Jump to content

זה מכבי או מוות

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. שלום אני חייל ובראשון לא ייצא לי להיות בבלומפילד.. יש לי חבילת גלישה ללא הגבלה בגלאקסי ורציתי לדעת אם יש אתר שאפשר לראות בו תמשחק בשידור חיי (אני יודע שיש אתרים שמראים משחקים) חחח אני אקווה שהשעת ת"ש טיפול על המשחק או שאני אצליח להוציא בתי"ם אבל אם קיים איזה אתר כזה... מה הוא? תודה לעונים
  2. אני ואח שלי החלטנו לטוס למשחק, נכון שנזכרנו ממש מאוחר אבל רציתי לדעת אם עוד קיימת החבילה של השחקן או אם קיימות חבילות בכלל?
  3. אחי אם לא מכרת עדיין אני ממש אשמח לקנות, אני מתגייס בנובמבר לקרבי וזה יהיה אחד מהמשחקים החשובים האחרונים שאני יהיה בשלוש שנים הקרובות ואני ממש אשמח ללכת.. אם תחליט למכור אז המספר שלי הוא 0575265515

4. היי אני מחפש כרטיס לשער 13 או 11 למי שיש שיפנה אלי או בפרטי או ל0575265515 אני ממש לפני גיוס ולא עשיתי בגלל זה מנוי אז אני ממש אשמח להגיע למשחק הזה תודה
  5. אחי אתה עדיין מוכר את הכרטיסים? 0575265515

6. תגיד קראתי שיש לך כרטיס ל11.. אם אתה מוכר אותו אתה יכול לפנות אלי ל0575265515

תודה

7. אחי כמה כרטיסים יש לך ל11 ואם אתה יכול לפנות אלי לגבי זה ל0575265515

8. אחי כמה כרטיסים יש לך ל11 ואם אתה יכול להתקשר אלי לגבי זה ל0575265515

9. בעיקרון אני מחפש שלושה כרטיסים למשחק אבל כל כרטיס יעזור ואם יש לכם כרטיס/ים למכירה תפנו בבקשה או בפרטי או אלי ל0575265515
  10. צור קשר בשביל לקנות מנוי לשער 11. 0502594005

11. שלום לכולם! בדיוק קיבלתי את המשכורת ובאתי להזמין ולא היו מנויים אם למישהו יש מנוי שהוא רוצה למכור מסיבה כלשהי אני מוכן לשלם הרבה כסף תפנו אלי בפרטי
  12. חחחחחחחחחח באמת חרטא לתפארת מדינת ישראל http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.376.91588.html
  13. אחי בינתיים אי אפשר לדעת כלום. עד שלא תראה אותם בקריית שלום עם גופיות אימון של מכבי שום דבר לא סגור. עונה הבאה זאת עונת מבחן לבניה של נימני, שלא יעשה טעות ויזרוק את כל העונה הזאת לפח עם חיזוק מוגזם וחסר חשיבות. אם הם רוצים קבוצה טובה בעונה הבאה חייבים את השלד מהעונה הזאת: ייני וגאן זאת חובה להשאיר! כנל גם לאבידור יש לו פוטנציל גדול. אם הרכש הנכון(!!!) בעונה הבאה מכבי תרוץ גבוה מאד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.