Jump to content

הצבע של הסמל

משתמשים רשומים
    17
  • Last visited

Posts פורסם על ידי הצבע של הסמל

1. נניח שההתעניינות בעטר היא אמיתית, זה לא מתקבל על הדעת לשחרר חלוץ כמו עטר שאמור להיות שחקן מפתח בקבוצה הזאת לקראת העונה הקרובה, וכל זה כחודש לפני פתיחת הליגה.

החלטה נטו של מכבי מה יותר חשוב לה - הכסף, או החשיבות שרואים בעונה הקרובה.

2. תגיד לי את נורמאלי? כחלון כל הזמן בכה שהוא רוצה הזדמנות במכבי, ועד שיש עונה שאומרים לו שהוא יהיה בה שחקן מפתח+משדרגים לו את השכר (למרות שהוא לא הוכיח שמגיע לו) הוא יום אחד מחליט שמפוציצים הכל והולכים לפולין.

שילך לעזזל.

זה לא שהוא לא רוצה לשחק במכבי. זה שפשוט הוא רוצה להתקדם וזכותו לחשוב שלעבור לקבוצה בפולין זה קידום עבורו, מה גם שסביר להניח שהוא יקבל קידום בשכר.

אתם מדברים כאילו מדובר בשחקן שלא רוצה לשחק פה חד משמעית, וזה לא נכון. ואתה מפספס את הפואנטה שכל הסיפור הזה קרה אחרי מחנה אימונים, ככה שהסגל היה צריך כבר להיות סגור פחות או יותר.

ופתאום, לאחר מחנה האימון שאמור לאחד בין השחקנים ולעבוד על התיאום בין השחקנים, עוזבים אותך כחלון, מלול, ויכול להיות שגם קולאוטי.

אתם לא רוצים את כחלון? אין לי בעייה(אם כי אני חושב שהוא חיוני לקבוצה). אבל למה כל זה קורה לאחר מחנה האימונים? למה לא סגרו איתו סופית את החוזה עוד לפני החזרה לארץ?

אם אתה לא שם לב, אני מדבר על ההתנהלות הקלוקלת של מכבי. עוד חודש נפתחת הליגה ועכשיו זה הרבה יותר קשה למצוא שחקן-שניים שמתאימים לקבוצה מאשר לפני חודש וחצי

3. תפסיקו כבר עם המשפט של: " מי שלא רוצה להיות פה, לא צריך ".

באמת שיש לנו קהל שהוא בחלקו מטומטם, מה הבעייה שלכם עם כחלון ועם מלול?

מלול אוהב את מכבי, הוא קיבל הצעה מאירופה, זכותו לרצות לשחק שם מהסיבות שלו, זה בכלל לא משנה מה אתם חושבים על בלגיה ועל הקבוצה שהוא הולך לשחק בה, זה לא רלוונטי.

בסופו של דבר, מכבי שחררו את מלול והם עשו טעות כי בכל קבוצת צמרת שרצה לאליפות צריך שיהיו 2 מגנים שיתחרו על אותה עמדה. בחיפה זה עותמאן ומשומר, בהפועל זה היה בונדר וקנדה.

מי זה במכבי? עומר ורד וקלמי סבן(פחחח)?... מה קורה אם עומר ורד נפצע או לא יכול לשחק בגלל אדום/כרטיסים צהובים? מי המחליף שלו? במקום להאשים כל הזמן את השחקנים, תאשימו את ההנהלה

שמתנהלת בשכונתיות ומפזרת שחקנים לכל עבר בלי לחשוב לרגע. וזה עוד מבלי להזכיר שאין לנו בלם שלישי. מה קורה אם סאבו/ניבאלדו לא יכולים לשחק?

כנ"ל לגבי כחלון - בסה"כ הייתי מבסוט מהסגל של מכבי השנה, ופתאום אני רואה שמשחררים שחקנים.. שמשחררים את מלול.. שמשחררים את כחלון יומיים לפני משחק באירופה וכל זה אחרי מחנה אימונים

שלם שהוא שיחק שם... זה בא בתזמון הכי גרוע.. מה גם שבמכבי בנו עליו לעונה הזאת, אמרו שהוא חתם בקבוצה(אפילו היה כתוב באתר הרשמי ואיווניר גם בירך אותו) אז איך זה שפתאום כתוב שהוא

לא חתם? זה התנהלות של שכונה בהנהלה שלנו... ואיך הם מרשים בידיוק לשחקן לצאת למבחנים בקבוצה אחרת? הרי היה כתוב שהוא חתם לא?.. כל ההתנהלות של מכבי היא לא נכונה, אם זה במחירי המנויים

ואם זה בקבלת החלטות לגבי שחקנים כאלה ואחרים, לא מובן. אז לפני שאתם מאשימים שחקן כזה או אחר, תאשימו את ההנהלה והצוות המקצועי שמקבל החלטות לא נכונות.

כנ"ל לגבי קולאוטי - אני לא מבין מה הולך שם. הוא כן הולך? הוא לא הולך? תשימו סוף לשמועות המזדיינות ותצאו בהודעה רשמית,

העיקר שיהיה השקט שאתם מדברים עליו כל הזמן ופועלים בידיוק ההפך.. זה נראה שאף אחד בקריית שלום לא יודע באמת מה הולך להיות הסגל לעונה הקרובה..

4. בשביל שיהיו רוטציות טובות חייבים לשחק בעוד מסגרת, זאת אומרת סוף סוף צריכים לשחק באירופה, זה חסר לנו בשנים האחרונות..

סלח לי אחי, אבל זה שטויות.

איזה רוטציות ואיזה נעליים, אתה רואה את קונאטה ודאבור עולים לשחק בליגה ואת יצחקי ועטר עולים לשחק באירופה?..

זה לא יקרה, כי הטובים ישחקו בסופו של דבר ב-2 המסגרות, לא תהיה יותר מידי רוטציה.

רוטציה היא תחרות בין 3 שחקנים, כאשר השחקן הרביעי מהווה תוספת מהספסל. אין פה שום רוטציה ושום דבר.

5. לא יודע איך מחלקים דקות בין עטר, יצחקי, קולאוטי ודאבור.

שכחת גם את קונאטה, 5 חלוצים יש לך בסגל.

זה אומר שכל משחק אחד לפחות אחד מהחלוצים יהיה מחוץ לסגל, שלא נדבר על זה שתחרות בריאה על ההרכב זה לא, רק תסכול זה יכול לגרום בקרב השחקנים.

אני מקווה שהביאו את קונאטה בשביל הנוער, אחרת לא מובן למה הביאו אותו. רק אני מקווה שאיווניר לא יהרוס את החלוצים וישים אותם באגפים כדי שיהיה מקום לאחרים.

6. מושון מה אני אגיד לך? הרווחת את זה ביושר.

הצבע של הסמל - לא היה אכפת לי שהצלחת להרים כאן את כל הפורום נגדך.

אבל אם למכבייה נשבר ממך אז מה אני כבר יכול לכתוב לך כדי שתבין איך מנהלים דיון בצורה נורמטיבית.

אה כן,

סאלמתק.

7. ועל סמך מה אתה אומר את זה? היית במחנה? (תראה איזה פלא, חזרנו שתי הודעות אחורה).

תודה לאל - המחנה סגור לעיתונאים שיפריחו הנפצות ויעוררו בלאגן בקבוצה...אז עכשיו האוהדים שנמצאים כמה שעות טיסה משם מתחילים עם זה?

אף אחד לא מנפיץ שום דבר, מדובר בהשערות בלבד וזכותו של כל אוהד לחשוב מה שהוא רוצה,

ההשערות מתבססות על סמך מה שלמדנו בשנה האחרונה, ומה שלמדתי זה שניבאלדו כל פעם היה פצוע, אמרו שהוא החלים - והופה, הוא נפצע שוב( התנהלות רשלנית ).

לכן אני לא מופתע, אם זה יקרה שוב. מטעויות צריך ללמוד ואני מקווה מאוד שבצוות המקצועי למדו.

היה להם מספיק זמן כדי לראות את תהליך ההחלמה של ניבאלדו וכדי להסיק האם מדובר בפציעה טורדנית או לא, אם לא הביאו עד עכשיו בלם אני מניח שהם סומכים על ניבאלדו.

בסך הכל אני מקווה מאוד שהצוות המקצועי יודע מה הוא עושה, וכשהבחור אמר לי שניבאלדו מקבל מנוחה, מה שעלה לי לראש זה מה שקרה במשך כל העונה,

וזה לגיטימי לחלוטין, הרי שמענו ולו פעם אחת בעונה האחרונה את המשפט " ניבאלדו מקבל מנוחה " - וראינו איך זה נגמר.

8. אני חוזר ואומר:

אתה יודע את מי הוא רוצה לבחון (בלמים אם לא ברור)?

אתה יודע איזה שיטת משחק הוא רוצה לבחון? (אולי ניבלדו ייכנס מאוחר יותר)

אתה יודע מה קרה באימונים? (אולי ניבלדו צריך באמת מנוחה מ-1001 וסיבות, אולי איווניר מרגיש שמישהו אחר כן צריך ניסיון והשתפשפות במשחק שהוא יותר מאימון וכו' וכו'...).

ובקיצור - חלאס עם הפאניקה.

אז אתה כנראה לא הבנת למה אני מתכוון.

שאני אומר מנוחה, אני מתכוון למנוחה במשמעות של:"כואבת לו עדיין הברך ולכן לוקח לו יותר זמן כדי להיכנס לכושר משחק" - משהו בסגנון הזה.

הכוונה היא לא מנוחה סתמית כדי לתת לשחקן אחר הזדמנות או משהו בסגנון.

ואני לא בפאניקה, אל תגיד לי מה אני משדר, אני רגוע לחלוטין. בסך הכל אני אומר שנוצר הרושם שגם הצוות המקצועי לא יודע מה קורה עם ניבאלדו, וכיום אין לך בלמים בסגל, שבוע לפני המשחק מול האזרים.

9. יצא לך להיות במחנה? אתה יודע מה קרה באימונים? מה איווניר רוצה לבדוק במשחק? את מי הוא רוצה לבחון?

או שאתה סתם בפאניקה?....

אם היית שם לב, היית רואה שהגבתי לו על זה שהוא אמר שניבאלדו נח ולא את שאר הספקולציות שאמרת.

אם באמת הסיבה היא מנוחה, אז זה לא מובן לי - ולגבי זה הגבתי.

בפעם הבאה, תשים לב על מה מדברים לפני שאתה סתם מגיב.

10. זה ממש עצוב שייני וסבן בלמי רוטציה, עוד נצטער על זה.

תאכלס.. פשוט בדיחה שייני וסבן נכנסים ברוטציה כבלמים בקבוצה שהשאיפות שלה הן לרוץ לאליפות.

ניבאלדו נח. אלברמן עם מתיחה בגב וברק עם מתיחה במפשעה

ממה בידיוק ניבאלדו נח? עוד כמה שנים הוא יהיה פצוע? שנה שלמה והוא עדיין לא החלים?... אנחנו נמצאים ביולי ותבינו שכרגע יש לנו בלם וחצי בקושי.

11. יש לי הרבה ציפיות ממנו, וזה עוד לפני הכתבה, וזה מדהים כי עדיין לא ראיתי אותו משחק.

מכבי הביאה השנה הרבה שחקנים צעירים שהם דיי אנונימיים, אלי זיזוב הוא אחד מהם, דיברו עליו כל כך הרבה ובלי קשר - במצב של היום, במכבי ת"א אין יותר מידי שחקנים בקישור ההתקפי.

ולכן אני תולה בו ציפיות, אני מקווה מאוד שהוא יצליח, העיקר שיתנו לו שקט, ביטחון וזמן גם מצד הקהל, ובמיוחד מכיוון הצוות המקצועי.

12. לא מספיק שהפכו את שער 8 לשער קונצרטים, העלו את המחירים בצורה אסטרונומית שלא מתקבלת על הדעת.

מילא הייתה סיבה, אבל זכינו במשהו? אכלנו חרא כל העונה הזאת, אז על מה העלייה במחירים? ביזיון.

הנהלה של מטומטמים, הם כנראה לא מבינים ששני הצדדים פה לא יוצאים נשכרים, הם רוצים את בלומפילד ריק?

למה אף פעם אין שקט בקבוצה הזאת?

13. טוב אני נסחף פעם ראשונה בעונת המלפפונים הזו להרכבים

חיימוב

זיו ניבה סאבו ורד

אלברמן לוגסי

חאריס

אלירן רוברטו ברק

אש

ספסל ברק לוי סטרול דהאן כחלון זיזוב

אש

שום אש.

עוד פעם חוזרים למערך של 4-4-3 שהחלוצים בכנפיים? שמת את עטר בשמאל, את ברק בימין והרגת את שניהם. הם לא שחקני כנף.

מכבי צריכה לשחק 4-4-2 עם 2 חלוצים בחוד ו-2 שחקני כנפיים טבעיים.

ראינו השנה שהגולים של עטר באו מהמרכז ולא מהאגף, באגף הוא לא ממצא את היכולות שלו, כנ"ל יצחקי - הוא שחקן חופשי שמשחק כחלוץ מרכזי או טיפה מאחורי החלוץ, אבל בשום פנים ואופן לא באגף.

ההרכב צריך להיות:

------------חיימוב---------------

זיו---ניבאלדו---סאבו---ורד/מלול

--אלברמן----מדו/דהאן/לוגסי---------

זיזוב-----------------------כחלון

--------עטר-------יצחקי-----------

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.