Jump to content

צהובכחול

משתמשים רשומים
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,719 profile views
 1. זכורים לי שערי בכורה של פיבן ושל אורי ביטון, אבל זה היה בשני דרבי טוטו אז זה לא נחשב
 2. ממש לא ציני. אני בגישה כמו של המועדון, ממשחק למשחק, בלי לפזול לצדדים ולא להסתכל על אחרות, רק על עצמנו. בגלל זה לא בדקתי ולא מעניין אותי לבדוק כרגע מה השיא באחוזים, גם יש עוד הרבה משחקים וקצת מוקדם, אבל ברור שאם ממשיכים בקצב כזה אנחנו לגמרי בתמונה ולא משנה על כמה עומד השיא הזה, אם כבר הגענו לנקודה הזו חייבים להיות מודעים ולתת הכל כדי להנציח את שמנו בעוד שורה בספרי ההיסטוריה
 3. אולי קצת מוקדם אבל הייתי מכוון לשיא העולמי באי ספיגה לעונה שלמה, אתגר
 4. בדאבל ב 96 סיימנו גם עם 16 שערים (אולי היו פחות מחזורים אז)
 5. יש אתר אמין שאפשר לראות סטטיסטיקה כמה דקות שיחק כל שחקן בבית״ר ת״א? בר כהן פותח שם בדר״כ בהרכב?
 6. העיקר שאיזי קיבל מאיתנו את שי גולן חינם אין כסף
 7. מסתמן שאמאדור יורש את טיבי השנה בתפקיד השעיר לעזאזל התורן של כל הפרגוסונים ביציע
 8. אם מוכרים אז רק עם סעיף buy back בסכום הגיוני. האחוזים האלה לא נותנים כלום, עושים טרייד על השחקן ועוקפים את זה בקלות.
 9. אגב, במצב השוק הישראלי בלקמן בעיניי שחקן מספיק טוב בשביל לעשות איתו מכבי כדורסל ולהביא אותו גם כדי למנוע הגעה שלו ליריבות שלנו. מאוד לא הייתי רוצה לראות אותו בחיפה או בבית״ר, ואם יהיה שלב בתים יש לו בהחלט מקום אצלנו גם בנוסף לחלוץ זר.
 10. כמה נקודות: 1. הטירוף של בית״ר יכול לעשות לנו טוב ולשמור אותנו דרוכים ופחות רדומים אחרי הטיול הקליל מהשנה שעברה. 2. בית״ר קוראת תיגר, עם הוצאת סכומים כאלה אי אפשר שלא לדבר על אליפות מבחינתם. נראה איך הם יעמדו בזה על כל המשתמע מכך. 3. בהמשך לסעיף 2, קצת חורה לי שנתנו להם את גרצ׳קין ועוד בחינם, בטח אחרי שרואים איזה סכומי עוקץ הולכים בעסקאות שלהם. בדיעבד הייתי מעדיף לתת אותו לקבוצה אחרת, ואם כבר לבית״ר אז בטח לא בחינם. 4. מבחינת חוגג ומה שהוא בונה שם. אם היה ידוע מאיפה הכסף עד כמה הוא רציני וכמה הכיס שלו עמוק, הייתי אומר שהוא עושה נכון לטווח ארוך, גם אם זה לא יילך מיד. בשנה הבאה יצטרך מקצה שיפורים קטן בהרבה, חיזוקים נקודתיים יותר ולא שוב חארקירי כזה. אני חושב שאם זה לא יצליח שם השלב הבא יהיה להביא צוות אימון זר, השאלה אם יגיעו לשלב הבא או שההשמדה העצמית תופעל. גם לגולדהאר הייתה עונה שהוא שפך בלי הכרה והביא את קולאוטי, עטר, יצחקי, זיו ועוד כמה שחקנים יקרים במכה, והפירות מהם הגיעו אחרי הרבה זמן. השאלה אם בבית״ר ישרדו את הזמן הזה, כלכלית, נפשית, ספק גדול. 5. כיף לראות את ההשתוללות הזאת של כולם מהצד, מוחמד, קינדה, קונטה, אוחנה, ורד, וארן, פלומין, לוי גרסיה... על הנייר זה נוצץ, מרגיש כמו סוג של ניסוי מרתק. אני לא מתכוון לזלזל ביריבות כרגע, אבל קבוצה של דריבל בלתי נגמר מול הקבוצה שהראתה לליגה את הגב ב-31 פור עם ממוצע הדריבלים הנמוך בליגה. יהיה מעניין. 6. בסגל של בית״ר חצי מהשחקנים המשמעותיים עברו פציעות קשות/ארוכות בשנה האחרונה, מדובר בעידן ורד, קונטה, לוי גרסיה, קינדה ואוחנה. לכל אלו אפשר להוסיף את מוחמד שנחשב שחקן פציע ומחסיר יחסית הרבה. 7.חיפה שאמורה הייתה להילחם על שחקנים מהדרג של מוחמד הולכת בינתיים על חזיזה, אשכנזי וגנדה, ועוד משלמת בכסף+שחקנים. בזמן שאצלנו גדלים טובים מאלה כל שנה בערוגה. תענוג.
 11. הבוקה חלומית. גם הלבנה מדהימה. בנוגע לתלבושת הבית, נקווה שהעונה הבאה תהווה תיקון לזיכרונות והקונוטציה השלילית לעונת יבוריאן, ישראלביץ וטומאסיץ׳. זכרון שהוא פצע פתוח בנפש. וכמו שציינו פה מכנס כחול הרבה יותר מתאים למשבצות.
 12. חייב לציין שתמיד אני נהנה לראות אוהדי מכבי ביד אליהו שבאים דווקא עם חולצות של הכדורגל. מועדון אחד.
 13. ערן זהבי יכול לגרום לאלון מזרחי להוריד את עצמו באסלה
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.