Jump to content

סוקראטס

משתמשים רשומים
    3,210
Everything posted by סוקראטס

1. כבר אמרתי לך בבוקר כשאף אחד לא זכר... ( בכיין ) מזל טוב אחי, אתה אחד האנשים שעושה יותר מקצת מאחורי הקלעים ואני שמח שיצא לי להיות מעורב יותר בזכותך. אץ ה-50 שגם אני חייב לך תקבל בשבת ( אם אתה בא איתי באוטו זה הולך על הדלק שאתה חייב לי). גולדמן, עוד לא התחלת לנהוג כבר נהיית הנהג שלו? יש כמה אנשים שנהיו מוניות בעיר שלנו, ברוך הבא למשפחה... ואתה עוד תצטער שיש לך רישיון.
  2. משתתף בצערך אחי תהיה חזק הלב שלי איתך
  3. שנירררררררררררררררררררררררררררר חולה עליך!!! אתה בנאדם גדול, מרגש, וקצת דפוק אבל בצורה הכי טובה שיש. שיהיה לך מזל טוב עד 888 והפעם אתה אפילו לא צריך להביע משאלה, זה די צפוי מה תבקש... אז עוד פעם, מזל טוב.
  4. איציק רומא זה לא בלאציו? סתם ככה משהו שעולה לי עכשיו והרבה זמן לא רשמתי... ראיתם כמה מעט צהוב נהיה במשחקים? סמנו וי ליד זה, לדעתי בצבע הצלחנו... בעידוד מצליחים... מי יודע... אולי בקרוב נצליח להוריד את כמות האנשים
  5. כמה שבן צודק... אנחנו לא נלחמים רק בלוני ורק באבשלום וילן, אנחנו נלחמים על עקרון מסויים, שאסור לשבור אותו, אנחנו רוצים כדורגל בתנאים טובים, מחירי כרטיסים סבירים, בלי אלימות (שוטרים/אוהדים), אז איך אתם יכולים להגיד, שחיפה זה משהו אחר? ומה הייתם אומרים אם שחר היה מחליט לקחת 100 שקל למבוגר? או 60 לנוער? גם הייתם שותקים? ואם חס וחלילה נחזור מהקריה אחרי שהיו שם מכות המוניות תגידו שהיה שווה את זה? הקבוצה כרגע יכולה לחכות, אנחנו לא מתעסקים כרגע בקבוצה, אלא בנו. הקבוצה נהנתה ב-3 שנים מ-100% עידוד בלי טיפה של הכרת תודה מצד ההנלה, הגיע הזמן שהקבוצה תחזיר טיפה בחזרה ליציעים, והקבוצה? מצדי שתרד ליגה, כי לא שווה לאהוב כדורגל בתנאים האלו. כבר אין נשמה בכדורגל, הכל עסקים נטו, אז למה שלא יקחו ממכם גם 200 שקל לכרטיס? אתם הרי תקנו, כי סומכים על האהבה שלכם לקבוצה ויודעים שתשלמו כל מחיר בעיניים עצומות, מספיק עם התמימות, נכנסו איתנו למלחמת עסקים, אז הם יעלו מחירים, ואנחנו לא נקנה, הם ישלחו שוטרים להרביץ לנו, ואנחנו לא נבוא, זה כל כך פשוט וזה יעבוד כמו קסם, אתם עוד תראו...
  6. אני עדיין לא מבין מה הלחץ, כבר היינו במצבים הרבה יותר קשים... רק להזכיר את הצביעות של הקהל הזה... כשהיה קשה ועודדנו? חטפנו, עכשיו כשקשה ואנחנו שותקים? תחשבו על זה
  7. זיו מה לך ולמשפטים כאלה?!? אנחנו מגדלים נינג'ה בפורום...
  8. פשוט אין ממה לפחד... לא יודע מה איתכם, אבל כשאני נמצא ליד כל לובשי השחורים, אני מרגיש הכי בטוח בעולם, כי אני יודע שכל אחד מהם יהיה שם בשבילי אם אני אצטרך, כמו שאני אהיה שם בשבילו, ככה זה במשפחה, כולם שומרים על כולם.
  9. חחחחח ומה שבוע הבא? שוטרים יעצרו אנשים שחושבים מחשבות נגד לוני? עד מתי נחיה כמו מדינת עולם שלישית?
  10. עם כל הכבוד לרעיון של המחאה השקטה ארז, לדעתי לפחות, להכניס שירי מחאה לעניין - הרבה יותר אפקטיבי. במקום שבתקשורת יסתכלו עליך בצורה מוזרה וישאלו "מי אלו בשחור?" שישמעו אותך, וידעו מה אתה חושב, ושירים יכולים לתרום לעניין הרבה, גם כשרק אנחנו נשיר אותם, וגם כהשאר יצטרפו. השקט במחאה הוא לדעתי הגורם המחשיל, תחשבו על זה...
  11. קחו זווית שונה על הדברים, אם ככה אנחנו נראים ביום שאנחנו רק מקללים, מה יהיה כשנעודד? אל תתנו להסטות מצד ההנהלה (כן, הסטות, לא מחאות) להזיז אותכם אפילו לשניה מהדרך שלנו, גם אם זה ייקח עוד שבוע וגם אם זה ייקח עוד שנה, הדרך שלנו היא הנכונה, ואנחנו נתגבר על כל פרובוקציה על כל הצגה ועל כל העיתונאים למיניהם, וכשנגיע לרגע המיוחל, אף אחד כבר לא יוכל לעצור אותנו. מנסים לפגוע לנו איפה שכואב, אבל שום דבר לא ייקח לנו את הכבוד. אנחנו הקהל האמיתי ורק אנחנו צריכים לדעת את זה. שימשיכו להשמיץ, הגאווה שלנו תמיד תהיה בלב! ואף אחד לא יפגע בה!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.