Jump to content

GALGAL

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Recent Profile Visitors

3,010 profile views
  1. יאללה מכבי תתנו הכל, מאחורייך יש צבא צהוב כחול בכל זמן ובכל מצב, מוכנים לצאת איתך לקרב יאללה מכבי תנו כל מה שבכם, יאללה מכבי לא לרחם והיציע יתחיל לרעוד, כי אנחנו לא נפסיק לרקודדד לה לה לה לה לה לה לה לה להלהלהלהלהלהל. ראיתי לשיר הזה עתיד מבטיח...
  2. מחפש ניקוב להיום לשער 11 0544917143
  3. מישהו שמע את השיר על המנגינה של השיר חברים של שרית חדד "איזה כיף שאתם קיימים כי רק בזכותכם אנחנו נהנים" משהו כזה...
  4. אחי תן להם גם לשיר יונתן הקטן והם יעיפו את היציע בלי קשר.. שיר להיט
  5. מעיין שלחתי לך פרטית להרשמה להסעה מעזריאלי. שים לב אחי :-)
  6. מעניין שאתה מעביר פה ביקורת על נושאים שנפתחים..., אין לך מה להגיב אז אל תגיב בקיצור
  7. http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.4483.160170.html לא זוכר טור שביטא בצורה כל כך טובה ומדויקת את מה שאני ורובנו חושבים ענק
  8. לכל משחק הגעתי יש לי את הטי שירט של כל אדום צריך לרגום למכירה אבל גזרתי אותה נראלי.. דבר איתי בקיצור 100% לפנאטיקס
  9. עזבוו נו אין פה אמונה באנשים, עם כמות המצלמות שרצו שם היה אפשר להכין סרט עם כל הסרטונים... תתחילו לעלותת כפרה עליכם. ובבקשה למי שהקליט את המשחק, תעלו קטעים נבחרים של הקהל בטלוויזיה... האנשים שהיו שם רוצים לשמוע איך יצא :-)
  10. יש תחנת רכבת בקרבת האצטדיון בכלל? יש תחנת רכבת בקרבת האצטדיון בכלל?
  11. "שיחק עם הרגשות שלנו" חחחחחחח אגדתי
  12. אז בקיצור מה שאתם אומרים שאם שנה שעברה היה לי מנויי מחבר ל11 מה שאני צריך לעשות זה לדאוג לקבל יפוי כוח מהבן אדם שדרכו קניתי את המנוי ואז אני יכוללחדש את המנוי ל11? ד'א מה צריך להיות כתוב ביפוי כח?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.