Jump to content

הצבע של הסמל

משתמשים רשומים
    17
  • Last visited

Everything posted by הצבע של הסמל

1. בדיוק. ולצערי היא גם הכי מכוערת, זה נראה לכם נורמלי ששמים את הסמל של אנדר ארמור מעל הסמל של מכבי?!?!!?
  2. מה שמוזר זה שכמעט בכל הראיונות.. אולי למעט הראיון בוואלה וב-NRG, איווניר מראה רצון להשאיר את בוזגלו בקבוצה. הוא מדבר כאילו בוזגלו כבר נשאר - על זה שהוא צריך להוכיח את עצמו אם הוא רוצה לצאת לאירופה בעונה הבאה וכו'... אז אני שואל - מה קרה בכל כך מעט זמן שבוזגלו עושה את הדרך החוצה ממכבי? האם זו הוראה של מוטי איווניר או שמא זו החלטה של ההנהלה? לא מובן. בכל מקרה - אני מניח שזו החלטה של מוטי לסלק את בוזגלו ממכבי - ראיונות כאלו ואחרים של בוזגלו או של אביו לתקשורת הם לא גורם כדי לסלק את אחד השחקנים הכי חשובים במועדון, לא מובן לי כל העניין הזה.
  3. אני תמיד מגיב כמו בן אדם ובאופן רציני. רק חבל שהוא לא עושה את אותו הדבר. תשים לב מאיפה הכל התחיל ותבין לבד: תגובה שלי: תגובה שלו: אתה מוצא הקשרים? אני מניח שלא, גם אני לא. פה זה מסתיים.
  4. כל מילה. --------------- בסופו של דבר, ההנהלה במכבי היא זבל וכל עוד היא תישאר ככה, אני לא רואה איך אנחנו מצליחים. כל עוד ההתנהלות הכושלת הזאת תמשיך, שום דבר לא ישתנה לצערי.
  5. כרגיל. לשונאי בוזגלו יש כמה נימוקים למה בוזגלו צריך לעוף ממכבי: * הוא לא הביא אליפות - הרי זה ברור, הביאו אותו בתור כוכב והוא חייב להביא אליפות לבדו נכון? * שופטים אותו לפי השכר שלו - בגלל שמכבי שילמו עליו הון כסף, הוא צריך לספק את הסחורה לפי הסכום ששילמו עליו נכון? אפשר לחשוב שאתם משלמים את השכר. * הוא לא יודע להרים קרנות * הוא לא יודע לבעוט פנדלים * הוא לא יודע לעבור שחקן * הוא ילד זין ומה שאתה אמרת : משווים אותו לאבא שלו - בגלל שאבא שלו זבל, אז זה אומר שגם מאור זבל? אני מניח שלא, אז למה להשוות ביניהם כל הזמן? למה כל הזמן שמדברים על מאור בוזגלו צריך להזכיר את אבא שלו?
  6. הוא לא צריך לבעוט פנדלים, אז מה? הוא שחקן מצויין, הגיע הזמן שתפסיקו עם השטויות, אתם עוד תצטערו על מה שאמרתם. אין שחקן בארץ שהוא ברמה של בוזגלו. ובוזגלו הוא שחקן של אליפות, פשוט הוא צריך שחקנים טובים מסביבו ושיטה - ושיטה לא הייתה במכבי השנה. בהפועל אתה רואה אפילו את דני בונדר בא לידי ביטוי למרות שהוא מגן פח, וזה כי יש ניהול משחק, ואצל מכבי? אין שיטת משחק.
  7. נוצר הרושם שלאיווניר אין יחסים טובים עם בוזגלו, כנראה זו הסיבה. רק במכבי תל אביב אתה יכול לראות התנהלות כל כך רשלנית בניהול הקבוצה : אם זה ההשעייה של בוזגלו באמצע העונה שהוא היה מבין השחקנים היחידים שלא זרק זין, נתן הכל על המגרש ודווקא אותו השעו? ועכשיו אשכרה משפילים אותו, גועל נפש.. בוזגלו השחקן הכי מוכשר לדעתי בארץ, פשוט שחקן מצויין שאנשים לא מעריכים אותו מספיק. זה בידיוק ההבדל בין מכבי לחיפה - אצל חיפה גם אם יש בעיות, הן נפתרות בשנייה.. היה סכסוך בין קטן לדוידוביץ'? יעקב שחר דאג שזה יפתר.. ואצלנו?.. ממשיכים לקרטע. לא ייאמן שבזמן שהפועל וחיפה נחלשות(במיוחד הפועל) מכבי עסוקים בחרא: מי זה רפי דהאן? מי זה דיע סבע? עליהם אפשר לבנות? עם השחקנים האלה ניקח אליפות, לא מובן. וואלה אני מבין את בוזגלו, לא מגיע לו היחס הזה, עושים לו עוול וזה לא הפעם הראשונה, צריכה לבוא תגובת מחאה מצד האוהדים על זה, אי אפשר לשבת בשקט. ------------------ ומתי תבינו שהסיבה לשחרור בוזגלו היא לא כלכלית? למאמן אין אינטרס להשאיר שחקן מסיבות כלכליות כאלה או אחרות, להנהלה אולי כן. בכל מקרה, זה טיפשי - למכבי עדיף היה להשאיר את בוזגלו לעונה הזאת ולנסות להאריך את החוזה שלו בסוף העונה, מי אמר שקבוצות באירופה כל כך ירצו אותו? ובארץ( אם מכבי היו מתנהגים אליו יפה ) הוא היה נשאר רק במכבי.
  8. שמעו, החולצה הכי ימנית זה זוועה. האנדר ארמור נמצא מעל הסמל..מה זה החרא הזה? הפסים נחמד, השאר חרא.
  9. כל עוד ההנהלה לא תשתנה שום דבר לא ישתנה בקבוצה הזאת. זה ההבדל בין מכבי לחיפה.
  10. צאו מהסרט שיעשו טרייד. ההנהלה דפוקה וזונה, אבל אני לא מאמין שעד כדי כך.. אם ימכרו אותו - זה לקבוצה בחו"ל. אין סרט בעולם שהוא עובר להפועל בשנה הזאת, אולי אולי(וגם לא נראה לי) בסוף השנה... מה שכן, במכבי אלופים בלהרוס שחקנים, ואת זה הם עושים. לא מגיע לו היחס הזה.
  11. הנהלה זונה. לשחקן הכי טוב במכבי עושים את המוות, שלא בצדק, זה לא מגיע לו. לא מספיק שבמשך השנה השעו אותו אחרי שהוא הראה רצון גדול לשחק בהרכב ושהוא הרבה אכפתיות מהמצב של הקבוצה, מהיחידים שלא זרקו זין, אז דווקא אותו השעו? אז מה עכשיו? את השחקן הכי טוב ההנהלה הזאת לא רוצים? אני לא יודע מי בידיוק יקבל את ההחלטה, אבל אני בטוח שאיווניר שותף לה. שחקן שלא מתאמן זה כנראה שחקן שפשוט לא רוצים, זה המסר שמעבירים לו. הרי אם הוא היה עושה משהו היו מדברים איתו, משוחחים איתו, ולא מורידים לו את המוטיבציה, אבל הכל חרא במכבי, אני לא מופתע, ככה זה תמיד היה ומסתבר שזה נשאר. כלום לא השתנה. גם הקהל - באים בטענות לבוזגלו כאילו מדובר מינימום ברועי דיין, מהשחקנים הבודדים שמתפקדים בקבוצה הזאת.
  12. "הגרלה" של לוזון.. ההגרלה הכי שכונה שיש.
  13. אם הוא יהיה שוער ראשון אז זו פשוט בושה. השוער זו העמדה הכי חשובה על המגרש, אז למה לא להביא כבר שוער זר מוכח כמו איינוגבה? למה להתפשר על חיימוב שעדיין לא הוכיח את עצמו?... מה גם שאני שיש הבדל בינו לבין שטראובר, אפילו שטראובר יותר טוב. כנראה אנחנו מתעקשים שלא להתחזק בזמן שהפועל וחיפה נחלשות.
  14. לדעתי עושים מרוסי יותר ממה שהוא... אני ממש לא מתלהב ממנו, הוא לא יותר טוב מוייה. מי זה קיקו פמנייה?.. אם תביאו את סאנצ'ס אז זה רכש טוב ..
  15. סאנצ'ס הולך לברצלונה בסוף?.. בכל מקרה, כאחד שרואה ליגה איטלקית אני יכול להגיד שמדובר בשחקן מאוד מוכשר, אבל הוא לא בידיוק חלוץ, הוא לא סקורר, אבל טכני ומהיר. דומה קצת לפדרו בסגנון המשחק, אבל הוא יותר טוב ממנו לדעתי. אגב, למה ברצלונה רוצים לשחרר את וייה? טעות גדולה. תהיה בטוח שהם לא הביאו אותו כמחליף לפייר וובו...
  16. למכבי ת"א יש סעיף למימוש האופציה עליו, כמו שאמרת. והם מתכננים לממש אותו לפי מה שהבנתי, ככה שהוא בתוכניות לעונה הבאה ואני מקווה מאוד שהוא ישאר כי הוא בלם מצויין. השאלה היא מי הבלם שישחק לצידו - מה קורה עם סטרול? מה הולך עם ניבאלדו? זו אכן פציעה טורדנית?..
  17. תאכלס.. אבל אני לא מוכן להתפשר על גביע, אני רוצה אליפות. הגיע הזמן, כמה אפשר כבר לחכות?..
  18. הוא לא אפס.. אבל הוא גם לא אותו שחקן שהיה פעם בחיפה, הוא חלוד, הוא מבוגר יותר, הוא פחות טוב ורואים את זה. דבר שני, הוא שיחק אם אני לא טועה 28 משחקים, שזה הרבה.. ובמשחקים שהוא שיחק הוא ירד לקו אמצע המגרש כדי לקבל את הכדור, הוא חלוץ שפיץ שצריך לקבל את הכדורים למעלה ולא בקו אמצע המגרש. הוא גם לא מסוג השחקנים שאתה יכול להריץ אותם כי אין לו מהירות, הוא מסוג השחקנים שצריך להזין אותו מכדורים מהאגפים, ובמכבי לא היה את זה בעונה שעברה. בקיצור - שיטת המשחק של מכבי לא מתאימה לשחקן כמו קולאוטי.. לגבי שנה הבאה? נראה איך ישתנו הדברים...
  19. זה לא עניין של 'מחליף' בכלל.. זה עניין שבהרכבים שאתה משחק בליגה יש רוטציות, יש תקופות של שחקנים שהן פחות/יותר טובות ולפי זה אתה גם מתאם מי יהיה בהרכב, מה גם שזה תלוי במערך שאתה משחק וכו'... ככה שאם ישחררו את קולאוטי יצטרכו להביא לו מחליף( קונאטה הזה צריך להתחשל בנוער קודם כל.. ודאבור הוא חלוץ רביעי ). בכל מקרה, אני לא אוהב את קולאוטי, אבל הייתי משאיר אותו. הוא שחקן חוד עם משחק ראש טוב, הבעייה שלו זה מהירות אבל אם יש שחקן לידו כמו יצחקי למשל שהוא שחקן מהיר ומאוד טכני - אז קולאוטי יבוא יותר לידי ביטוי. העונה הזאת לא האירה פנים לקולאוטי כי צורת המשחק של מכבי לא התאימה לו... הוא שחקן שיבוא לידי ביטוי בצורה הרבה יותר טובה אם יהיה משחק אגפים במכבי שהמגנים ושחקני הכנף יספקו יותר כדורים לחלוצים.. בעונה שעברה זה לא קרה.. נראה מה יהיה בשנה הבאה. הבעייה היא שאני לא רואה שחקן כמו קולאוטי יושב על הספסל - זה במידה שמכבי משחקים במערך של 4-4-2 ואז זה אומר שאחד החלוצים בחוץ(עטר/קולאוטי/יצחקי). השאלה מה עושים במקרה כזה.. מה שבטוח - הדבר שאני הכי שונא זה ששמים חלוץ באגף.. מקווה מאוד שלא נשחק 4-4-3 שיצחקי בימין, עטר בשמאל וקולאוטי בשפיץ.. צריך לשחק 4-4-2 קלאסי ובלי יותר מידי חארטות, חלוץ צריך לשחק חלוץ, ווינגר צריך לשחק ווינגר.
  20. שוב פעם, אין קשר. זה שזה פחות מרגש ופחות יצירתי כי זה חוזר על עצמו לא אומר שהתפאורה עצמה לא מדהימה.
  21. זה שההנהלה מימנה את התפאורה לא אומר שזה לא מדהים.. אין קשר.
  22. הא.. אם זו הייתה הכוונה שלו אז אני מצטער. אבל עדיין, לא חסרים אנשים שאומרים " בוזגלו לא עובר את השחקן הראשון(הכוונה בכדרור) " וזה פשוט שטויות.. וזה שמאור מרים קרנות זה לא באשמתו, זה באשמת הצוות המקצועי שלא רואה שהוא לא יודע להרים קרנות, כנ"ל לפנדלים. חחח אחד המדים הכי מכוערים שראיתי.. מה זה החרא הזה? מקווה מאוד שאלו לא המדים שלנו לשנה הבאה.
  23. שכחת שמדובר במכבי ת"א? ( גם סטרול עדיין לא החלים מהפציעה ).
  24. פשוט מצחיק/עצוב שכל פעם שמדברים על בוזגלו, אנשים כמוך(אתה לא היחיד לצערי) מכניסים את אבא שלו לשיחה. בפעם המיליון בערך - תלמדו להבדיל בינו לבין אבא שלו. תשנאו את בוזגלו בשקט, לא על כל מילה של אבא שלו צריך לקפוץ. טוב גבר, בוזגלו לא עובר שחקן. עוד פעם המשפטי פדיחה שלכם.. בוזגלו אחד השחקנים הכישרוניים בארץ אם לא הכי מוכשר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.