Jump to content

Omer

משתמשים רשומים
    1,279
  • Last visited

About Omer

• Birthday 11/05/1989

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

10,662 profile views
  1. כל הכבוד על הבישול ועל הגול, מקווה שזאת היתה המחצית האחרונה שלהם במדי מכבי כי 45 הדקות עד הגול שוב הראו שהמקום שאין להם מקום.
  2. לקחת אליפות אחרי שחטפת שלושה שערים (ועוד אחד שנפסל על עבירה שלא השפיעה על מהלך המשחק בתחילת המהלך) בבית מהיריבה הכי גדולה שלך. כאילו, ברכות על התואר והכל, אבל כבדו את עצמכם וחכו שבוע... רצית שטיח אדום, לא קיבלתם.
  3. החלק שלו בגלל עוד יותר גדול משל הבישול הרסמי. מקווה לראות אותו מול ב"ש, אם לא בהרכב אז כמחליף.
  4. כן, אבל שים לב למה שכתבתי כמה פעמים: הקהלים בארץ ***מפסיקים משחקים***. לא פורצים בסוף, לא מדליקים אבוקה תוך כדי - עוצרים את המשחק. אין שום סרט בעולם שזה עובר בלי ענישה כשזה פאקינג תסריט קבוע.
  5. מחאת אוהדים שלא מציגה פיתרון לא תעבוד, כי עדיין נישאר עם הבעיה. אין מציאות שבה ליגה מתנהלת עם הפרות סדר קבועות כמו כל דרבי מאז החזרה לבלומפילד ואנחנו לא נחטוף עונשים.
  6. אני חושב שצריך להיות הוגנים פה - אנחנו באמת רוצים שהמשטרה תתייחס אלינו כפושעים פוטנציאליים? הרי אז אנחנו מתלוננים שיש משטרה ביציע. תראה, אני גם לא מת על התנהלות המשטרה - אבל בשורה התחתונה האוהדים לא יכולים להשפיע על ההתאחדות, לא על המנהלת, לא על בית הדין ולא על המשטרה. אנחנו כן יכולים לדרוש ממכבי שתעשה מה שיכולה. העלו כאן למשל את רעיון הרשת, שהוא עצוב מאוד, אבל כנראה הכרחי. לפני 20 שנה היו קמפיין להורדת הגדרות, והזהירו מפני התפרעויות אוהדים - והקהל היה רגוע. ההנחה, שלשמחתנו אז עבדה במבחן המציאות, היתה שמי שלא מתנהגים אליו כמו אל בבון וכולאים אותו, לא יתנהג כמו בבון. אבל עברו 20 שנה, ושוב זורקים חפצים, אז שוב צריך מסננת. גם זה לא יהיה נעים (אמנם לא גדר, ועדיין) אבל מה לעשות שהאוהדים באמת בעייתיים? בשורה התחתונה יש בעיה בהתנהגות הקהל, ואם מכבי תעביר את האחריות הלאה זה לא ייפתר לעולם. אפשר להיות צודקים ולהגיד שאחרים צריכים לעשות את העבודה שלהם, במידה רבה זה גם נכון מאוד - אבל זה לא יעזור לנו בכלום.
  7. גם אם זה מיעוט, זה מיעוט שפועל כקולקטיב מספיק גדול כדי להרוס משחקים. הדרבי בלי קהל מסיבה פשוטה מאוד - זאת הדרך היחידה להעביר אותו בלי בעיות. עם העובדה הזאת תעשו מה שאתם רוצים. זה שכולנו סובלים זה כי אפשר לשחק כדורגל ככה. מבחינת הקהל הרחב, זה שהליגה משווקת אליו - וגם מבחינת לא מעט מבעלי המנויים של מכבי, מבטיח לכם - אין טעם למשחק שמשוחק 115 דקות ברוטו (לא שסבלתי בסוף מהניצחון בדרבי, אבל דוגמה לביזיון שלא צריך לקרות) ואי אפשר להרים בו קרנות, למשל, או ששוער חוטף חפצים. קודם כל ששחקנים יוכלו לשחק כדורגל, אחרי זה שיהיה קהל. להאשים רק את הענישה זה פשוט לפספס את הבעיה, והבעיה היא שאי אפשר לשחק את הדרבי התל-אביבי עם קהל שמתנהג כמו שצריך. אז אולי אם יוקיעו אנשים שבגללם אין קהל בדרבי, משהו משתנה. להמשיך עם קנסות על כוסות קולה וסגירת שער 5 על עוד התפרעות לא עשה מספיק - אז מה חשבתם, שהמנהלת מבחינתה לא תגביר לחצים? כמובן, אני יותר מבעד שמכבי תילחם בזה בכל דרך שתמנע מאיתנו את הענישה הזאת או לפחות תצמצם, שזה מה שאנחנו כן עושים, בהצלחה מוגבלת בלבד אמנם.
  8. הענישה קולקטיבית כי ההתנהגות קולקטיבית. ראית איך באירופה כמעט עצרו לנו משחק - זה לא קולקטיבי? וזה עוד עונש יותר קשה, כי הוא מעניש ספורטיבית שחקנים על התנהגות קהל. העמדה המסורתית שלי במשך שנים היתה נגד ענישה כזאת, ועדיין לא כיף לי על זה כי אני נפגע מזה - אבל גם אי אפשר לטחון את הראש בחול - הרי בחייך מעיין, ההתנהגות הקולקטיבית של כל קהלי הליגה השנה היא מתחת לכל ביקורת - מספיק כדי לעצור, לעכב וכמעט להרוס קיום משחקים. אז מה חשבתם שיקרה? כל העונה הזאת היא רדיוס/משחק ללא קהל שמחכה לקרות, ובסוף אנשים מתפלאים? אם אתם רוצים להאשים מישהו תאשימו את האוהדים ואת מכבי שמסתבר שבכל זאת לא עשתה מספיק, כי זה עדיין קורה. כל עוד זה קיים, תהיה ענישה.
  9. למה? כי אתה בא בטענות למשטרה ולבית הדין ולא למה שברור שהוא תופעה קבועה בדרבים. עם כמה שהעונשים מעצבנים - מה חשבתם שיקרה כשכל דרבי מתחיל באיחור כדי שאנשים יאוננו על פירוטכניקה? אתם לא יכולים מצד אחד להתלהב מזה ואז מצד שני להתפלא שישימו לב לזה סוף, כאילו שמנהלת הליגה מרוויחה מזה שהמחצית הראשונה נמשכת עד דקה 60. קהל היעד של כדורגל הוא לא בני 15 שרואים סרטונים ביוטיוב, בניגוד למה שאנשים בשערים 11 ו-5 חושבים לפעמים. (אני אישית גם לא מבין איך לעצור את המשחק שנייה אחרי שהתחיל כשהאווירה מתוחה כמו סכין עוזר במשהו, כי 10 דקות הפסקה לא בדיוק יוצר מומנטום גדול, אבל זה כבר עניין אחר)
  10. לא היתה פה שום תקווה אחרי ארבלדזה, אחרי ליטו, אחרי ג׳ורדי... אין לי מושג על איזה בסיס ודרך אתם מדברים שאין היום אבל אז היו, כי אז נאמרו פה אותם דברים בדיוק, אם לא בצורה חריפה יותר. זאת היתה הגזמה אז, וזאת הגזמה גם עכשיו.
  11. בסדר, אז נבנתה חרא, מה ההיסטריה תעזור לך עכשיו? זאת לא הפעם הראשונה שנבנתה קבוצה לא טובה בתקופת מיטש, תנשמו עמוק. מי ישמע גם בכל עונה כזאת איבדנו אליפות במחזור אחרון. פעם אחת בעשור מסיימים מקום 3 ואתם מדברים כאילו אנחנו בדרך לרדת ליגה, מהצד זה פשוט נראה מגוחך.
  12. בדיוק. לא עונה טובה בסטנדרטים שלנו, וזהו. אנשים מדברים כאילו זהו, לא ניקח אליפות בחיים. מי ישמע אי אפשר להתאושש ממקום שלישי והדחה בחצי גמר. מדברים על איך שנראינו בסוף - להזכיר לכם איך נראינו לפני איביץ׳? לפני אוסקר?
  13. די, די. אמרתם את זה על כל וכל מאמן ומנהל מקצועי שלא לקחו תואר. כל אחד מהם. חלאס עם השטויות, לא לקחנו תואר השנה ופה זה נגמר, בין זה לכל ההיסטריה המביכה וההזויה כאן כל קשר מקרי בהחלט.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.