Jump to content

סוקראטס

משתמשים רשומים
    3,210
Everything posted by סוקראטס

1. תגיד לי... אתה משווה בכלל אותנו לבית"ר? עם כל הצניעות, אנחנו לא באותה ליגה, מה הטעם להביא 10,000 אוהדים, אם 1000 עושים להם בית ספר? ועל זה נאמר... זאת לא הכמות, זאת האיכות... ותאמין לי, האיכות שלנו ממש טובה... (של חלקנו לפחות)
  2. זיו, אין קשר בין מה שאמרתי ללהיות צודק... ואם בנאדם היה מספיק משועמם כדי להגיע לפורום... להירשם והכל, כדי לכתוב הודעה אחת, שמעצבנת... מה רע בקצת צחוקים?
  3. מה אכפת לך מהמחאה? אתה לא אמור לשבת עם יורי או משהו?
  4. זה מה שאתה מחפש? אהבה? הרי אתה יודע שאף פעם לא תקבל אותה מהקהל של מכבי... מצדי שישנאו אותי עד היום האחרון שאני אנשום... אבל שיעריכו מה שאני עושה בשבילם...
  5. 1. מה הטעם להגיב בכלל? 2. סטייק ישאר סטייק, גם אם בצד אחד הוא כבר עשוי...
  6. לא רוצים את נוקיה בבלומפילד טהטהטהטה
  7. אביההההההההההההההה שיהיה לך בהצלחה... קודם כל... מצטער שלא יכולתי להעלות את זה קודם, אבל כמה תרגיל מזדיין בבסיס שלי מנע ממני... בקיצור שפשוף נעים...
  8. מכירת כרטיסים מוקדמת למשחק נגד הפו*ל פ"ת תיערך מחר (יום חמישי) בקרית שלום החל מהשעה 14:00. נא לא לפתוח עוד 2000 נושאים ושאלות.
  9. האמת, סוף סוף אתגר, מי הכי גזען בליגה... זה יכול להיות מעניין יש תחרות...
  10. חייב להגיד שהאופוריה הזאת לא ממש תורמות, יהיה מאוד קשה בשבת לחזור לשבת בשקט...
  11. הצצה ראשונה לתמונות שלנו: http://www.pictor.co.il/sttr/PicStorage/76...439/1583962.jpg
  12. כל מי שביקר לרעה, רואים כמה אתם בני אדם שטחיים וכמה שלא הבנתם את הכוונה... בן, טור ע-נ-ק, אני מרגיש בדיוק כמוך וכבר הצהרתי על זה לא פעם אחת בפני אנשים...
  13. יופי דרור... עכשיו לא רק שיתקפו את האולטראס אלא את מי עוד יתקפו? את הקומץ? טיפה מחשבה תשקיע לפני שאתה כותב דברים...
  14. חרם צרכנים!!! לא לקנות את הצרובים בתחנה המרכזית!!! לא לקנות את המקוריים מהשוק ב-20 שקל... אם נתאחד כולנו נוכל לגרום לו לנזק כלכלי של 19.90 שקלים... אתם יודעים כמה כדורגל אפשר לקנות בזה????
  15. אין כמו ציניות, רק באתי להראות כמה הדיון הזה דפוק...
  16. עמית מה קרה נהיית צהוב? דבר שני, שער 8 תמיד נחשב לשער "המשפחה" מה שמעודד אנשים לקנות מנויים משפחתיים כמו אב+בן ולכן חומר האנשים בשער הזה אינו מתאים לעידוד 90 דקות, ומה לעשות, כמה שנרצה לשנות את זה, העונה לא נוכל יותר מדי... (לא שאני מזלזל באבות + בנים שיושבים שם, אבל לא נראה לי שזה מסוג האנשים שמסוגלים לעודד 90 דקות)
  17. בכדורסל אין ישראל. וזהו.
  18. דרבי מרגש היה דווקא ה-3:1 אבל רובכם לא תבינו למה... מבחינת המשחק... אני חושב שהשמחה הגדולה ביותר שהייתה לי הייתה ב-2:0 חצי גמר. עמית, מי ייתן ועוד אנשים יהיו אדומים כמוך...
  19. אד*ם עולה בבלומפילד.... אהה זה לא הפורום הזה...
  20. אם אתם מרגישים ככה בשביל מה אתם באים למשחקים?
  21. שניר הרי כולנו מכירים אותך, אתה תתרגש כמו כל פעם... וגם אם דגו יבקיע, אתה תקפוץ על כל מי שיהיה באיזור... דרבי זה דרבי, לא משנה מי משחק בו. עוד שאלה, האף סיידר בא לדרבי?
  22. עזוב אותך משטויות... גם אם זה לא בית"ר, אז לפחות העונה זאת לא מכבי.
  23. עזבו אותכם כבר מאבי, תגיד יופי שיש לו מקום לשחק, תגיד לו בהצלחה במקום החדש, עכשיו יש לנו דרבי על הראש ואנחנו עסוקים במה נימני עושה בבית"ר... תתחילו להכניס את זה לראש, נימני לא במכבי... וזאת עובדה, לא השערה יותר... כמה שזה כואב גם לי, המציאות מחייבת אותנו להמשיך גם בלעדיו. תעשו לי טובה, אין לי בעיה עם קנאה של אנשים באוהדי בית"ר, עם העצב והצער שיש בעזיבה של אבי, אבל זה לא צריך להיות מרכז החשיבה כרגע...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.