Jump to content

Omer

משתמשים רשומים
    1,279
  • Last visited

Everything posted by Omer

1. ואנחנו 3 רמות מתחת למכבי של איביץ׳, אז זה מתקזז.
  2. נו, באמת... אנחנו מדברים פה על עניין מוסרי, אף אחד לא חשב שאצילי לא שחקן טוב. מה הקשר בין זה לבין לירות מהמותן כמו שאתם מציעים?
  3. חד משמעית רציונליות, בענף הזה ובכל ענף. דחף בלתי מתפשר זאת סיסמה יפה, פחות תכנית עבודה. ופאניקה בטח שלא תעזור - היא אף פעם לא עוזרת.
  4. ובגלל זה בדיוק אמרתי שרק בית"ר ירושלים מסוגלת לזה. אגב, ספוילר לצעירים: החלפת המאמן לא עזרה לבית"ר באותה עונה.
  5. בוא נניח שמפטרים את רובי. מי כבר יגיע? בכר לא יחתום בפברואר, אז אתה צריך להחתים מאמן לשלושה חודשים בלבד, במועדון שיש בו כ"כ הרבה סבלנות עד שפיטר מאמן שבמקום הראשון. בהצלחה עם למצוא את האיש שיוביל אותנו לאליפות בתנאים האלה.
  6. גם לי לא ברור הקטע הזה, ולא שאני מחזיק מרובי יותר מדי. אבל זה מה שיש עד הקיץ. אף מועדון שהוא לא בית"ר ירושלים לא יפטר מאמן בזמן שהוא במקום הראשון (או בשוויון נקודות עם המקום הראשון), צאו מזה.
  7. זה קטע קלאסי. אם אני זוכר נכון ברגע שאמרנו שנתבע את חיפה הודינו שגם אנחנו עברנו על החוק, כי אסור היה לדבר עם שחקנים בלי אישור של הקבוצה גם יום לפני שהחוזה מסתיים.
  8. לא, לא יכולנו. הוא לא רצה והיה לו סעיף שבלעדיו לא היה חותם על חוזה מלכתחילה.
  9. מי היה מאמין ששחקנים יסכימו לחתום פה אחרי שקאסה העדיף את חיפה.
  10. לא, כי לפטר את סיריאני (בצחוק - אפילו אתה לא היית מבקש לפטר את סיריאני באמצע העונה)
  11. אנחנו כמעט ירדנו ליגה בעבר, כן?
  12. מלדה כבש בנתניה 7 שערים ב-14 משחקים בעונת הפריצה שלו (עזב במהלכה), זה כבר רקורד טוב משל אילון אלמוג. לא יודע אם הוא טוב או לא, ולא העמדה שאנחנו צריכים, אבל זה שלא השתלב בבלגיה לא אומר בהכרח שיהיה נפילה.
  13. אם כבר אירוויזיון, ישראלית מייצגת את לוקסמבורג. קטע אם ירחיקו אותנו והיא תשתתף, עדיין תהיה לנו נציגה.
  14. הכל בסדר. וכמובן - בסך הכל כולנו באותו צד
  15. אמרתי דור ג׳אן כדוגמה לשחקן שעלה בקול תרועה ושהקהל ביקש שישחק פה בפורום ולא יצא ממנו כלום, לא התייחסתי בכלל לליאור ז׳אן (שלא היה סביבו שום באז) או לשום שחקן אחר מתקופת טרום-ג׳ורדי, וזאת התגובה האחרונה שלי בנושא שיח החירשים הזה (פשוט כי אם כבר אתה מסכם את הדיון במעמד חד צדדי לפחות תדייק במה שאמרתי).
  16. אני מאמין שברמת העיקרון בפעם היחידה שקין עשה רוטציה נראינו כמו פח אשפה, וזה למרות שהיה משחק בהזמנה (חדרה בבית). מצטער, אחרי תצוגת הנפל הזאת קשה לי יותר להאשים את קין שקבוע על ההרכב. אז אתה תגיד שזה כי אין להם ביטחון כי לא ניהל את הסגל נכון, ואני אגיד שזאת היתה הפועל חדרה בבית. צריכה להיות רוטציה בהרכב מחר כי עדיף לעוף בגביע מאשר לאבד נקודות בליגה, לא כי אנחנו צריכים להשתמש בכל הסגל כשהסגל (לפחות לדעת קין) לא מספיק טוב בשביל רוטציות - בטח עכשיו כשאנחנו מסיימים עם החלק הדחוס ותהיה מנוחה של שבוע בין משחק למשחק. עדיף לנצח עם הלשון בחוץ מאשר לעלות עם הרכב שהמאמן לא מאמין בו. עוד רגליים קיבלנו מקארצב אגב, קיבלת עוד קשר (מה שגם יכול לדחוף את יוריס קדימה). כרגע המצב די ברור - אם בצדק או לא, רובי לא מאמין בסגל שלו. זה מה שיש עד סוף העונה כנראה.
  17. אנחנו ממשיכים להילחם, דרום אפריקה יצרה הסחת דעת לאזרחיה מכמה שהיא מדינה כושלת - כולם הרוויחו, חוץ מהפלסטינים.
  18. אני לא במסע צלב נגד כלום, אני פשוט תוהה מאיפה אתה יודע שעושה הכל נכון, כי כרגע נראה שהמאמן חושב אחרת, וזה לא שיש לשחר איזה body of work במדי מכבי שמאפשר לנו לחשוב אחרת (בדיוק כמו שאני לא יכול לקבוע בפסקנות שהוא לא טוב מספיק, כי איך שופטים שחקן שלא שיחק?). אני מבין שמכבי מאמינה בו כמערכת וכו', אבל זה לא המקרה הראשון ולא האחרון של שחקן שלא נספר ע"י מאמן (איביץ׳ שטוב מקין בהרבה לא ספר את יוריס, כמו שהזכרת בעצמך, ואף אחד מאיתנו לא יודע אם יוריס עשה סוויץ׳ בגישה בקיץ, או שלא ענה על דרישות טקטיות של איביץ׳, או אם לא החלים מהר, או למה לא שיחק) ולא המקרה הראשון ולא האחרון של שחקן בית שקושרים לו כתרים לפני שקרע זוג נעליים במכבי. אני לא נגדו, הלוואי שירשים גם את קין וגם אותנו, אני פשוט לא מתחבר להייפ שיש כלפיו בלי שיעשה שום דבר משמעותי במכבי - שחקן כל משחק שואלים למה הוא לא משחק וכל משחק אני לא מבין למה דווקא הוא היה אמור לשחק. מזכיר לי שאוהדים התלוננו שדור ג׳אן לא מקבל דקות. כשעידו שחר ישחק במכבי (אם לא העונה אז אולי בעונה הבאה) ויוכיח שהוא מספיק טוב גם בפועל ולא רק בתיאוריה, אבין את התמיהה של אנשים על כך שהוא לא משחק. כרגע זה נראה לי עוד מקרה סטנדרטי לחלוטין של שחקן שלא נספר והאוהדים מחליטים שראוי ליותר דקות.
  19. יואב, אם עוד חצי שנה הוא שחקן חופשי אז ענית לעצמך למה האריכו לו חוזה בלי קשר לדעה של הצוות המקצועי (שבכל מקרה הגיע לזמן מוגבל ואני בספק רב שמתעסק בהארכות חוזה)... למכור תמיד אפשר, גם אם יהיה פלופ מהדהד (ראה אילון אלמוג), ואם רובי ימשיך ולא ירצה אותו - הוא יושאל. כנראה שגם אם יגיע מאמן אחר שלא ירצה אותו, אבל המטרה היא בסוף או ששחקנים ישחקו במכבי, או שמכבי תרוויח עליהם כסף (בין אם במכירה ובין אם כ"קופון" בעסקאות רכישה של שחקנים אחרים). זה שהחוזה שלו הוארך רגע לפני שנגמר אומר בעיקר שמנספורד רואה בו נכס כלכלי, לא שהצוות המקצועי רואה בו משאב. הרי גם אם מנספורד עצמו לא היה מחזיק ממנו בכלל הוא היה מאריך חוזה, כי מספיק שמועדון אחר יחזיק ממנו בשביל שזה יהיה כדאי - הוא בסך הכל האריך חוזה לשחקן צעיר שלא מרוויח יותר מדי ושלא יהיה קשה להיפטר מהחוזה שלו ואפילו לעשות עליו רווח. וזה התרחיש הפסימי, כן? אז למה לא להאריך? זה no-brainer. ואני שוב לא מבין למה אתה נתפס להארכת החוזה הזאת... לפני שנה חוזז האריך, אז מה? הארכת חוזה לשחקנים צעירים זה הליך סטנדרטי במכבי, בטח בשנה האחרונה של החוזה, שבה או שאתה חותם או שמוכרים אותך.
  20. מקבל את הטענות שבתנאים של העונה היה אמור לקבל יותר דקות - אבל זה בדיוק העניין. גם מבין שחקני הסגל, נראה שאותו קין לא סופר כמעט בכלל. כל מה שאני יכול להניח זה שהוא לא מרשים את קין, יותר סביר בעיניי מזה שהוא סתם לא בא לו טוב בעין. ואם זה המצב, הוא לא השחקן הראשון בהיסטוריה שלא מרשים מאמן, ואין לקין על מה להסתמך חוץ מעל האימונים. וזה כל מה שאמרתי - שיש אפשרות שלא נראה שלקחו בחשבון פה, וזה שאולי הוא באמת לא מספיק טוב כרגע לדעת הצוות ובגלל זה לא סופרים אותו. ואולי זה לא סתם ניהול סגל גרוע, אלא אולי שחר לא טוב באימונים ולא מגיע לו לשחק. נראה כאילו אנשים כאן בכלל לא מעלים את זה כאופציה - ובהתחשב ברקורד הדי אפסי של שחר אני לא מוצא סיבה להניח אחרת (גם אם הראה ים פוטנציאל, וגם אם בהמשך יגשים אותו). אני לא אומר שזה בהכרח המצב, רק שקרו יותר פעמים שזה זכור לי בתור המצב עם שחקנים שלא משחקים (כלומר, שבקבוצה הבאה באמת היו בינוניים בלחץ, גם אם בהמשך השתפרו) מאשר דוגמאות הפוכות.
  21. אין "ביג דיל", אני פשוט לא מבין על מה המהומה, כאילו אין תקדים לשחקנים שנמצאים במכבי רק כי הם גדלו בה. עד ששחר יראה שהוא יותר מסתם קשר אמצע גנרי, זה המצב מבחינתי. וזה שמכבי האריכה לו חוזה, שוב, לא אומר שמחזיקה ממנו הדבר הגדול הבא. כבר התייחסתי לזה יותר מפעם אחת בנושא הזה, להרבה מאוד שחקנים הוארך חוזה ולא יצא מזה כלום. אם יש משהו שלמדתי בעשרים השנים פלוס שאני צופה במכבי זה שלרוב מי שלא משחק והקהל רוצה לא באמת טוב, וזה בעיקר נכון כשמדובר בשחקן בית (שנמצא במכבי מכוח האינרציה ולא כי הרשים קודם במקום אחר ולכן הוחתם). בגלל זה אני לא מצליח להבין למה זה מפתיע אנשים שהוא לא משחק, כאילו מדובר בדבר נדיר.
  22. גם חוזז היה בסגל אחרי שנים מזעזעות ועוד קיבל חוזה חדש, הוא שחקן לסגל של מכבי ת"א? באמת חסרים לך שחקני כלום ושום דבר (במקרה הרע) עד בינוניים (במקרה הטוב) שהיו טובים בנוער והמשיכו שנים בבוגרים של מכבי עד שויתרו עליהם סופית? בסך הכל מדובר בסימן שאלה. אולי יהיה טוב, אולי לא. מה שיקולי הרוטציה של חיפה רלוונטיים? ותסלח לי על חילול הקודש, אבל אולי גוני נאור באמת טוב יותר (אולי בכלל, אולי רק בשלב הזה של הקריירה) מהאיש והאגדה עידו שחר, שאנחנו לא יודעים עליו כלום חוץ מזה שמכבי האריכה לו חוזה אז הוא בטוח תותח על? את הביקורת על חוסר הרוטציה בכללי אני מבין, אבל אני לא מבין למה אוהדים מתלוננים ספציפית על זה ששחקן שלא עשה עדיין *כלום* במדי מכבי לא משחק.
  23. גם מתן חוזז חתם על הארכת חוזה בעונה שעברה... זה לא אומר שבנו עליו. השחקנים האלה לרוב נמכרים או משמשים כצ׳יפים בטריידים אחר כך. מכבי מחזיקה סגל רחב (גם אם קין לא משתמש בו), ואלה לא שחקנים יקרים. הוא אכן לא היחיד שעל הספסל, אבל הוא היחיד שיש לו לובי לא ברור. הוא בבוגרים כבר כמה שנים, אם הוא לא היה מהנוער של מכבי אני בספק אם מישהו פה היה מדבר עליו בתור רכש. יכול להיות שיהיה שחקן נהדר, אבל אני בכנות לא מבין מה ראיתם ממנו שמשכנע אתכם שבוודאות יש שם משהו. במעט ששיחק לא ראיתי שום דבר יוצא דופן. נכון שזה לא מספיק כדי להסיק שאין שם כלום, אבל אני פשוט לא מבין את הקונצנזוס בפורום שיש שם משהו. על סמך מה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.