Jump to content

הצבע של הסמל

משתמשים רשומים
    17
  • Last visited

Everything posted by הצבע של הסמל

1. החוסר יכולת שלך להבין באמת את הפואנטה בהודעה שלי זה כישרון.
  2. בת כמה היא?.. אתה רציני?... לא נתפס.
  3. שוער זו העמדה הכי חשובה על המגרש.(ראה אניימה). שוער הוא מנהיג, שומר אמור לתת ביטחון לשחקני ההגנה שלו, שוער משרה שקט על ההגנה, שוער הוא כמו בלם שלישי. שוער יכול לעשות קבוצה, ראיתם את זה בהפועל שהיה להם הגנה פח אבל אניימה תיקן את זה. מה שאני בא להגיד זה שמוטי איווניר צריך להשקיע את כל המאמצים כדי להביא שוער ברמה, שוער זר שיודעים מה היכולות שלו, תראו את השוער שחיפה הביאו, לפחות עפ"י הנייר, הוא שוער מאוד מרשים. ובלי כל קשר לחיפה, לא צריך ללכת רחוק.. יש את איינוגבה שהוא שוער מצויין לדעתי, למה לא להביא אותו ולסגור את הסיפור המסריח הזה?.. אם באמת יש איזשהו שיקול אצל איווניר(לא משנה אם ראשוני/משני) להביא שוער בגלל שהוא יהודי אז זו פשוט שטות.. אני מקווה מאוד שזאת לא הסיבה שמחתימים את הליבמן הזה כי אם כן אז זו טעות, עצם זה שהוא יהודי לא צריך להוות שיקול בכלל.
  4. באמת זה לא מובן לי איך עדיין אין מנכ"ל... זה אולי הכי חשוב כרגע. מקווה שגולדהאר עובד על זה...
  5. גולדהאר באמת מתגלה כבן אדם מדהים, רק מילים טובות יש לי להגיד עליו( אם כי אני תמיד מעדיף בעלים צבר.. אחד שמכיר את המנטליות ויותר מעורב). אבל כנסו קצת לפרופורציות.. השיעמום כנראה משגע אותכם.. חברה, אנחנו ביוני.. לא צריך להיסחף, המשכיות היא מילת המפתח, גולדהאר בנתיים עומד בה, בתקווה שבאמת הוא יעמוד בהבטחה שלו.
  6. לגבי רודי חדד - לדעתי הוא פשוט שחקן לא תכליתי, הוא מאוד מוכשר, אבל הוא לא מיישם את הדברים כמו שצריך. בכל מקרה, זו לא הפואנטה, הפואנטה היא שכבר הרבה מאוד זמן הקבוצה הזאת לא מתנהלת בצורה נכונה ולכן אני מצפה שהשנה זה יהיה אחרת, והבאתי שם רק דוגמה, לא חסרות דוגמאות באמת.
  7. כבר היה נושא על זה לא? בכל מקרה, בקצרה: חתיכת אנדרייטד, אחד השחקנים הלא מוערכים שיצא לי לראות. שחקן מאוד מוכשר, אם הוא לא ממשיך זו אבידה וכישלון של מכבי.
  8. עזוב מה היה. בית"ר לא יביאו אותו מהסיבה הפשוטה שהקהל שם משוגע ואבוקסיס הוא אולי השחקן הכי שנוא שם, מספיק שדברים כאלה קרו פעם אחת, הם לא יקרו פעם נוספת.
  9. שימו לב שבמכבי תמיד הכל קיצוני. או שבמכבי מחליפים את כל הסגל כמו שהיה בעונה הנוכחית, שהחליפו 11 שחקנים חדשים ומצפים מיד לתוצאות. או שמביאים כל מיני שחקנים מוזרים, יהודים צרפתיים(רודי חדד, אסוס) ועוד כל מיני שמות לא מוכרים שהם בגדר תעלומה. אני לא ממהר לשפוט את ההכנות לעונה הבאה, אבל אני מקווה מאוד שמכבי יביאו שחקנים מוכחים בעמדות שבהן אנחנו צריכים להתחזק ושבסך הכל ישמרו על הסגל הנוכחי עם "שיפוצים" פה ושם. אבל שיהיה מדובר בשחקנים שהוכיחו כבר את עצמם והראו את היכולות שלהם ולא שחקנים שהם בגדר סימן שאלה שנתנו חצי עונה טובה.
  10. איפה כתוב?.. ולמה שהוא ייעדר חודשיים? מה עכשיו? מה נסגר באמת עם הבן אדם? הוא כבר לא שיחק משהו כמו חצי שנה..
  11. צחוק צחוק אבל כשחושבים על זה.. רק טוב יצא להפועל מהמעבר הזה של אבוקסיס. גם קשטן בא להפועל(לדעתי הוא המאמן הכי מתאים להם), הרי גם ככה אבוקסיס לא היה מצליח לסחוב את הפועל בשנה הזאת. וגם אבוקסיס עובר לבני יהודה.. שזה פותח מעבר של שחקנים מבני יהודה להפועל ת"א לא?.. הפועל כפר סבא 2.
  12. חח העיקר אוהדי הפועל טוענים שהוא סמל, ככה מתייחסים "לסמל"? הוא סמל בדיוק כמו הלוגו שעל משאית זבל בעיריית לוד.
  13. חח בטח.. אבוקסיס בבית"ר?.. באיזה סרט אתה חי גבר? חבל על התקוות. ---------------- עכשיו יש סיבה לשנוא את בני יהודה.. אבל מי ישמע.. אפשר לחשוב, כולה אבוקסיס.
  14. הוא לא אמר בן כמה הוא ומאיפה הוא, בעייה לעזור ככה.. בכל מקרה, אם אתה רוצה עבודה של חמורים אבל הרבה כסף(יחסית) אז תחלק פליירים.. יש לי חבר מרוויח 4 אלף בחודש.
  15. רק תסביר לי את המשפט " אני מצאתי 2 עבודות בפורום הזה ". איך אתה יכול למצוא עבודות פה? מה שאפשר לעשות פה זה גג לייעץ לבן אדם על עבודות משתלמות, אבל אתה לא יודע בן כמה הוא, מאיפה הוא וכו'... זה לא באמת עזרה רצינית, אני בסך הכל אומר לו את האמת כי פה הוא לא ימצא את התשובה(לדעתי) למה שהוא רוצה.
  16. המכבייה, אתה צודק. ( אם כי הקהל של מכבי ממש לא מעורב לדעתי ). אבל איך זה בידיוק מתקשר לערבים? יש הבדל גדול בין דעות פוליטיות מנוגדות של יהודים ביציע לבין שחקן ערבי שמשחק בקבוצה שלך.
  17. לא. אתה רואה הודעות שיכולות לעזור לו?
  18. אולי דיי להיות יפי נפש? תבינו שאין מה לעשות, יש אנשים בקהל(ובצדק) שלא רוצים ערבים בקבוצה, כי אין מה לעשות, ההזדהות עם שחקן ערבי היא לא כמו עם שחקן יהודי. תרצו או לא, מכבי מזוהה עם הימין, וגם אני לא רוצה ערבים בקבוצה. אבל אם יהיו? קשה לי להאמין שאני אתחבר לשחקן ערבי, אבל מה שכן - אני לא אקלל אותו כי זה יפגע בסופו של דבר בקבוצה. אבל ממש לא מובן לי המגמה הזאת שמכבי מתעניינת בשחקנים ערביים, אנחנו לא בני סכנין.
  19. נו ברור... מה אתם מופתעים? אבי לוזון ראש ממשלת ליגת העל עושה תרגיל.. הרי הוא אמר שהוא יצביע נגד הקיזוז פעם לא?... ככה הוא בעצם מתחמק מאחריות "וכביכול" מונע את הביקורת נגדו, הוא יודע שלא יבטלו את הקיזוז כי יהיה רוב בעד המשך השיטה.
  20. אני לא אמרתי שמגיע לו 200 אלף יורו וגם לא אמרתי שלא מגיע לו. אבל כן, מגיע לו יותר מ-70 אלף, הוא לא איזה ילד שעלה כרגע מהנוער, הוא שחקן שכבר לטעמי, הוכיח את היכולות שלו במכבי. שחקן שאתה יודע פחות או יותר מה הוא יתן לך, והוא שחקן טוב שיכול לעזור לנו, אז למה לא ש-2 הצדדים יתפשרו ויגיעו לעמק השווה? ללכת ראש בקיר זה אף פעם לא טוב, וגם לא חכם.
  21. דאבור, דיא סבע, אבו זייד.. למה לא? אולי נביא גם את באדיר, חלאיילה וטועמה? ------- לפי ONE בני יהודה הציעו את אבו זייד(שהוא אפס לדעתי) בתמורה לאלירן ג'ורג' ועומר ורד(2 מגנים) אם אנחנו מוכרים את ורד אז זו טעות גדולה, הוא מגן טוב, מאוד התרשמתי ממנו מהעונה שלו בהפועל חיפה.
  22. אתם חייבים להפסיק עם המשפט הזה כי בסופו של דבר מי שמפסיד מכל העניין הזה זה מכבי. כחלון שחקן מצויין, יש לו הרבה מה להוסיף ולעזור למכבי, הוא שחקן שלטעמי באיזשהו מקום, יכול לעשות שינוי במכבי של שנה הבאה. אתה צריך אותו בקבוצה, אז למה לא להעלות לו את השכר? לגיטימי שהוא יבקש העלאה, גם אני הייתי מבקש. 2 הצדדים בסופו של דבר צריכים להתפשר, מכבי צריכים לתת לו העלאה אבל גם לא יותר מידי גבוהה, אנחנו צריכים לשרת את האינטרסים שלנו אז בחייאת, תפסיקו כבר עם המשפט הזה.
  23. הוא רוצה שיפור בחוזה ובצדק, אמרתי את זה ואני יגיד את זה שוב - משום מה, כחלון הוא שחקן פשוט לא מוערך, חתיכת אנדרייטד. איזו סיבה יש לו לבוא ולשחק במכבי כשהוא מקבל 70 אלף דולר? הוא צודק 100%. וואלה זה מעליב, אני במקומו הייתי עושה בידיוק אותו דבר. ופה ההנהלה נכנסת לתפקיד(אני מניח שמוטי כן רוצה אותו), אם נאבד שחקן כמו כחלון אז ההנהלה היא זו שאחראית לזה, חבל כי הוא פשוט שחקן לא מוערך. ------------ לגבי אורי כהן וציון צמח - אורי כהן בקושי שיחק בבוגרים, אז על מה הוא בידיוק רוצה להחרים את האימונים? לא מובן.. כנ"ל לגבי ציון צמח, כנראה הם שכחו שהם משחקים במכבי ת"א. הוא צודק. אם באמת מכבי בונים עליו כשוער שני, אין לו מה להישאר פה. הרי גם ככה הוא בקושי ישחק והוא כבר היה בסרט הזה, מבין אותו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.