Jump to content

yaniv_riv

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by yaniv_riv

1. אם אבי אכן לא עושה דבר כדי למנוע אלימות כלפי מאות אוהדי מכבי, אז עם כל הצער שבדבר - צריך לצאת גלוי נגד המצב הזה. "ובימים ההם אין מלך בישראל, איש הישר בעיניו יעשה".
  2. בטח שזה פתרון. אני חושב קצת שהתגובות שלכם מוגזמות. בסה"כ ההסכם שדובר עליו (מישהו פה נתן לו לינק), לא מטיב עם האולטראס (בנסיון להיות אוב'). קשה לי להאמין שהארגון הזה כ"כ גדול, כ"כ חזק וכ"כ אהוד (מה שבפועל הוא לא) כדי שיוכל להזיק לשחקן גם בשער 8 או בכל שער אחר. אין ספק ששער 11 שונה משאר השארים, אני גם בטוח שברגע שיש אלימות ב-11, השוטרים שמופקדים על השער מפעילים פחות שיקול דעת, לא באמת מעניין אותם "מי התחיל" או מי פה העבריין ומי התמים, בסה"כ מעיפים את שני המתפרעים החוצה וסלאמת. בשערים אחרים זה לא ככה, הייתי מנוי ב 8, הייתי מנוי ב 13 ואפילו ישבתי כמה פעמים בשער 2, יחס השוטרים לקהל שונה, וזה גם טבעי. קשה לי להאמין שאם השחקן יישב ביציע אחר, גם לשם יבוא העבריינים. הגיוני לצאת משער 11, לא הגיוני לנטוש את הקבוצה: תריבו עם ההנהלה, תשנאו את האולטראס, אבל באמת שקשה לי להבין את הנטישה של הקבוצה. מצידי נעבור כולנו לשער 4-5, אני מוכן עכשיו (ואני בטוח שמאות אחרים, אולי אפילו יותר מכך) ונרביץ עידוד משם. אפשר להרים שם גוש יפה מאוד, גוש של השחקן בלבד שיצבור תאוצה ותחושה שלי שהשחקן ייצא מחוזק מהמהלך. לא צריך לקפוץ ולהחרים, קצת להפעיל שכל.
  3. בתגובה, אפשר להיות צודק ואפשר להיות חכם. חבל שהשחקן החליט להיות צודק. .
  4. אני באמת חושב שאם תשימו את ה"הסכם" שנחתם בצד, אפשר בקלות לעבור שער ולסחוף את הקהל של מכבי אחריכם. ולא - שער 13 בפינה לא נחשב. תבואו אתם לשער 8, אני מבטיח לכם שהקהל יתמוך רק בכם. קשה לי מאוד להאמין שעכשיו, אחרי כל מה שקרה וכל הדברים שנפתחו, נאמרו ונכתבו, עדיין ישלחו אנשים\עבריינים\חולרות לשער 8 כדי לריב עם השחקן. אולי אני תמים, אבל הפתרון שהצעתם הוא לא פתרון. כולנו יודעים שההנהלה לא תעשה דבר: לא קשה לחשוב על מקרים ותגובות למצב הזה: אם למכבי יילך, כולנו יודעים שאף אחד מההנהלה לא ידבר איתכם. אם למכבי לא יילך, אני בספק גדול אם ההנהלה בכלל תפנה אליכם. בכלל, מדברים על הזמן על רוכש חדש וכו', אין לי מושג עד כמה זה נכון, אבל אם יש בזה טיפת אמת - האמינו לי שהדבר האחרון שמעניין את בושינסקי כעת זה המלחמה בקהל, הרבה יותר מעניינת אותו המשרה שלו. אז נכון, יש קשר בין הדברים: אם מר בושינסקי היה אדם חכם (ובאמת ובתמים חשבתי שהוא כזה בהתחלה) הרי שהוא היה מבין שאם היה פותר את הבעיות מול הקהל הרי שכעת היו לו עוד 1000 מנויים בקלות וכן תמיכה מהקהל (והקהל של מכבי יודע להוקיר תודה). אבל הבן אדם לא חושב מטר קדימה, אני מניח שכעת הוא עסוק בשימור המשרה כמה שיותר זמן, אתם לא ממש מעניינים אותו, אולי את הבא אחריו - ולכן לדעתי המאבק חסר עמוד שדרה. אין עם מי לדבר, והאיש שכביכול אפשר לדבר איתו יכול להיות מאוד שימיו בתור יו"ר מכבי ספורים, ואז שוב חוזר חלילה - אין עם מי לדבר. אגב, לא יודע מה איתכם, אבל אני מאוד מאוד מאוכזב מחוסר ההתערבות של אבי במצב של הקהל. אני מניח שהבן אדם לא טיפש, הוא יודע את המצב ביציעים, בתור מאמן הוא זקוק בצורה נואשת לקהל של מכבי שיבוא וידחוף. למה לעזאזל אין פה התערבות ? הרי זה לא דבר של מה בכך ש-500 + אוהדים שעושים מנוי על בסיס קבוע ומעודדים ללא הפסקה מאיימים בחרם מנויים עד שתיפסק האלימות נגדם. אני עכשיו אסתור מה מה שאמרתי בפיסקה השנייה, אבל אם חושבים על זה בצורה יותר רחבה - מצחיק להאשים את "ההנהלה" - בסה"כ יש שם אנשים שהם שנה בלבד בתפקיד, יכול מאוד להיות שהם אינם מחוברים עד הסוף להתפלגויות בין הקהל או עדיין לא מבינים את ההשפעה של חרם על הקבוצה (סביר להניח שבושינסקי לא לבש חולצה שחורה ב2004). איפה אבי לעזאזל שיבוא ויעשה סדר - הרי ישיבה אחת שלו עם ראשי הארגונים פותרת את העניין המטופש הזה, למה לעזאזל הוא שותק ולא מרים את הכפפה ? לדעתי, זה הרבה הרבה הרבה יותר חשוב מלהביא עכשיו קשר אחורי \ בלם \ חלוץ או כל מי שלא ירצה. אומנם הוא "מאמן", אבל גם הוא, גם אני וגם אתם יודעים שהוא יותר מכך. אבי נימני תתעורר.
  5. אני מניח שהתגובה שלך הינה אישית שלך. די לדבר שטויות. עוד לא ראיתי אתר שמסרב לפעילות של גולשים.
  6. רק אני חושב שזאת החולצה הכי יפה שנוצרה אי פעם ? מה הבעיה להדביק את הסמל של מכבי במקום ואת הפס האדום לצבוע בכחול. למה לנסות להמציא את הגלגל מחדש כל פעם.
  7. אגב, מה קורה עם רודי חדד ? הוא עדיין שייך למכבי ? איכשהוא, למרות חוסר היעילות שהוא הפגין, אני עדיין מאמין בו.
  8. על הנייר מקום 4-5. אבל שנינו יודעים שהנייר הזה הוא מקסימום נייר טואלט, וגם זה מהסוג המגעיל שפוצע את התחת. .
  9. עזוב אות, אלה כבר מזמן נהיו זונות של שחקנים. עיין ערך אבוקסיס, זנדברג ובן דיין. עם כל השנאה אליהם, חשבתי שלפחות יש להם גבולות. מסתבר שגם זה לא. ולעניין בן דיין, אתם יודעים, הדברים הרגילים: מחלה קשה, בוגד, אמן ישבור את רגלו ביחד עם זו של דנברג וכו'. יאללה מכבי ! .
  10. אכן, מי צריך לעזאזל את שטראובר האפס הזה ?! איך הוא לא מתבייש להראות את פרצופו בבלומפילד שוב ? אדם נתעב, שפל, בזוי - בדיוק ההפך ממה שאנחנו צריכים אצלנו, במיוחד בתקופה הזאת. במקום להתקדם אנחנו הולכים אחורה. עצם המחשבה להביאו היא יריקה בפרצוף האוהדים, החתמתו זה כבר דריכה ומעיכה. מי לעזאזל לוקח את ההחלטות במועדון הכושל הזה. .
  11. http://www.mccanndigital.co.il/yes/MaxHD/default.asp?ID=7 נכון זאת רק פרסומת, ובכל זאת - בתור אחד שנסע עד לקריית אליעזר, עם טונות של ציפייה וחזר הביתה כשהקבוצה שלו מוכה, חבולה ומושפלת, עושה לי טוב בלב שהחתיכת חרא הקומוניסט הזה מבקש סליחה. גם אם היא בשביל בצע כסף. ואם זיכרוני אינו מטעה אותי, הוצאת אדומים לא מוצדקים גם לנמני ולזוהר. לא נשכח ולא נסלח. .
  12. חצי שנה ? עוד שבוע וחצי יודיעו שבאורח פלא משך תקופת ההחלמה התקצרה לחודשיים. ONE זה פח זבל עצום שהשקית שבפנים נקרעה והמיץ של הזבל מטפטף על הרצפה. הנה דוגמה אקטואלית: יש שם כתבה על שניידר: כתוב כי שניידר שוחח עם ראשי המועדון - מי כבר יכול להיות "ראש מועדון" ? או בושינסקי, או עוזי או נימני. אין עוד ראש. אממה ! קבל קטע מהכתבה, לא נגעתי : "שניידר נשמע עצבני מאוד מאחר וחשב כי כל השחקנים יסכימו לקיצוץ מיידי" - מיד עולות 2 שאלות מהותיות אחרי משפט שכזה: מי הדליף ? עוזי ? בושינסקי או אולי נימני ?! מסופקני. פשוט ישב כתב משועמם, כתב בלי עבודה, כתב שחייב למלא בתוכן את האתר המסריח הזה, והחליט להנפיץ. פשוט ככה. אוף אני שונא אותם. החלמה מהירה בוז'י
  13. הוא סתם טיפש, בשביל מה לצאת בהצהרות עוד לפני המחזור הראשון ? אם נמני לא יצליח, הקהל כבר יעיף אותו. סמל, לא סמל - לא לעולם חוסן.
  14. 200 ליאור ז'אן האריך את החוזה. 201 מישאלוב חזר בו וישחק במכבי. 202 לאורי שטרית הובטח הרכב. יחי הבינוניות !
  15. מסקנה: בתור אוהד מכבי אין לך את הזכות לצחוק על אף קבוצה בליגה במשך 5 השנים הבאות. צחקנו על הפועל, קיבלנו אותה מקום שני. צחקנו על בית"ר, קיבלנו את גאידמק בשנית. הכרזנו על צלחת האליפות בטדי ועכשיו אין לנו כסף לצלחות חד פעמיות. חלאס לצחוק. תבוא קטן, תצא גדול. למדתי את זה על בשרי בשנים האחרונות בזכות מכבי. .
  16. רצינו ניקוי אורוות. קיבלנו ניקוי אורוות. כל הבינוניות שאפיינה את מכבי בשנים האחרונות נעלמת. מבורך !
  17. הגיע הזמן לעשות שיר קהל יפה כנגד כל אותם נציגים. שיר קליט, יפה, פזמון נחמד, אני בטוח שכל הקהל יצטרף וזה די ישפיל את אותם "נציגי אוהדים" מובטלים, חסרי חיים שמחפשים חצי כותרת בעיתון כדי שיתלהבו על חברים שלהם שהם יצרו את זה. חלאס.
  18. אגב, סתם מעניין אותי: לא תראו את זה בחומרה רבה מאוד אם לא ידרשו מבוזגלו לקצץ ? המשכורת הגבוהה מאוד וכן היכולת הפשרנית, בהתייחס למשבר הכלכלי וששחקן ברמתו כיום צריך להרוויח שמינית ממה שהוא מקבל, לי זה נראה מאוד מאוד מאוד חמור אם מכבי לא ידרשו גם מבוזגלו לקצץ. אז מה אם הוא נשוי לבת דודה של הסבתא של הבן דוד של נימני ?! תקצץ ומהר !
  19. למרות שהייתי רוצה לראות אותו במכבי, הוא שכיר חרב מהסוג השפל ביותר. ובכלל, הפועל כבר מזמן איבדו את הנשמה שעוד איכשהוא הייתה להם (עיין ערך אבוקסיס, זנדברג ושאר מרעין בישין). אין לי ציפייה ששחקן ישחק בשביל הסמל, אבל רבאק - לעבור מקיצוניות לקיצוניות עבור כמה מזומנים, מעדיף מאוד שזה לא יקרה במכבי.
  20. חצי מיליארד דולר ממה ? זאת השאלה. אם מ 500מ מליארד אני ארד ל -0, ניחא. אבל מ 4 מיליארד ל 3.5, זה משהו אחר. אבל עזוב אותך, זה חוצפה לדבר על הכיס של שניידר, לא לי ולא לך יש את הפריבילגיה לעשות את זה. אבל אם שניידר באמת ובתמים הגיע למכבי כדי להשקיע בה, אז אין לי ספק (או שכן בעצם) שיש לו את השכל להבין שלמרות הקיצוץ המתוכנן, סכום נוסף של 7-8 מליון ש"ח (אחרי הכל, כסף קטן במונחי שניידר) יכול להטות את הכף לפה או לפה. אם בשנה שעברה הוא היה צריך להשקיע 80 מליון ש"ח בשביל להצעיד את מכבי לצמרת (בתיאוריה), הרי שהשנה תוספת של 8-10 מליון ש"ח יעשו את ההבדל כמו ש-80 ש"ח עשו את ההבדל לפני שנה. אין לי בעיה עם קיצוץ, אני חושב שהסכומים שיצאו פה על שחקנים מוגזמים עד מאוד, אבל רבאק אני מקווה מאוד ששניידר מבין שהשקעה נוספת תעשה פה הבדל לדורות. קח לך לדוגמה שכל הצעידים המבטיחים של השנים הבאות יתמקמו בהפועל\חיפה, כדי לרכוש אותם מהם בשנים הבאות, תצטרך לשלם הרבה יותר מאשר הסכומים שדורשים ממך עכשיו קבוצות כמו נתניה ובית"ר. מדהים לראות איך חוזרים על טעויות עבר, ואז נשלם סכומי עתק לחיפה\הפועל עבור שחקנים ישראליים טובים והנה שוב אתה מממן את היריבות שלך. אני חושב שההתנהלות של שניידר מוכיחה כי הוא לא הגיע למכבי לטווח הרחוק. מי שמגיע לטווח הרחוק ובאמת אכפת לו מהקבוצה, ישקיע את הסכום הנוסף הנדרש כדי לצבור פער מול קבוצות ישראליות אחרות, במיוחד בשנת משבר כזאת, ולא יקצץ דרסטית את התקציב עד כדי כך שאנו באמצע יוני ואין לנו מושג על איזה סכומים אפשר להתחייב עם שחקנים. צריך להבין שיש פה חלון הזדמנויות שאין כל שנה. מצד שני, אפשר גם להגיד שכל המשחק הזה של "אני לא מפרסם את התקציב עד שאין קיצוץ" נועד אך ורק כדי ליצור לחץ על השחקנים לקצץ. בסופו של דבר שניידר יפתח את הארנק (בתקווה) ויזרים את הכסף הדרוש כדי להביא 3-4 שחקנים ישראליים איכותיים, יכול להיות באמת שהכל משחק. מצד שלישי, אם הייתי שחקן במכבי בחיים לא הייתי מסכים להוריד מהשכר שלי. הבאתם אותי לפני שנה במיוחד, חתמתם איתי על חוזה לX שנים, מי אתם שתבואו אליי לאחר שנה ותבקשו ממני לקצץ ?! בעייה שלכם שחתמתם על חוזה גבוה איתי. שניידר עם כל הכבוד לא רעב ללחם, עדיין יש לו כמה מיליארדים טובים ובעייה שלו שהוא חותם על חוזים. זה כל העניין בתחרות כלכלית. טיפשים.
  21. כיס מלא יש בפוטנציה. העניין הוא שהחליטו דווקא עכשיו על קיצוץ וזה מוזר: הרי שניידר השקיע בסה"כ שנה בלבד, השינויים צריכים להיעשות רק עוד כמה שנים. אני לא מדבר כבר על תקציב של 60-80 מליון, אלא ליישר קו עם חיפה ולהביא תקציב בסביבות ה 30-35 שיאפשר לנו להוות להם תחרות. דווקא השנה הזאת נושא התקציב מאוד קריטי, קבוצות טובות מתפרקות, שחקנים צעירים וחדשים שפעם חלמנו להביא פנויים בסכומים לא גבוהים יחסית, וזה הזמן לרכוש שחקנים שכאלה כדי לבנות בסיס חזק מאוד להמשך. אין לי מושג איזה זרים יבואו אלינו בסופו של דבר, אבל מבחינתי לא צריך שום זר במכבי שנה הבאה. את הכסף צריך להשקיע בשחקנים צעירים וטובים (חלקם מתפנים): תמוז, יצחקי, בן שושן, שכטר, אלמוג כהן, עטר וכו'.
  22. לדעתי עונת המלפפונים הקרובה תקבע את הטון לשנים הבאות. בהתחשב בעובדה שיש משבר כלכלי, לא רואים אוליגרך פסיכי באופק כמו גאידמק שמוכן להשקיע כספים בצורה מוגזמת, הרי מי שישתלט עכשיו על השחקנים הטובים, הם כנראה ישחקו ברשותו גם בעונות הקרובות. חיפה נבנו במשך כל שנות ה 2000 על הבאת שחקנים ישראליים איכותיים, דבר שהביא להם 3 אליפויות רצופות. מישהו במכבי חייב להבין שנתניה ובית"ר, 2 קבוצות עם הרבה צעירים, מקצצים דרסטית ומוכנים למכור. זה לא הזמן לבצע את הקיצוץ, זה הזמן לרכוש שחקנים ישראלים צעירים, טובים (יחסית לזבל שיש פה) שישארו בקבוצה שנים רבות. רק ככה בונים קבוצה עם בסיס חזק לשנים הבאות. עוד כמה שנים, בתקווה שיהיה גם כסף, אפשר להביא שחקנים זרים ברמה. עכשיו ,מבחינתי, לא צריך בכלל זרים, להשקיע בישראלים שפנויים. רבאק קצת שכל. .
  23. עזוב אותך נו, אין לנו שליטה על טיפוס טיפש כזה או אחר. בן אדם קובע בעצמו הוא מספיק "ותיק" או "סמכותי" כדי לדבר בשם עשרות אלפי אוהדי מכבי. הרי בן אדם נורמלי שקורא את זה בעיתון, מגחך על הטיפש חסר החיים (וכנראה גם עבודה) שמתעסק בזבל הזה מול העיתון, מדבר בשם כל אוהדי מכבי ת"א באשר הם, כי הוא ותיק. אם ככה - תנו לפרדי לדבר ! אגב, הצבר צודק בכל מילה - עוזי שעיה דחליל. תוספת שלי: בשדה של נימני.
  24. מספיק להבין שבדרבי האחרון, כשהם באמת רצים לאליפות אחרי 10 שנים, דרבי חשוב מאין כמוהו, סוף סוף הם הצליחו לאכלס גם את יציע 13. כלומר, הם מסוגלים להביא לבלומפילד 11,000 אוהדים. אבל למה לעזאזל זה לא קרה באף דרבי שאני זוכר בשנים האחרונות ?! איך בכל דרבי חוץ (על דרבי בית אין מה לדבר בכלל) אנחנו ממלאים כמעט לגמרי את 13 ? ובלי שום קשר למה שכתוב לעיל, זה רק אני או שאוזניי שמעו שריקות בוז לאחר שברק בדש כמעט ושם צמד ? האם זה יכול להיות ? הקהל הנאור \ אינטיליגנט \ תומך \ נלהב וכו', שרק בוז לקבוצתו, בעונה הכי טובה של הפועל ב 10 השנים האחרונות ? העיקר אחרי דרבי הם מוחאים כפיים בלי שום קשר לתוצאה. אוהדי הצלחות צבועים, טוב נו, אני שמח שהם כאלה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.