Jump to content

תום כך

משתמשים רשומים
    118
  • Last visited

Recent Profile Visitors

2,934 profile views
  1. איך אני אוהב שאנשים שוללים אנשים אחרים בגלל דעות שונות .....וגם קובעים מי אוהד ומי לא ...
  2. הכוונה שירכשו אותם מחול ... אני נגד להחזיר אותם לפעילות....אם אני גולדהאר זה ההחלטה שאני מקבל . חושב שזה פוגע בערכים , אני יודע שחודשים אני רואה את השם של מכבי תל אביב מתערבב עם פרשת בעילת קטינות., זה פגיעה במותג לא משנה איך תסובב את זה . אגב השחקנים לא מתנהגים והתנהגו גלא כראוי לדעתי, אז זה בכלל לא מוסיף , להם נקודות
  3. לא על 2 השחקים האלה המועדון שלנו בנוי .....הרי אם היית שואל את כולנו באמצע העונה , היינו אומרים שסביר מאוד שבקייץ ילכו מסיבה מקצועית. בכל מקרה שזה קצת לא רציני להגיד שבגלל 2 שחקנים נחזור לימים אחרים .... לא אונס ....שיר על אונס , יש הבדל גדול. אי העמדה לדין פלילי לא מונעת את הזכות להגיש תביעה אזרחית, יכול להיות שאין ראיות להכמיד לדין פלילךי אך יש מספקי בכדי לפצות אדם בגין הנזק שנגרם לו. במיוחד שאין מחלקות שהיה מין בין הצדדים.
  4. מי אמר שהם לא אשמים ...זה שלא היו ראיות של בית משפט לא אומר כלום. חכו יקבלו תביעה אזרחית של החיים מה אתם חושבים .
  5. האם שהוא צודק ....גולדהאר פילנטרופ... אין חיות כאלה בעולם כמעט .
  6. מצחיק...איך אנשים ונשים התלהמו כל כך ששרו את שיר אבל שתאכלס שקורה משהו בסגנון ....איפה כולם ? לפעמים ערכים חשובים יותר מניצחון , נראה שאנשים שכחו את זה ....
  7. אל תגיד זיון שכל ....וואלה אני ואחרים חושבים ככה . חושב שמה שהם עשו, בין אם זה פלילי או לא , זה לא ראוי . אנחנו לא ריאל ולא צלסי , גם בחיים לא נהיה ....לא חושב שיש מה להשוות.
  8. חושב שיש בעיה חמורה מאוד במדינה שלנו ....יש אנשים שמרשים לעצמם דברים שרובנו לא היינו מעיזים ( ספורטאים , זמרים , מפורסמים , פוליטיקאים). אם מישהו מחליט שאין לזה מקום ויש לו ביצים לעשות משהו בנידון ...מבורך .
  9. מקווה מאוד שגולדהאר ישלח אותם הבייתה , אין מקום לדברים כאלה במכבי . המותג יותר חשוב משחקן כזה או אחר , גם בסכנה של פגיעה מקצועית במועדון.
  10. לא קרה כלום , ממש בנאדם שחיפש איפה לשבת וקצת התבלבל ונכנס לאיזה ויכוח מפגר עם המבאבטחים , לא הרים ירדיים לא קילל ולא כלום....
  11. אני רואה אנשים מהקהל שסובלים מהתופעות האלה ....אתמול בחור שלא קשור לכלום ניגרר שתופסים אותו 4 באבטחים וגוררים אותו למעלית.....
  12. מכבי בחרה את הדרך שלה לפני הרבה זמן. הם לא רוצים את הקהל מעורב , הם לא רוצים שלקהל יהיה דעה, הם לא רוצים שהקהל יזוז במילימטר מאיך שהם רואים אותו ....לקוחות ממושמעים שמכניסים כסף. אני בא למשחק במימי אלה בנתנהי ואני רואה שמחרימים מנויים לאנשים מחוץ למגרש ( בן אם זה משטרה שמקבלת יד חופשים ממכבי או שזה המאבטחים שמתנהגים כמו שוטרים) , מפשיטים אנשים שנכנסים למגרש ומאיימים עליהם , מציבים מצלמות ושיטור יתר על הקהל , לא מאפרים לאנשים לעשן באצטדיון , עוצרים אנשים שנוצר ויכוח קטן בין כל מאבטח לאוהד....נוסיף כל אלה את הריחוק שיש בין הנהלת המועדון והקבוצה לכל הקהל ...... ממש גועל נפש , מקווה שכבר כל הסיפור הזה יתפוצץ לכולם בפנים , ככה אי אפשר להמשיך .
  13. הקהל שלנו לא טוב בלעודד 90 דקות.... זה בסדר לא הכל זה שירה בציבור....
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.