Jump to content

Omer

משתמשים רשומים
    1,279
  • Last visited

Everything posted by Omer

1. לא שמענו כבר את נבואת הזעם הזאת אחרי ההפסד לאולימפיאקוס?
  2. במיוחד כשיש משחק עונה מעבר לפינה. מבאס, אבל כרגיל בפורום איבוד הפרופורציות על מקסימום בלילה אחרי משחק.
  3. מי ישמע איזו קבוצה אימתנית מכבי שפספוס שלא תזכה בדאבל (סלחו לי שלא סופר את גביע הטוטו כתואר דרג א' גם אם זה הופך את זה ל"טרבל"). קשה לי להאמין שתזכור את זה שנים קדימה, היו פה קבוצות טובות בהרבה שלא לקחו גביע אלא "רק" אליפות, והיו משחקים מעצבנים בהרבה שהדחקנו בקלות. אלא אם אתה עדיין מתעורר בבהלה בלילה מחלומות על שמשון ועל עכו אתה תשכח מהר מאוד גם את זה, מבטיח. הלאה, עוד פחות משבוע חיפה.
  4. טוטנהאם סיימה מקום שלישי במירוץ דו-ראשי לאליפות עם לסטר, תן קצת קרדיט.
  5. נשאל ככה, אתה רואה את חיפה מנצחת כל מה שנשאר לה?
  6. הקבוצה של קלינגר היתה נוראית, השלישית בטיבה בליגה על הנייר. אליפות עם 8 הפסדים - יצחק שום רשום על איבוד האליפות הזה של חיפה (שהיתה אמורה לקחת בהליכה וחירבנה את זה למכבי בינונית רצח) לא פחות מקלינגר.
  7. בכנית אני לא מבין למה אנשים עדיין מחזיקים ממנו, במיוחד אחרי הפיאסקו בלאומית עם בני יהודה. זה לא שהסגל לא מתאים לשיטת המשחק שלו כמו ששיטת המשחק היחידה שהוא מכיר היא בונקר וכדורים ארוכים, ועם זה הוא לא הולך להגיע רחוק בקריירה. מאמן למועדונים קטנים ובלי שום ציפיות, מה שלא ברור לי זה למה לא הלכו על בלבול שלפחות יש לו היסטוריה של קבוצות שבאמת שיחקו כדורגל.
  8. לא הבנתי למה 66-68 זה לא חלק מהתקופה המודרנית. זה כי העולם נברא ב-84?
  9. זוכרים שטביב הביא להם אליפות, ליגת אלופות וגביעים והם העיפו אותו כי "אין שקיפות"? בדיעבד מאז שהוא עזב הם רק מידרדרים מדחי אל דחי, כל הרוכשים שמגיעים מצליחים להיות גרועים מאלה שהחליפו. מקווה שלפחות עכשיו יש להם שקיפות מלאה בדרך (שוב) ללאומית.
  10. גם בכדורסל ניצחנו (בשבת בליגה, אתמול בגביע) והפועל עפו מהגביע שלשום.
  11. אם היו שופטים סרבים יכול להיות שהפועל ת"א היתה בפלייאוף העליון. לצערם יש שופטים ישראלים אז הם לא מסוגלים לשים גול גם אם חייהם תלויים בזה. (אני אשאיר לכם לנחש לבד מי כתב)
  12. זה ענק שבמשך עמודים הם בוכים על השיפוט במירוץ האליפות בזמן שהם עוד שנייה יורדים ללאומית.
  13. יותר אם כוללים את סוף הקדנציה הקודמת שלו. בגדול לדעתי הם לא כבשו שער איתו מאז 2013.
  14. עדכון: מאזין אמר ליניב קטן שצריך להאריך לדגו את החוזה לחמש שנים, ואז נכנס לאולפן והסתבר שזאת מתיחה של אחד באפריל.
  15. יצחקי היה שחקן נהדר ומנג׳ר כושל, שבנה קבוצה שמתבססת במשך שנים על 4-3-3 - בלי כנפיים. מאחל לו הצלחה כמאמן, לא חושב שלמישהו פה באמת יש משהו נגדו, אבל הוא בהחלט היה חלק מהבעיה בתפקידו הקודם במכבי. יכול להיות שהוא אחלה מאמן ופשוט לא מתאים לרכש, גם אופציה. מאחל לו שימשיך להצליח, אם הוא באמת יהיה כזה מאמן מוצלח (מה שלא פוסל) אולי עוד יחזור למכבי והפעם לתפקיד שמתאים לו.
  16. אין ספק, אם כי נראה שעטר קצת מאזן אותם מהקצת שאני שומע.
  17. מאזין עולה ואומר שההפסד החזיר אותו עשר שנים אחורה. יניב: "עד כדי כך?" מאזין: "מה אתה לא מסכים איתי?!" חוץ מזה קטן מטנף על דגו בערך חצי שעה.
  18. דווקא לא חסר לו חוסר אובייקטיביות לדעתי. בחיים שלא אשכח שהוא היה פרשן בדרבי בעשור הראשון של שנות האלפיים וצעק "יש!" כשיצאנו למתפרצת.
  19. הוא כועס שסק רב עם הקהל. לפחות לא ירק עליהם.
  20. שעתיים על מכות נייחות, נאיביות, וכמובן קטלוג שחקנים שיש לו להציע (מתוך אכפתיות כמובן, לא בשביל האחוזים חלילה).
  21. ותודה לרדיו ת"א שהם משדרים מהצהריים עד הערב נלי תגר ולירון ויצמן ואז טייכר וזרחוביץ׳ במקום לתת לאוהדי מכבי והפועל להפוך את התחנה לקרינג׳. אני כבר מדמיין את זה: שעתיים של תלונות על רובי קין מצד אוהדי מכבי מהולות בתיאוריות קונספירציה מצד אוהדי הפועל. שעות של הנאה לאוהדי קבוצות מערים אחרות.
  22. אף פעם לא הבנתי את האוהדים שמתעצבנים על קרנות קצרות, נדירות השנים שאני זוכר שבהן מכבי באמת ידעה להרים קרנות ושייצא מזה גול. אם כבר לתקוף כשכל השחקנים של היריבה מאחור אז אני מעדיף שמילסון/דוידה יקבלו כדור קצר וינסו לעשות בלאגן שם במקום סתם הגבהה שלרוב לא תלך לשום מקום.
  23. הם כבר בכו שזה לא פייר שהמשחק שלנו התחיל לפני שההפגנה התלהטה אתמול, ואמרו שהשחקנים היו עסוקים כל היום במשפחות החטופים ובחוק הגיוס והיה קשה לגרום להם להתרכז במשחק?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.