נבחרות.
  6. כרגע באמת לא נראה שהקורונה היא סכנה לאומית והממשלה מתנהגת בהתאם, אבל הממשלה צריכה להיות עם האצבע על הדופק למקרה שיקרה שינוי כמו ואריאנט חדש או שהשפעת החיסונים תתפוגג ודברים ישתנו.
  7. בוא נגיד את האמת- זה לא שהשירים שהיו להם אצלנו זה נובמבר ריין ובוהמיין רפסודי, כן...
  8. אחי מה אתה רוצה ממני? אמרתי שהם אלים? אמרתי שהם לא עושים טעויות? אמרתי משהו על אמינות הבדיקות? על חיסון ילדים? על ההתנהגות של החרדים? מדברים פה על יעילות החיסון ואתה כל כמה הודעות צץ ודוחף משהו על סבבים של pcr (שאין לי מושג מה זה בכלל). מה אתה רוצה מהחיים של סחבק? מה שאני אומר הוא שהדבר הכי חכם שאנחנו הציבור הרחב יכולים לעשות הוא להקשיב לגופים האלה. לא כי הם לא אנושיים ולא טועים אלא כי ההחלטות שהם מקבלים אלו ההחלטות הכי מושכלות, רציונליות ונכונות שמישהו יכול לקבל, בערך פי מיליון ממני וממך. בדבר אחד אני כן רוצה לתקן אותך: משרד הבריאות הזהיר מקטסטרופה לפני פורים וזה לא קרה. האם זה אומר שהם שיקרו? בהחלט לא. באתר של משרד החוץ יש אזהרת מסע בדרגה הכי חמורה נגד נסיעה לסיני. אלפי ישראלים נוסעים לשם וחוזרים כל חודש ולאף אחד לא קורה כלום (חוץ מכוויות שמש). זה אומר שמשרד החוץ משקר? לא. זה אומר שהוא מזהיר וכך גם משרד הבריאות. יש פה גם אלמנט של נבואה שמגשימה את עצמה. יכול להיות שבלי האזהרות וההפחדות היו יותר נדבקים. אולי לא ברמה של אסון, אבל היה נגרם נזק כנראה. משרדי הממשלה שלנו נוקטים תמיד בגישה שמרנית: אם יש סכנה קטנטנה הם יזהירו וימליצו נגד. אתה יכול להתווכח אם זו גישה נכונה או לא, אבל ככה זה.
  9. אם וכאשר רשויות הבריאות הגדולות ימליצו לחסן ילדים אז הדבר הכי נכון יהיה לחסן ילדים. אתה מוזמן לתייג אותם בפייסבוק ולומר להם את עמדתך בנושא. אני בטוח שהם יקשיבו בכובד ראש היות ואתה הרי כל כך חכם ומשכיל. קיוויתי לא לעשות את זה אבל בכל זאת אני אסביר לך למה אתה מפגר: בימים של "התקהלויות החרדים" (ומדובר כמובן בהתקהלויות ואי הקפדה על נהלי הריחוק של כל המגזרים) נפטרו בארץ כ- 6400 איש מהנגיף. גם אם לא כולם נפטרו מהנגיף, זה עדיין כמה אלפי אנשים שכן. אחרי מסיבות פורים לא היו המוני חולים קשה ונפטרים כי הרוב היו מחוסנים. אחרי גמר היורו לא היו המוני חולים קשה ונפטרים כי כמעט כולם היו מחוסנים והמעטים שלא היו נדרשו להציג בדיקה שלילית. אם עד היום לא הבנת שזה מה שהחיסונים עושים אז אתה כאמור מפגר. לדעתי תדפיס את ההודעות שלך פה ותדביק אותן על שימשת הרכב שלך. אתה תוכל לחנות ככה בחניית נכים.
  10. לא הבנת אותי אני האחרון שיזלזל בספורטאי אולימפי שמקדיש את חייו למה שהוא עושה. מגיעה להם כל ההערכה ויותר. אני מזלזל בתרבות פה שגורמת לנו לחגוג בלי שום פרופורציה מקום שלישי ועוד בענף אישי. כל קרקס האוננות הלאומית שהיה פה בעקבות מדלית הארד של ירדן ג'רבי היה מביך כל מדינת ספורט שמכבדת את עצמה. וזה מתווסף לעוד "הישגים" ספורטיביים שאנחנו חוגגים בטירוף- גול יפה ששחקן הבקיע לבופון בתבוסה ביתית, שיא קריירה של כדורסלן בתבוסה ב-20 הפרש, העפלה של אדם פרטי לגמר תחרות שחמט, וכו'.
  11. כבר עניתי לך בצורה הגיונית לפני כמה ימים והוכח שזה חסר טעם. מי שעד היום לא הבין מה עושה חיסון ולמה נוטלים אותו- זה כבר טוטאל לוס.
  12. הכי טיפש בפורום קללל
  13. לא אוהב את האולימפיאדה. האורגזמה הלאומית כשאיזה ג'ודאי או חותר שאף אחד לא שמע עליו ערב התחרות מצליח לסיים מקום שלישי היא שיא הבושה מהספורט הלאומי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.