Jump to content

yaniv_riv

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by yaniv_riv

1. אין לי מושג על מה אתה מדבר. משחק של מכבי נגד קרית שמונה שליש יציע (ואני לא מגזים) היו עם צעיפים של בית"ר. "ים של אוהדי מכבי בצפון" ?! מה זה צפון ? אני מניח שלא התכוונת לחיפה, אני גם מניח שלא התכוונת לקרית שמונה (ראה שורה למעלה). צפון זה..? חדרה ? קשה לי להאמין. דרום - מה זה דרום !? ב"ש ? לא קונה את זה. למכבי יש אוהדים ספורים בב"ש. ובכל מקרה, הרוב המוחץ של אוהדי מכבי גרים בגוש דן. הכוונה שלי, והנה עכשיו אני מתקן אם לא הייתי ברור (למרות שהייתי מאוד ברור), שאני מעדיף שאוהדי מכבי ת"א יתרכזו ב.. ת"א והסביבה. זהו. למה ? שונא אוהדי הצלחות - ולראות אוהדים של בית"ר בקרית שמונה זה חורה לי, נראה לי צבוע ולא אמיתי - לא מבין איך אדם שגדל בקרית שמונה יכול להתחבר לקבוצה מירושלים - הקשר היחידי בין אותו אדם מקרית שמונה לבין הקבוצה מירושלים זה ש"כל אוהדי הקבוצה מזרחים" אהה וגם "ליכודניקים" - אז יאללה בוא נעודד אותם. ככה זה נראה לי, ואני בספק אם אני טועה. ולא, אני לא אשכנזי שמאלן.
  2. לא, וגם לא אמרתי שזה מפריע אם יש אוהד ספציפי כזה או אחר שגם בפריפריה ואוהד מכבי. התכוונתי לזה שרוב האנשים בקרית גת מסביבך, אוהדים את בית"ר. ואת זה אני יודע בוודאות. זאת הכוונה. תסביר, תפרט, תנמק. לכתוב "מטומטם" ולכתוב "לא נכון" אבל בלי לפרט - זאת הודעה מטומטמת ולא נכונה אם כבר.
  3. עריכה מקדימה של צוות האתר בעקבות כמה מתחכמים שתמיד קופצים פה או במקום (זניח) אחר: לא שזה משנה, אך למען הסר ספק: פותח הנושא אינו חבר בארגון השחקן ה-12, כמו אלפי גולשים אחרים שפוקדים את הפורום הפתוח שלנו (מושג נדיר בימינו), אז תחסכו את הקונספירציות המגוחכות מסביב ותתייחסו נטו לתכנים. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- שלום מר בושינסקי, במהלך העונה הקרובה יהיו 3 משחקי מפתח: הפועל, בית"ר וחיפה. בתקווה שנעלה ל"בית העליון" או שאיך שלא קוראים לזה, אני מניח שיצטרפו עוד 2-3 משחקים גדולים וכך למעשה יהיו 5 משחקי מפתח. בלומפילד הוא הבית של מכבי. לא מתאים על זה וכמובן עדיף שיהיה אצטדיון משלנו, אבל כל עוד הדבר לא בר קיימא אז בלומפילד הוא הבית. אבל מה - בשנים האחרונות ההנהלה של מכבי באשר היא לא הפנימה והשכילה להפוך את בלומפילד לבית באמת. במשחקים מכריעים יותר ומכריעים פחות, אבל בעיקר כשהיינו מול חיפה, בית"ר והפועל - ההנהלה החליטה להקצות באופן קבוע את שערים 5-7 ליריבות של מכבי: ככה שאם יש לך משחק מול חיפה אתה רואה שליש אצטדיון בירוק, משחק מול בית"ר אתה רואה שליש אצטדיון בבונים מהזן המצוי ומול הפועל אתה רוצה שליש אצטדיון באדום. ח-ל-א-ס למצב הנאלח הזה. מצב בזוי שכל המטרות שלו הוא למכור עוד 1000 כרטיסים במחיר מופקע. הרי מן הסתם משחק מול בית"ר, חיפה או הפועל הוא משחק שמכבי בקלות גם בימים לא טובים יכולים להביא 12,000 - ככה שאפשר בקלות ליישב את שערים 4-5 (גם אם במחיר יותר זול). מה שמנע מההנהלה, אני מניח, למכור את השערים לאוהדי מכבי היא העובדה שניתן למכור לאוהדי חיפה\בית"ר\הפועל את הכרטיסים מבעוד מועד ולחכך ידיים בהנאה מול מראה המזומנים. אין ספק כי המהלך הנתעב הזה, שכל הנהלה שקדמה אליך (אבל גם אתה) עשתה אותו - גרמה לכך שבלומפילד הוא לא באמת הבית, קבוצות יריבות באות לפה ומרימות אחלה עידוד עם 55000 אוהדים שבאים ודוחפים את הקבוצה קדימה. למעשה, נוצר מצב שבמשחקים הקובעים אין לנו באמת משחק בית. מכבי לא מקבלת את הדחיפה שהיא צריכה לקבל וזה בא לידי ביטוי בתוצאות מן הסתם. בנוסף לכל האמור לעיל, כשמכבי באים לקרית אליעזר או לטדי אנחנו נלחמים בשיניים כדי לקבל עוד יציע מסריח - לא היו חסרים מקרים שמכבי קיבלו רק 2000 אוהדים בקרית אליעזר או בטדי, וגם כששחררו עוד כרטיסים זה היה רק ביום המשחק ככה שהרבה אוהדים לא היו יכולים להגיע. כלומר, ההנהלות של בית"ר וחיפה עשו הכל כדי שאוהדי מכבי לא יגיעו למשחק ולתת הזדמנות, ממש עד הרגע האחרון לאוהדי חיפה\בית"ר לרכוש כרטיסים. אני קורא להנהלה - קיבעו כבר מעכשיו כי שער 4-5 יהיה שער של אוהדי מכבי בלבד - אפשר למכור מנויים בזול, אפשר למכור כרטיסים בזול אבל המטרה העיקרית היא ליישב את שערים 4-5 באוהדי מכבי בכל משחק. דבר אחרון - השנה הקרובה מבלבלת מתמיד - למכבי יש בסביבות ה 5000 מנויים. חשיבה קדימה תוביל למחשבה כי במשחקים המכריעים אוהדי מכבי יצטרכו לקנות 5000-7000 כרטיסים (תלוי אם מכבי ישבו בשער 7 או בשערים 4-5). האוהדים של מכבי ידועים בתור כאלה ש"מחכים לרגע האחרון" וככה עשוי להיווצר מצב שבו יומיים - שלושה לפני המשחק עדיין ישארו כרטיסים. קצת סבלנות, זה הכל. לא למהר ולתת להם את המקומות האלה.
  4. אגב, בהקשר הזה - אני שמח שלמכבי יש בקושי אוהדים ממקומות שונים בארץ שהם לא ת"א והסביבה. פשוט מגעיל אותי, וגם קצת צבוע לדעתי, לראות אוהדים בקרית שמונה עם צעיפים של בית"ר כשמכבי שיחקו נגד קרית שמונה. מי רוצה בכלל שיאהבו את מכבי בכל מקום בארץ ? נהפוך הוא. שונאים אותנו בכל מקום, ואני שמח על כך. אני לא רוצה ללכת לחיפה\ירושלים\ב"ש ויותר גרוע - ערים ויישובים בפריפריה ולראות שהם אוהדים של מכבי. בואו נשאיר את זה לבבונים מירושלים שאוהדים שבכל חור שהם הולכים הם רואים את אוהדי "בית"ר. אבל לאף אחד שם לא מפריע שאותם אוהדים כנראה לא באו למשחק מימי חייהם, אהה כן, אולי כששרית חדד הופיעה בחינם בטדי לכבוד פתיחת העונה. ואולי איזה גמר גביע. פרימיטיבים נשארים פרימיטיבים. עד הסוף.
  5. היריבות שאתה מדבר עליה הייתה בשיאה בעבר וחזרה לא מזמן עם בואו של גאידמק לירושלים. כמו כן, היריבות הזאת הייתה בעיקר כאשר אחת הקבוצות רצה לצמרת והשנייה רוצה לדפוק אותה. אם תבוא לדרבי שבין מכבי להפועל, תראה שלא משנה מה המיקום בטבלה: בין אם שנינו רצים (ואז זה ברור) ובין אם מכבי והפועל סיימו את העונה מזמן, תמיד האצטדיון יהיה מפוצץ, תמיד תראה תפאורה מרשימה ותמיד אבל תמיד יהיה משחק חם. כי זה דרבי אמיתי, ולא יריבות עאלק פוליטית. אגב, אין לי מושג כמה זמן אתה "אוהד בית"ר, אבל אם היית אוהד ותיק אני בטוח שהיית יודע כי השנאה הרבה של אוהדי בית"ר כלפי מכבי נובעת מהעובדה שמכבי היא האליטה שגנבה להם את מלמיליאן ואבי כהן. הירושלמי כמובן. מאז השנאה עלתה וגם היריבות כלפי האליטות מתל אביב שגנבו את שני הסמלים (ואף הביאו להם אליפות).
  6. אז תדפוק את הקבוצה שלך, אחרי שנים שהיא אוכלת חרא וסוף סוף יש תקווה כלשהיא. לא לבוא למשחקים של מכבי בגלל האולטראס, שקול לירידה מהארץ בגלל החרדים\מתנחלים\שמאלנים - תבחר מה שבא לך.
  7. אם אנחנו עכשיו חושבים רגע בצורה רציונאלית - מה יכול לקרות מעכשיו ? הרי לשחקן יהיה מאוד קשה לחזור לשער 11, למעשה זה בלתי אפשרי בעונה הנוכחית (סגור למנויים בלבד). חוץ מזה, יהיה קשה להזיז את האולטראס ממרכז השער, איפה שהשחקן היו יושבים. בסופו של דבר, צריך פגישה של השחקן, האולטראס וראשי מכבי כדי לקבוע עובדות ביציע. עד שזה לא יקרה, גם אם השחקן ירצה לחזור, אין לו כ"כ לאן. זאת הבעיה האמיתית... גם אם ירצו לחזור, אני לא רואה לאיפה אפשר לחזור.
  8. ברכותיי, אתה יכול להתמנות לכתב מקצועי של טלספורט. איזה ניתוח עומק. .
  9. לא מסכים. יש להם קהל עם פוטנציאל ענק. מספיק לראות שיש להם היום הכי הרבה מנויים בליגה. ידיעות אחרונות הוציאו מוסף לקראת פתיחת הליגה ומסתבר שבשנות ה-70 להפועל היה קהל ממוצע של 14,000. לנו היה 12,000. איפה תראה את המספרים האלה היום ?\
  10. פופוליטיקה זולה. כן, אם חבורת אנשים, ירוקים במקרה דנן, מדברים על כמות הקהל שלהם סביר להניח שנעלה את זה פה בפורום וכן סביר להניח שיהיה על זה דיון. הדבר לא סותר לחלוטין את העובדה שאתם לא מעניינים אותנו לחלוטין. אני יכול למצוא לך הרבה נושאים שאתה מדבר עליהם ביום-יום, אבל הנושאים האלה עוברים לידך, ובהחלט לא תגדיר אותם בתור "יריבים" שלך. אתה רוצה לענות, תענה. אתה רוצה להגיב, תגיב. אבל אתה זורק משפט סתמי לחלל הפורום בלי עניין. או שלמעשה אתם מעצים את מה שאנחנו טוענים ? .
  11. ככה בדיוק היו נתניה, הפועל פ"ת ושמשון תל אביב. אמן נוכל לספר לילדינו עוד 20-30 שנה איך פעם מכבי חיפה היו מביאים עשרות אלפי צופים למשחק. בדיוק כמו שסיפרו לי ששמשון מילאה את בלומפילד, או הפועל פ"ת היו מביאים 10,000 למשחק בשנות החמישים. קבוצה גדולה נמדדת לאורך זמן. נקודה. בתכל'ס, הקהל הכי גדול הוא של מכבי והפועל. וזהו.
  12. כל השבוע קראנו כמה בחיפה גאים בקהל שלהם שקנה 35,000 מנויים. אבל רבאק - 5,000 צופים למשחק בית ? זאת הוכחה חותכת שה"אוהדים" של הקבוצה הזאת הם לא אחרים מאשר אוהדי הצלחות נטו. אין לי ספק שלכל קבוצה יש את אוהדי ההצלחות שלה, אבל קבוצה שמתמודדת על האליפות, משחקת במשחקה הביתי ומצליחה להביא בלחץ 5000 אוהדים, כאשר למשחקי צ'מפיונס היא מתכננת להביא 35,000 אומר דרשני. ולמה דרשני ? לא לעולם חוסן - שחר לא יהיה הבעלים לעד ומן הסתם שהקבוצה עוד תיפול לעונות שחונות, במצב שכזה אני לא רואה גם 4,000 אוהדים שיבואו לצפות ב"מכבי חיפה". בדיחה. בנוסף, הדבר מוכיח כי אותם 35,000 שבאים לראות את חיפה - אלה אוהדי "צ'מפיונס" - אוהדים מקבוצות שונות שבאים לראות כדורגל אירופאי בישראל, וזה לגיטימי. רק בבקשה אחרי זה אל תכתבו "כל הכבוד לאוהדי חיפה" - פשוט מאוד, אלה לא אוהדי חיפה. אלה אוהדים שאוהדים את חיפה כשהיא מצליחה, כשהיא באירופה, אלה לא אוהדים אמיתיים שילכו אחרי הקבוצה באש ובמים, בעונות טובות ובעונות פחות טובות. ובתכל'ס - רובם אנשים שאין להם באמת קבוצה, כאלה שצופים מדי פעם בכדורגל הישראלי והנה הזדמנות לראות את באיירן\יובה\בורדו. דבר אחרון, אותם אנשים ככל הנראה לא באו לראות את מכבי בצ'מפיונס. לראיה, לא הצלחנו למלא את רמת גן. אין לי ספק שאם אותם אנשים היו באים לראות גם את מכבי היינו ממלאים את רמת גן. אממה, לנו יש סטיגמה של אליטיסטים, מכביסטים, אשכנזים וכו'.. ככה שאותם אנשי פריפריה שרוצים להזדהות עם משהו, לא יכולים לבוא לראות את הקבוצה ה"אלטיסטית" מכבי תל אביב במסגרת אירופית, אבל כשישי אלטרנטיבה, הנה הם באים. ובקיצור - מכבי חיפה צריכה להתפלל שיעקב שחר יחיה לעד, שכל שנה יהיה צ'מפיונס או לכל הפחות בכל שנה הם ירוצו לאליפות. כי בתכל'ס, אני לא בטוח שלהפועל באר שבע יש פחות קהל מהם.
  13. גם אל תשכחו את המחירים שלוני לקח על המנוי באותה תקופה. מישהו זוכר מה היה המחיר ? .
  14. החלטת לענות במשפטים לקוניים ? אין בעיה. אם אתה כ"כ חכם - אתה בוודאי יודע שהחלטת האו"ם היא המלצה בלבד. אין היא מחייבת והיא גם לא בהכרח נכונה שכן היא מתקבלת, בין היתר, ע"י מדינות שבכלל לא מכירות בקיומה של מדינת ישראל. הדבר היחיד שמחייב את המדינה זה החלטה של מועצת הביטחון. הלאה.
  15. כבשנו ? ממי כבשת ? כל עוד אין מדינה - אין שטח כבוש. אתה מוזמן לפתוח את חוקת ה-ICJ ולבדוק בעצמך. זה שטמטמו לך למוח ש"כבשת", זה לא אומר שהדבר בהכרח נכון. אין ספק שמה שאמרת עכשיו, מראה עד כמה התקשורת בארץ מצליחה להשפיע על אנשים - אולי אתה חושב שאתה אדם רציונאלי, בר דעת, מפתח מחשבה עצמאית ו"יודע" מה הוא רוצה מעצמו. אבל כמו כולם, גם אתה חושב דרך מה שטיפטפו לך במשך שנים. לא כבשת שום שטח, השתלטת על שטח הפקר - שטח שאף אחד לא הכריז שהוא מדינה. ההבדל הוא עצום. חוץ מזה, לפי הגישה שלך: מדוע לא מגדירים כמדינה כל לאום באשר הוא ? האם גם קטלוניה נחשבת שטח כבוש לדעתך ? מה עם הונג קונג, גם היא שטח כבוש ? ובכלל - מה עם קוויבק ? האם גם היא שטח כבוש ומגיע מדינה לאוכלוסייה שנמצאת שם ? עזוב ידידי, אתה מדבר שטויות. .
  16. לא לא, לא תקרא לנו גזענים. עם שיושב בשטח שלו, שטח אבותיו מימים ימימה ובמשך 90 שנה מקבל טרור מאוכלוסייה אחת: ערבים. זה התחיל במאורעות תרפ"ט המשיך למלחמת העצמאות ועד ל-2 אינתיפאדות. כן אני מכליל, כן כולם אותו הדבר בשבילי. וכן - ערבים מטבעם ברברים - לא הטבע האנושי גרם להם להיות ברברים, אבל אוכלוסייה שמקבלת זריקת טרור מגיל 0 - ולא משנה אם הם נמצאים בעיראק, סוריה, אפגאניסטן, לוב, פאקיסטן או בעזה - כולם אותו חרא - כולם מקבלים בדיוק את אותו חינוך תת הרמה, כולם מתבססים על הקוראן שגורם להם להיות נחותים שכלית מהעולם המערבי. אז כן ידידי השמאלן - הכיבוש לא משחית - הוא פשוט תוצר של המציאות - מציאות שאם לא תכבוש, סביר מאוד מאוד להניח שלא היית יושב כעת בביתך וכותב בפורום של השחקן ה-12. תחפש קצת בגוגל - ערך שנקרא "מערכות ישראל" - תבדוק איך כמה ולמה פרצה כל מערכה ומערכה, כל מבצע ומבצע, כל פעולה ופעולה. אני חושב שאתה עשוי להיות מופתע. הכיבוש משחית ? הכיבוש הזה גורם לי לחיות, ואם בשביל לחיות אני צריך לכבוש, Let it be.
  17. התקשורת מאז ומעולם ניסתה לחנך את הציבור בישראל לחשוב בצורה שמאלנית. הרבה פעמים הציבור ענה בדיוק ההפך. בבקשה, אל תתרגש מכתב ממורמר זה או אחר.
  18. מסכים עם כל מיל שאמרת, אבל הוא לא בוגד בגלל העובדה שהוא עושה זאת בגלוי, הוא מזוהה עם הפלשתינאים והוא חותר נגד כל מה שכתבת למעלה. חוץ מזה, קשה לי לדרוש ממנו להיות נאמן למדינה, כשאני יודע בתוך תוכי שלעולם אפלה ערבי: בין אם זה בקבלה לעבודה, בין אם זה בעזרה בשיעורים באוניברסיטה ובין אם זה במגרש כדורגל. הפתרון: 2 מדינות ל-2 עמים. אגב, עדיף 100 אחמד טיבים ולא יוסי שריד\אהרון ברק אחד. זאת הסכנה האמיתית. .
  19. סתם פרובוקציה מסריחה של האתר המסריח. תבינו - אני יודע שכולם יגידו שהם "יודעים את זה" אבל מסתבר שאם לא אומרים את זה מפורשות אז הדברים לא מחלחלים כמו שצריך. אחמד טיבי כותב בONE אך ורק לשם הפרובוקציה. אין ספק שהרוב המובהק שקורא ONE הם יהודים, ומן הסתם יודעים שיהיו הרבה תגובות, לינקים בפורומים השונים ובכלל הטור המסריח הזה יעודד הדים. אבל בתכל'ס - בשביל מה ולמה ?! בושה שONE נותנים במה לזבל אנושי כזה . אבל מה אפשר לצפות ? אתר זבל ייתן במה לבנאדם זבל. אין מיחזור ?
  20. בוגד הוא לא.. בניגוד לכמה שמאלנים מגעילים במיוחד , הוא לא הסתיר אף פעם את שנאתו למדינת ישראל ורצונו להפוך אותה למדינת כל אזרחיה. ככה שהבן אדם לפחות אומר מה שהוא מרגיש לנכון. ובלי שום קשר, לא נותר לי אלא לרחם על ערביי ישראל - לצערם (וגם לצערנו) אלה האנשים שכביכול נחשבים ה"נציגים" שלהם. ככה למעשה כל אמירה של אחמד טיבי מבססת כביכול את עמדת "ערביי ישראל" וכל יציאה נגדו היא יציאה כנגד כל הערבים. מספיק להסתכל על המנדטים שהוא מקבל כדי להבין כמה אחוז מהם באמת רואים בו נציג שלהם. חבל שזה הנציג (גם אם בפועל לא, עצם זה שהציבור היהודי רואה בו כנציג זה מספיק) של המגזר. ובלי שום קשר, אם הוא היה כותב דברי נעם הרי הוא לא היה מקבל במה - גם ככה הוא פוליטיקאי קטן ומושתן ולא זכור לי דבר שהוא קידם, ככה שלמעשה אין לו ברירה אלא לצאת בכתבות פרובוקטיביות מדי פעם כדי לבסס את מעמדו הן בקרב הציבור היהודי והן בקרב הציבור הערבי. במקום להתעסק בדברים החשובים לערבים בארץ הוא מתעסק בשעת המשחק של סכנין. יאללה שילך קיבינימט. ואם אפשר, אז עם כל הערבים.
  21. שקט שקט שקט שקט !. תנו להם לאכול את החרא שלהם. בואו נתמקד במשחק הבא - איך אנחנו מנצחים את בני יהודה. זה מה שחשוב כרגע, עזבו אותכם מהשוואת שחקנים \ הרכבים \ שריקות בוז של הקהל. הגועל יכולים עד מחר להתגאות בקהל שלהם. עובדתית: 1. מכבי לא פוגעים כבר 6 שנים, כל שנה מוכרים את אותו חרא לאוהדים ואנחנו מביאים הרבה יותר אוהדים מהם לכל משחק. קהל הצלחות ? לא ! 2. כל השנים הם מתגאים ב"תמיכה" שלהם לקבוצה - קצת ציפיות מהקבוצה שלהם ותראו מה קורה, איזה מלחמה, איזה השמצות. תנו להם להתפלש בבוץ שלהם, אנחנו צריכים להביט קדימה ולקטוף את הניצחון הבא. השוואות בין שחקנים זה לא במקום, במיוחד אחרי מחזור שני. בנוסף, גם לנו לא חסר בעיות: הציפיות לצערי מתחילות לעלות ואנחנו בסה"כ אחרי מחזור שני אחרי שהיינו נגד 2 קבוצות תחתית לכל דבר. עזבו אותכם מציפיות, הם אף פעם לא עשו לנו טוב. בואו נתמקד בבני יהודה ונשאיר את החרא לאדומים.
  22. 1-0 לפ"ת, דקה 98 מגול עצמי של ורמוט. אמן. אהה, ושגם תישבר לבאדיר הרגל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.