Jump to content

ravid

משתמשים רשומים
    177
  • Last visited

Recent Profile Visitors

9,937 profile views
  1. אתה תמיד מודד את התשואות שלך אחרי שבוע? דבר איתי עוד 2 רבעונים :-)
  2. האליפות תישאר איפה שהיא רגילה להישאר
  3. מישהו שצפה במשחק יכול להסביר לי למה ב-2 ההתקפות האחרונות בפיגור 3 בארסה לקחו זריקות ל-2?
  4. מי לדעתכם תפסיד לבארסה בגמר היורוליג? אני הולך על אנדולו
  5. אתה תמשיך לחיות במדינה הכי יקרה ב oecd ותצטרך 300 משכורות כדי להגיע לדירה והזמן שלוקח לך להגיע לעבודה יצמח לשעתיים וחצי לכל כיוון אבל היי, העיקר שטיפלת במה שחשוב
  6. אין שום דבר חיובי בביזיון הזה, אבל לפחות אנחנו רואים בסדרה הזו מי הזרים שצריכים לקבל בעיטה בתחת בקיץ
  7. אח, אני מתקשה לראות פה את ההמלצה:
  8. המסחר בקריפטו מתנהל בבורסות ציבוריות עם נזילות כמעט אינסופית. אין שום רגולציה ואף אחד לא מונע הרצות ושלל קומבינות אחרות. זו אחת הסיבות לתנודתיות הגבוהה. ביום שתהיה רגולציה השוק הזה יקפוץ כמה כיתות למעלה וגם התשואות ירדו.
  9. בשביל מה? שהם אחר כך יערערו על אונשים קלים עתידיים שאנחנו נקבל?
  10. יש בודדים שיכולים להשפיע על הביקוש. בעלים של יצרן רכב ענקי הוא אחד מהם, אבל גם ההשפעה שלו היא קצרת מועד בלבד כי אחריו באים עוד 10,000 רובוטים שמתקנים את המחיר מהר מאוד :-)
  11. אני איש השקעות שלא חשוף ומעולם לא היה חשוף לקריפטו. שווי השוק של מטבעות הקריפטו נע באיזור של 1-2 טריליון דולר. נראה לך שמישהו יכול להשפיע על הביקושים בקנ"מ כזה? זה כמו שמחר אני אקנה מניה של מיקרוסופט ואכתוב סטאטוס בפייסבוק מתוך מחשבה שזה ידחוף אותה למעלה. ואם כבר העלת את נושא הדוחות- מה הדוחות של הזהב ושל שאר המתכות היקרות? אין להן, ועדיין יש מחזורים של מיליארדים כל חודש. אתה תתפלא בכמה דברים אנשים סוחרים ולאיזה דברים הזויים יש ערך שוק למרות שלא עומד מאחוריהם מוצר פיזי. מטבעות קריפטו זו לא ספקולציה אחת גדולה. חד משמעית- הם פותרים בעיות מסויימות בעולם ולכן יש להם ערך פנימי. עכשיו לכו תדונו על גודל הערך הזה, זה הכל. למה אני לא מחזיק? זה כמו לשאול למה זיזיץ' לא זורק שלשות. מאותה סיבה שאני לא מחזיק אג"חים, כלומר זה לא תואם לפרופיל הסיכון שלי ואני לא מבין בזה מספיק.
  12. הציטוט הזה של אבי כהן הוא רק משפט ששחקן אמר בראיון פעם, שכנראה סתם עלה לו לראש בתגובה לשאלה ששאלו אותו באותו רגע. אין סיבה לבנות את כל הגדרת המועדון על הציטוט הזה.
  13. וואלה נכון אז בוא בבקשה תסביר לי למה גולדהאר החתים את אלירן עטר, ועוד פעמיים.
  14. לזיין את אשתו של אחיך זה מוסרי? (גיגס) לזיין את אשתו של חבר לקבוצה זה מוסרי? (ג'ון טרי, טוני פארקר) לבגוד על ימין ועל שמאל עם זונות זה מוסרי? (וויין רוני) לשכב עם זונה בת 16 זה מוסרי? (בנזמה, גובו וריברי) לשלם לבחורה כדי שתחזור בה מתלונה על אונס זה מוסרי? (רונאלדו וקובי) לחגוג עם זונות לילה לפני משחק מכריע זה מוסרי? ועכשיו בוא נחזור הביתה: לעשות אורגיה של 7 חבר'ה על צעירה בת 18 זה מוסרי? להעצר ל-3 ימים במדינה זרה אחרי משחק בשל תלונה על אונס זה מוסרי? גם דגו, רוני גפני, מני לוי ואיתי שכטר לא היו מספיק מוסריים בשביל לשחק במכבי מבחינתך, או שלא היתה לך בעיה איתם? כמובן שלא היתה לך בעיה איתם, כי אתה מבין שמוסר זה סובייקטיבי בין אדם לאדם, ובכלל, זו לא תפקידה של קבוצת ספורט תחרותית להיות המצפן המוסרי של החברה במקרים אפורים. ב-2005 4 כדורסלנים זרים מהפועל ירושלים והפועל ת''א הזרימו בחורה עם תסמונת דאון לשירותים של מועדון ואחר כך לאורגיה בדירה של אחד מהם ואז שלחו אותה הביתה במונית. המשטרה קבעה שלא בוצעה עבירה פלילית. אחר כך הבחורה תבעה אותם. הנה תגובת הקבוצות: ירושלים: "הקבוצה עומדת מאחורי השחקנים, מאמצת את גרסתם ותתמוך בהם לאורך כל הדרך. הקבוצה בטוחה שהתביעה מופרכת ותידחה, והאמת תצא לאור". הפועל תל אביב: "כל עוד לא הוכח דבר וחצי דבר נגד האטן, הפועל תל אביב נותנת לו גיבוי עומדת מאחוריו".
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.