Jump to content

ravid

משתמשים רשומים
  • Content Count

177
  • Last visited

• Days Won

11

2 Followers

Recent Profile Visitors

4,734 profile views
  1. לא צריך שום מנטור. זה ללא קהל. 0-3 קליל ולחצי הגמר.
  2. אין שום סיבה שכאשר בנאדם, בעת חירום, צריך להשתמש בכספים שהם שלו והוא חסך, איזה בית השקעות יתפוס עליו טרמפ ויגבה ממנו ריבית על זה. לא מדבר על הלוואה כנגד קרנ"ש במצב שגרה. אנחנו לא בשגרה.
  3. החוב לא ילך לשום מקום גם אם הוא ימתין אפילו שנה. וגם הבנקים מעדיפים את התרחיש הזה מאשר הקטסטרופה שעלולה לבוא על כולנו אם וכאשר. האוצר פשוט צריך ליצור תמהיל שמעודד את מי שיכול לשמור על המשך התשלומים כסדרו ורק מי שבאמת חייב את זה יקבל את הדחיה הזו. אני בכלל טענתי בזמנו שצריך לאפשר למובטלים למשוך כהלוואה ללא ריבית ישירות מקרן הפנסיה שלהם ולאפשר להם להחזיר אותה ע"י הפקדות מוגברות ב-3-4 השנים הבאות כשהם יחזרו לעבוד.
  4. דחיית התשלומים זה מהלך מתבקש אלא אם אתה רוצה לראות אלפי משפחות נזרקות לרחוב בחודשים הקרובים וסכנה ליציבות הבנקים. אבל עדיין אני מסכים שישראל כץ עושה קולות של שר אוצר מסוכן מאוד לחברה הישראלית וחבל כי לאור הקדנציה שלו במשרד התחבורה ציפיתי ממנו ליותר.
  5. לא, דווקא היתה להם עונה לא רעה. סיימו מקום שני. **עריכה** חשבתי בהתחלה שאתה מדבר על קבוצת הבת. כן, רעננה ירדו.
  6. ravid

השקעות.

ממש לא בלתי אפשרי יש אלפים רבים של סוחרים שמתפרנסים ממסחר יומי. רק מה- הם משחקים משחק סכום אפס עם חובבנים. אבל בהחלט יש כאלו שיודעים להרוויח.
  7. אני חושב שהתבלבלת בנושא. מה לזה ולמגיפה?
  8. יש עם זה בעיה ענקית והיא כפי שציינתי הבידוד הפיזי של ישראל שעלול לגרום לנו לנזקים עצומים.
  9. אני בהחלט רואה מצב שמדינות מכניסות מאות אלפי תיירים בכפוף להגבלות כאלו ואחרות כמו איכון סלולרי, הצגת בדיקה שלילית או ביצוע בדיקה מהירה, כשתהיה כזו, לפני עליה למטוס. מדינות יתחילו לעשות את זה בקרוב. בהחלט אפשר למנוע את המתים האלה. יהיה הבדל גדול מאוד במספר הנפטרים אם נגיע לחיסון אחרי 50 אלף נדבקים או אחרי 100 אלף. אתה צריך להבין שאני לא מטיף פה לסגר. ממש לא. אני ואתה למעשה אומרים את אותו הדבר רק מכיוון אחר: אני טוען שעל מנת להקטין ככל הניתן את הפגיעה בכלכלה הממשלה צריכה לבחור נכון את ההגבלות שהיא מטילה ולאכוף אותן ביד ברזל. היום יש כמה ילדים מרעננה שאחראים ל-54 חולים כשהם עשו את זה ביודעין תוך שהם זרקו זין על ההנחיות, ולא רק שהם לא נותנים איזה דין וחשבון, הם מתראיינים בפנים גלויות בתקשורת ופשוט לא שמים זין על אף אחד. הם עושים את זה רק מסיבה אחת- כי הם יודעים שזה לא באמת מעניין אף אחד בממשלה. זה עניין את בכירי משרד הבריאות אבל הם כבר נשברו וברחו משם בגלל שלא נתנו להם למלא את תפקידם. וזהו. חוץ מהם זה לא מזיז לאף אחד בעיקר לא לאדון נתניהו שאולי יתעורר כשה-g20 והאיחוד יודיעו שאין כניסה למי שהגיע מישראל. מסיבות, ברים, בתי כנסת, אולמות אירועים, חדרי כושר, הופעות- כל מה שעלול להיות מוקד הדבקה שלא ניתן לתת לו מענה שיצמצם את זה והוא לא הכרחי חייב להסגר לאלתר והמדינה צריכה לפצות את המעסיקים. משרדים וחנויות: להמשיך להפעיל כמה שאפשר תחת התאמות. במקביל הכשרה של מאות פקחים שיכולים להכנס לבנייני משרדים ולבדוק שההנחיות נשמרות ומי שלא- קנסות גבוהים מאוד כפי שציינתי קודם, ואישום פלילי יעשו את עבודת ההתראה.
  10. כשאני מדבר על הגבלות אני לא מדבר על סגר או על משהו קיצוני. אני מתכוון להגבלות שיאפשרו לאנשים להמשיך את חייהם במידת האפשר ככה שהמחלה לא יוצאת משליטה. תיאורטית ההגבלות האלו קיימות אבל זה על הנייר בלבד כי לאף אחד כולל נתניהו לא נראה שיש רצון אמיתי לאכוף אותן. ראה לדוגמה את הילדים ברעננה ששמו פס ועשו מסיבת סיום בשושו ועכשיו 50 מהם נדבקו והם הלכו הביתה והפיצו את הנגיף למשפחות שלהם. מישהו אמר להם משהו? הם נתנו איזשהו דין וחשבון? הם מגנים על עצמם בראיונות בתקשורת כשהם אמורים להגן על עצמם בפני שופט. רק ככה מונעים את המסיבה הבאה. אפילו לא עשו להם נו נו נו. זה פשוט לא מעניין אף אחד בממשלה. אז הגבלה קיימת אבל מעשית היא כמו אוויר. היא חסרת משמעות. היום אף מדינה לא תכניס אלפי תיירים אבל עוד 3 חודשים מדינות כבר יתחילו לעשות את זה. מדינות יתחילו לקיים שגרת מגיפה תחת מגבלות. גם אנחנו נבין את זה ותחיל בסופו של דבר רק חבל שזה יהיה אחרי עוד כמה מאות מתים שאפשר היה למנוע.
  11. לא יודע בוודאות, אבל משער שיכול להיות שיש נתונים מחו"ל לפיהם הוסקו המסקנות על ההגבלות החדשות. אולי. בכל מקרה עושה רושם שהממשלה שלנו נתפסת כאן במערומיה כל יום מחדש. הם מסתכלים רק על הגרף של חולים קשה ומונשמים. גם כאשר היו מאות נדבקים ביום הגרף הזה לא עלה יותר מדי וזה גרם לנתניהו ואדלשטיין להתייחס למגיפה בקלות ראש מתוך מחשבה שהנזק מהטלת הגבלות עולה על הנזק בריבוי חולים. עכשיו כבר מבינים שהנזק מהתחלואה הרבה יותר חמור ממה שחשבו כי ישראל הולכת להפוך לאי מבודד ללא מסחר, השקעות מבחוץ וללא תיירות נכנסת ויוצאת. תיירות מהווה 5 אחוז מהתמ"ג שלנו- הלך פייפן. השקעות- נראה איזו חברה תקים כאן מרכז פיתוח בקרוב. וזה עוד לפני שדיברנו על צונאמי של פשיטות רגל שכבר מתחיל להרטיב לנו את הרגליים. ההתנהלות של ממשלת הליכוד בכל מה שקשור במגיפה הזו בחודשיים האחרונים היא שערוריה. למזלם בימים האלה הכל דינאמי וניתן עדיין להכות על חטא ולהתחיל לעשות כאן סדר בעניינים. חולה שהעז לצאת מהבידוד- 6 חודשים מאסר. מבודד שהפר בידוד- 5000 שקל קנס. מארגן של אירוע המוני בניגוד להנחיות (חתונה, מסיבת סיום וכו'): 3 חודשי מאסר+ 10,000 שקל קנס. השתתפות באירוע פיראטי או אי עטיית מסכה: 1000 שקל. זה לא בעיה ליישם, פשוט צריך רצון ואז תראו איך עקומת התחלואה מתייצבת יופי. פשוט צריכים להבין ששגרת החיים חייבת להשתנות.
  12. מבחינה כספית בגלל עניין המיסוי יש מצב טוב שבכר יעלה לך יותר ממאמן זר בקליבר של מה שאנחנו רגילים אליו. החוזה האחרון שלו אצל אלונה הוא סדר גודל של חצי מיליון אירו לשנה.
  13. אין יותר מדי ערך ספורטיבי לליגה והמעט שיש הולך ופוחת ככל שעוברים הימים. גם אם הליגה תסתיים ונוכרז כאלופים זו תהיה אליפות טכנית בלבד ולא זכיה באליפות.
  14. מסכים לחלוטין אבל לא רואה סיכוי שיהיה סגר נוסף.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.