Jump to content

yaniv_riv

משתמשים רשומים
 • Posts

  0
 • Joined

 • Last visited

 1. רגע רגע - עוד לא אמרנו את המשפט המנצח של העונה הזאת: שששש שקט !! תנו שקט למועדון, לאבי , לשחקנים. (רק ככה נוכל לקבור את מכבי סופית. אם בנוסף לחוסר בכדורגל יש גם שקט, אנחנו לא שונים מהפועל עכו\פ"ת השלם את החסר). אהה כן ועוד סלוגן נחמד: אנחנו בבנייה. פחח.
 2. שקט ?! מי רוצה שקט ?! אני אוהד מכבי בשביל השקט שמסביב ?! הנה קיבלת שקט - קיבלת חרא של קבוצה. וכן, מישהו צריך להגיד את זה - זאת חרא של קבוצה. התקציב השלישי בטיבו בליגה לא יגיע לעולם למקום השלישי, גם לא לרביעי. אולי חמישי, וגם זה בלחץ אטומי. שוב בנייה כושלת, שוב שקרים לאוהדים (צעירים ?) ושוב מאמן פחדן (דקה 80 - חלוץ יוצא, חלוץ נכנס). רבאק - מאז אברהם גרנט של 91\92 וקשטן 95\96 לא היה מאמן נורמלי במכבי שהבין שזאת מכבי. אבל כאמור, הבעיות של מכבי לא מהיום, לא מאתמול ולא מלפני שנה. כולנו מודעים לבעיות, כולם יודעים שיש בעיות אבל הבעיות שנוצרו דאז משפיעות היום. ובגדול. אגב, כמה אשם יש לנמני בבעיות שנוצרו בשנים האחרונות ? כנראה שאחוז מאוד מאוד גבוה.
 3. להעלות את כולם על אותו מטוס, לצבוע בצבעים של איראן ולשלוח מעל הכור בדימונה. אהה, ותנו גם לאולטראס כמה כיסאות. קבוצה של זונות, מאמן פחדן. זהו.
 4. אוהדי מכבי בשער 13 - לא משנה באיזה חולצה תבואו, יש עליכם חובה אחת (במיוחד אחרי ההצהרות האנטישמיות): תעודד כל אורך המשחק, תוציאו את הגרון, תצרחו כפי שבחיים לא צרחתם. שידעו טוב מאוד מי אוהד מכבי ומי לא.
 5. פחדנים ! ברוסיה היו מזמן יורים בכם זה פשוט, אפילו פשוט מאוד - ביום ראשון יוצאים למלחמה.
 6. וברצינות.. אדם נורמטיבי לא יגזור בד, ישקיע בכתיבת שלט נאצה המעיד שהוא שמח ממותו של אדם ועוד יסחוב אותו 130 ק"מ לנצרת. יש תת רמה. ויש תת לתת. אז זה תת של התת של האמאמא של התת. רק תביאו את הדרבי.
 7. ברור לכולם שכבר אין כרטיסים לשערים 8-11 ? זה הזמן לרכוש ל -13 ולפוצץ אותו בצהוב.
 8. הם פשוט חיים בסרט - קודם כל שימלאו את 13. בינתיים ב-5 הדרבים האחרונים שמכבי שיחקו בדרבי (כשזה היה משחק בית של הפועל, כשהמצב הפוך אין שאלה בכלל) יותר מחצי שער 13 היה צהוב. הם כמובן אוהדים להגיד שאלה כמה אוהדים שוררים של מכבי (ידברו איתכם על 150 אוהדים צהובים) שישבו בשער, אבל משער 8 רואים מצויין יותר מחצי שער צהוב ומעודד הקיצר - עזבו אותכם, פשוט תקנו. .
 9. ירצו או לא - בדרבי יושבים בשער 8. זה לא נתון לויכוח אפילו.
 10. שאלה רצינית: האם מישהו נתן לגולדהאר מכתב המפרט את המצב ביציע ? הרי לא צריכה להיות בעיה "להגיע" אליו. האם מישהו יודע אם הוא מעורה בכלל בסכסוך ? ראיתי באתר של האולטראס את גולדהאר עם צעיף של האולטראס, אבל בתכל'ס לא קשה לנחש מה קרה - באו כמה אוהדים עם צעיף, שמו לו על הצוואר וביקשו תמונה. אני מדבר על מתן (בזמן אמת) מכתב לגולדהאר המפרט בדיוק מיהו השחקן ה-12, מה האג'נדה שלו, מה קרה לפני כן ולהסביר בדיוק מה הארגון רוצה. במקום מתוקן אולי באמת הדברים היו צריכים לעבור מלמטה, דרך ההנהלה - אבל במכבי כמו במכבי, כדאי ללכת ישירות לראש.
 11. מי שמבקש ממך לבוא אליו אישית ביציע של בלומפילד בזמן משחק של מכבי, הוא הפחדן והפאתט. במקום לפרסם תגובה רשמית כדי שאלפי אוהדי מכבי יוכלו לקרוא, הם מעדיפים לטפל בזה "אחד אחד". אל תרגיש רע, אתה לא הפאתט\ילד המקלדת בעניין הזה.
 12. קבוצה של כמה עשרות אנשים השתלטו על כמה אלפים שרוצים לעודד. למדתם על זה בשיעורי ההיסטוריה, לא ? אומנם צריך לקחת את הדברים בפרופורציות, זה בסה"כ כדורגל - אבל חבל שקבוצה של כמה עשרות הורסים את האהבה שלי. כוס אמק.
 13. חברים , אם לא הבנתם עד עכשיו - איראן זה כאן . תכתבו הודעה בפורום שלהם ותראו איך אחמדינברמן ישר מוחק לכם את ההודעה, כותב לכם "שקרנים\מלשנים" וכו' ומעיף אותכם מהפורום. אני לא צוחק - אבל דפוסי ההתנהגות של הפורום שלהם מזכירים את המשטר האפל ממזרח: מחיקת הודעות, כתיבת "שקרנים" לכל מי שמנסה לפרסם משהו הנוגד את התורה המחורבנת שלהם והכי חמור - מוחקים אותך. תפרסמו את הלינק ששמו פה למעלה ותראו בדיוק למה אני מתכוון. והכי מצחיק, הוא לא מוכן להסביר על גבי הפורום, מקום שבו כל אוהד מכבי עם חיבור לאינטרנט יכול לראות את התגובה שלהם, אלא הוא רוצה להסביר את זה פנים מול פנים. מה שמר אחמדינברמן שוכח זה שהוא חייב הסברים לאלפי אוהדי מכבי ככה שאני בספק אם הוא מתכוון להסביר לכל אוהד ואוהד למה ארגון כ"כ קטן הוא כ"כ ערסי. אלפי אוהדים סובלים בגלל עשרות - אין ספק, איראן זה כאן.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.