Jump to content

אופסימיסט

משתמשים רשומים
    321
  • Last visited

Everything posted by אופסימיסט

1. ענר, הרעיון הוא לעשות מזה צחוק. לעודד שכונה, להציק לשחקנים של הפועל. להכניס לתקשורת תמונה של כרזת אנטי הפועל של הקהל של מכבי במשחק שמכבי לא מופיעה בו. דרך אגב בשביל זה לא צריך את כולם. מספיק 3-4 אנשים עם מצב רוח טוב וטיפה השקעה. בשביל הבדיחה, פעם אחת, אני מוכן לשים גם 40 שקל למשחק של הפועל. יש לך מושג מתי הפועל חיפה מארחת את הפועל? בקשר לעיניין הראשון והחשוב יותר, שני דברים: 1. לפטור את הרעיון בטענה שהקהל שלנו עצלן זאת לא התייחסות רצינית ולא חייבים ללכת רחוק. שנינו יודעים שיש מספיק משחקי חוץ באזור המרכז (רחוק לנו, קרוב לרוב השאר). 2. אני לא מדביר על להביר עכשיו 5,000 איש למשחק חוץ, ולמען האמת גם לא על 2,000. עם יגיעו האירגונים, ויהיו 1000 איש וניתן עידוד כמו שצריך וכמו שאנחנו יודים-עשינו את שלנו.
  2. יש לי שאלה שהיא הצעה, ואני מבקש תגובות רציניות. רמת המשחק הנמוכה של מכבי היא לא הסיבה שבגללה אירגוני האוהדים מחרימים את המשחקים, או לפחות לא הסיבה העיקרית. הסיבה היא הרי המצב מול ההנהלה ואני לא מדבר על שאלות כמו כמה הזדמנות מקבל שחקן זה או אחר (כי זה עיניין מקצועי ) אלא הייחס לאוהדים, מחירי הכרטיסים, הכנסת אביזרי עידוד, יחס המשטרה וכו'. האפקט העיקרי של המחאה הזו מבחינת ההנהלה הוא אובדן הכנסות. מבחינת הקבוצה המשמעות היא אובדן העידוד. מבחינת הקהל, אנו מאבדים הרבה מהכיף שהיה לנו עד עכשיו, ובתכלס גם רמת העידוד שלנו בעתיד תפגע מההפסקה הממושכת הזאת. למה שלא נעשה, כאקט מחאה חד פעמי או מתמשך, הדגמת תכלית של הקהל. קובעים משחק חוץ (שבו הנהלת מכבי לא נהנת מהכנסות על מכירת כרטיסים ולפרצלינה אין מילה בעיניין מה נכנס ומה לא ), מגיעים בכמות גדולה, עם כל האביזרים, ונותנים הצגת עידוד שתזכיר לכולם שהקהל של מכבי לא נעלם ולא נטש את הקבוצה, אלא הוא מנסה בכל כוחו לקדם את השדברים שחשובים לו. אשמח לקבל תגובות. זה היה בשביל הרצינות, ועכשיו למשהו יותר נחמד עניין שני שהעלתי כבר פעם אחת ואני רוצה שייחשבו עליו עוד קצת. אם גם ככה לא הולכים למשחקקים של מכבי, אפשר להתארגן, להגיע ביחד למשחקים של הפועל, להכנס כקבוצה מאורגנת (עם חולצות צהובות, אביזרים של מכבי והכל) ליציע של הקבוצה שנגדה היא משחקת, ולעודד אותה בדרכה המופלאה לליגה הלאומית. בשבועיים האחרונים הפועל לא הפסידה, ויכול להיות שהיא באמת תצטרך את העזרה שלנו כדי להגיע למטרה הנכספת- "אם דרבי שנה הבאה-אז רק בגביע!"
  3. אני מניח שבעז"ה הכוונה היא לבעזרת השם. ואם התגובות יתדרדרו גם כאן לכיוון עזה ולרמה שהייתה בנושא על סכנין, אני מקווה שמישהו יטרח להפעיל את סעיף מספר 4 בכללי הכתיבה בפורום- "4. ביטויים פוליטיים קיצוניים לשמאל ולימין ימחקו." ויפה תגובה אחת קודם (והתגובות על סכנין היו צריכות להימחק בערך עמוד שלם קודם)
  4. ג'ון גאלט (אם אני לא טועה) הוא גיבור "מרד הנפילים" של איין ראנד- איש עסקים שמוביל במודע להחרבת התעשייה האמריקאית על מנת למנוע ממנה להיות מולאמת ולשמור אותה ייצרנית ועצמאית בעתיד. ספר ארוך כרגיל אבל מעניין קצת יותר מ"כמעיין המתגבר" המשמים. לאוהבי תיאוריה קפיטליסטית. בנוגע להודעה עצמה אני די מסכים- אני לא בטוח שחייבים להחליף את ההנהלה, אולי מספיק רק לשנות אותה באמת לפי צרכינו- אבל אני בהחלט חושב שמרד צרכנים הוא צעד נכון במצבנו היום.
  5. ולשאלה החשובה באמת, אפשר לשחק עם מכבי בצ'מפיונס ליג? ואם מכבי בכלל מופיעה במשחק, היא דומה למציאות (תלבושת, שחקנים)?
  6. יכול להיות (ואני מאוד אוהב את ברונו) שהמיקום בריצת 6 קילומטר תלוי בסיבולת לב ראה, לא פחות מאשר בהשקעה?
  7. אל תשכחו ששלמה שרף נזרק ממכבי אחרי שאימן שני משחקים. הוא נזרק בגלל שהוא טיפס על עץ גבוה מידי ורצה להשעות את אבי נימני (שיותר מדי אנשים בפורום רואים בו את התגלמות האלוהים עלי מגרש כדורגל). מאז שלמה שרף עסוק בהשמצת נימני ובעיקר מכבי תל אביב מעל כל במה אפשרית. הביקורת שלו רחוקה מלהיות מאוזנת, אובייקטיבית או נטולת אינטרס.
  8. אם השיר היה רק על טועמה, זה עוד היה נסבל, כל מי שמכבד בני אדם ואת עצמו לא שר שיר כזה
  9. תראו, כל העיניין פה די חוזר על עצמו. הייתי אתמול בחיפה, עודדתי בשולי הגוש כל המשחק, וכמעט פיספסתי את הגול השני בגלל הדגל. אני מגיע כי אני נהנה מהעידוד לא פחות מהמשחק, ואני יודע שזה אומר שלא את הכל מצליחים לראות. (וכן, זה אומר להסתובב כששרים "עכשיו כולם להסתובב..."). אני חושב שבבלומפילד אין בעייה גדולה, כי כולם יודעים שבשער 11 יש עידוד ודגלים. במשחקי חוץ אני די מסכים עם אור וענר. הגוש הרי בוחר איפה להתמקם ומי שמעודד הולך אחריו. עם הגוש יתמקם בחלק העליון של היציע, האוהדים האחרים ישבו מתחתיו, הדגלים לא יפריעו לאף אחד, וכל מי שרוצה יוכל לראות כדורגל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.