Jump to content

הצבע של הסמל

משתמשים רשומים
    17
  • Last visited

Everything posted by הצבע של הסמל

1. "התכסחו" - מה זאת אומרת?... ומאיפה אתה יודע את זה? והאם חוץ מיצחקי, יש לבוזגלו יחסים לא טובים עם עוד שחקנים או שזה רק עם יצחקי?
  2. מהנילוס עד הפרת, מצד אחד אני מבין אותך, כי יש פה אנשים שהם יפיי נפש - אומרים שהם לא רוצים פוליטיקה אבל ביציע הם שרים: " מוות לערבים", "תנו לצה"ל לנצח", "טועמה מחבל" - שיחליטו או זה או זה. גם אי אפשר להגיד שבמכבי אין פוליטיקה כי יש, מכבי זה מועדון שרוב הקהל שלו הוא ימני, כמו שהפועל הם שמאלנים אנחנו ימניים, אי אפשר להתכחש לזה, תרצו או לא. אני גם מעדיף שלא יהיו ערבים במכבי ולא משנה מה. אין מה לעשות, אני לא אזדהה איתם כמו שאני אזדהה עם שחקן יהודי. אבל מצד שני, אני גם לא אקלל את השחקן הערבי שישחק, להפך - אני יעודד אותו ויתמוך בו. בסופו של דבר, יש לך 2 ילדים שהם ערבים וזה מואנס וסבע, לך תדע כמה דקות הם יקבלו בכלל העונה. אבל ככה או ככה, לקלל אותם זה יפגע בקבוצה, אז מה זה יעזור?
  3. מאיפה לך שהוא הרס את חדר ההלבשה במכבי? מאיפה לך שהוא ביחסים לא טובים עם יצחקי? אני מסכים איתך שבוזגלו ומכבי לא הלך ביחד, למרות שהייתי מאוד רוצה שבוזגלו יישאר, אני מבין שפשוט המצב העכשווי אינו מאפשר את ההישארות שלו, וחבל - כי לטעמי הוא שחקן נפלא. בכל מקרה, אין לי ספק שהיחסים שלו עם מספר שחקנים לא טובים(אני מאמין למה שאומרים), השאלה עד כמה היחסים לא טובים, יכול להיות שניפחו את העניין הזה יותר מידי, ומאיפה אתה יודע שהיחסים שלו עם יצחקי לא טובים? בכל מקרה, אני לא בדעה שלך, ככה או ככה אסור לך להעביר אותו להפועל. אתה לא תופס ממנו שחקן? בסדר. אני כן תופס ממנו, ועוד הרבה אחרים.
  4. כל מילה.. אני אישית אין לי כסף להוציא על מנוי בסכומים האלה.. בקושי שילמתי את המנוי של העונה שעברה, אז מה יהיה העונה? אני אעשה הכל כדי לעשות מנוי, אבל יש דברים שגם לא תלויים בי, המחירים זה לבוא ולהגיד : " אנחנו שמים זין על הקהל ". פשוט ככה.
  5. אם אנחנו מעבירים אותו להפועל אנחנו הנהלה של מטומטמים, זה נהיה כזה טרנד שכל שחקן שאנחנו לא רוצים הולך ליריבה, מה זה צריך להיות? ובוזגלו הוא חיזוק רציני להפועל(אם וכאשר), הנהלה חכמה לא מחזקת את הקבוצה שנלחמת איתה על האליפות, זה המהלך הכי טפשי שיכול להיות.
  6. וואלה הדרך היחידה לעשות מנוי זה להתחפש לאישה ולעשות מנוי של אישה לשער 8 ב-650 ש"ח אם לא יורידו את המחירים אז צריך לעשות חרם מנויים.
  7. טוב שיש את "חבר".. נקווה להנחות. בכל מקרה - המחירים זה ביזיון. לא ייאמן ששנה שעברה עלה לי מנוי 700 ש"ח לשער 8..עכשיו עולה 1050.. מה זה המחירים האלה?
  8. מילפ. פצצה אש, רק חסר שהיא תפתח עוד איזה כפתור
  9. אם היית שם לב היית מבין שגם אני וגם מי שהגיב לך דיברנו על המערך 4-4-2 קלאסי שאלברמן משחק מאחור והאריס מקדימה עם 2 חלוצים, אני הוספתי על דבריו של הבחור השני למה המערך הזה פשוט לא ילך לדעתי. לא דיברתי על המערך של 5-3-2 - ואם כבר מדברים עליו - אני אישית לא אוהב אותו, אני לא חושב שהוא יעבוד לזמן ארוך, אין לך כרגע 2 בלמים אז אתה מדבר על 3? מה גם שלאורך עונה שלמה אני לא מאמין שהמערך הזה יחזיק, כי יש פציעות, יש מורחקים וכו'.. ולמצוא 3 בלמים שייאיישו את המערך הזה לאורך כל העונה זה לא פשוט. וכשאתה מאבד שחקן אחד אז כל המערך יכול להשתנות וכל האופן שבו משחקים.
  10. ... ואני רק מוסיף ואומר שזה מערך בלי החזקת כדור והגנה מחוררת, אני לא רואה את מוטי משחק במערך הזה.
  11. הוא צודק שלא היה צריך לשרוק בוז, זה היה גועל נפש. אבל גם לא צריך לייחס לזה יותר מידי חשיבות לטעמי, לדעתי מי ששרק בוז אלא גם ככה אוהדים שלא רוצים את איווניר אז "כביכול" ההפסד הזה משמש להם כעילה למה איווניר צריך ללכת הבייתה. טמטום.
  12. אם היית ממשיך לקרוא היית מבין על מה אני מדבר.
  13. נתחיל מזה שסרט הקפטן צריך להיות מוענק לשחקן שמשחק באופן קבוע בהרכב, אז תורידו ומהר מהרשימה את ייני ושאר הירקות.( מה גם שלייני אין תכונות של מנהיג וזה בלשון המעטה ). אז נכון, יצחקי שנה שנייה במועדון(אפשר להגיד ראשונה), אבל למי כבר אפשר לתת את סרט הקפטן? יצחקי חוזר מהפציעה, הוא צריך את הביטחון, צריך לתת לו תחושה שמאמינים בו, וסרט הקפטן זה צעד נכון כדי להראות לו שהוא אחראי למה שקורה מסביבו על המגרש. זה יכול לתת לו קפיצת מדרגה בקבוצה כמו מכבי, זה יראה לו שמאמינים בו.
  14. אין ספק שלהאריס מדוניאנין יש יכולות של שחקן גדול. אני אישית חושב שהוא לא מתאים לכדורגל המודרני כי הוא איטי מאוד ומעבר לכך - הוא לא נייד. אבל הבעייה הכי גדולה בעונה האחרונה הייתה שהאריס מדוניאנין לא שיחק מתחת לחלוצים, כל הזמן אמרו שהתפקיד הטבעי שלו מאחורי החלוצים אבל הוא בעצם שיחק כקשר אחורי - תפקיד שהוא חלש מאוד בו והוא לא אפקטיבי ולא תורם ולו במעט. הבעייה היא שאני לא רואה איך הוא משתלב במכבי של השנה, הרי האריס מדוניאנין הוא שחקן שמתאים למערך 4-5-1 בלבד, וזה מערך שלא מתאים למכבי. במערך של 4-4-2, תגידו לי - איפה הוא ישחק? עוד פעם הוא ישחק כקשר אחורי והוא יאבד כדורים ולא יהיה יעיל וכל ההתקפה תהיה איטית ולא יהיה מחץ? הוא לא ווינגר - כי אין לו מהירות, והוא לא קשר אחורי - כי זה לא התפקיד שלו. הוא שחקן שצריך לשחק מאחורי החלוצים ובמכבי של היום שיש לכם חלוצים כמו קולאוטי, עטר ויצחקי - זה בלתי אפשרי לשחק 4-5-1, הוא לא מתאים למכבי ולאופן שבו היא רוצה לשחק.
  15. למה שהוא ישחק על חשבון אלברמן - השחקן הכי טוב שלך בקישור האחורי?
  16. אני לא רואה איך מה שאמרת שולל את מה שאני אמרתי. בכל מקרה, אני לא יודע בידיוק מה הסיבה המרכזית לסילוק של בוזגלו ממכבי, יש כמה סיבות. כל מה שאמרת זה בגדר "שמועות", יכול להיות שחלקן נכונות ויכול להיות שלא, בכל מקרה - אני נוטה להאמין שיש משהו בעניין. אני בסך הכל אמרתי שלדעתי הבעייה זה אבא של בוזגלו, אני מתכוון לכך שהוא הורס את הבן שלו. יכול להיות שבאמת יש בעיות ביחסים בין מאור לבין שאר השחקנים ויכול להיות שמאור לא מתאים למוטו של מכבי(אם כי לדעתי זה שטויות), אבל בגדול - מה שאני התכוונתי, זה שהבעיות שנוצרו אצל מאור קרו בגלל אבא שלו, הוא האחראי על זה שהבן שלו תופס מעצמו יותר מידי(אם וכאשר) כי הוא לקח את ההשראה הזאת מאביו וכו'. בסופו של דבר, אני רציתי שבוזגלו ימשיך במכבי כי אהבתי אותו כשחקן אבל במחשבה שנייה, יכול להיות שזה באמת יעשה טוב ל-2 הצדדים כי מאור ומכבי לא הלך ביחד משום מה.
  17. כולם טועים בחיים, גם אני, גם אתה, כל אחד פה. והרבה פעמים אמרתי שאני טועה, אין קשר לעכשיו... לגיטימי שאני יחשוב שאבא של בוזגלו הוא הבעייה ולא בוזגלו עצמו לא?
  18. זה שהדגשת את דבריך, לא יגרום לי באמת לחשוב שאני טועה. אני לא באמת חושב שבוזגלו הוא תמים, ברור לי שהוא שותף לחלק מהאימרות של אביו. אבל אתה ראית שחקן שאבא שלו הוא הסוכן שלו? אתה ראית אבא של שחקן שמדבר כל כך הרבה בתקשורת? אתה ראית אבא שהרס את כל התדמית שיצרו על הבן שלו? אתה ראית אבא שסילק את הבן שלו ממכבי חיפה ועכשיו מנסה לעשות אותו הדבר במועדון כמו מכבי ת"א? מדובר ב-2 המועדונים הגדולים בארץ, שבשניהם השחקן הנפלא הזה לא רצוי. ולמה? חד משמעית - בגלל אבא שלו. אבא שלו הורס אותו, תאמין לי שהיו לא מעט מקרים שאבא שלו דיבר בתקשורת וזה לא בידיוק מה שמאור רצה שיקרה. אבא שלו לא נותן שקט - לא למועדון הגדול מכבי ת"א, ולא למאור עצמו. הוא הורס אותו. וואלה, מדובר בילד בן 23, הוא הגיע לפה שהוא היה בן 20 וכבר אז אבא שלו היה מטורף. אז באיזשהו מקום זה כן משפיע על מאור, כי בכל זאת - מדובר באבא שלו, אישיות שקרובה לו מאוד. אבל הוא הרס אותו, וכל הדברים שהוא אומר לא בהכרח מייצגים את מה שמאור חושב.
  19. עזבו לרגע את הבדיחות. מה שאני לא מבין, זה למה בידיוק הוא רוצה את הכרטיס של הבן שלו? למה הוא מצפה שישחררו את בוזגלו? עזבו את הסכום ששילמו עליו, זה בכלל לא העניין. למאור בוזגלו יש חוזה לעוד עונה במכבי, זכותה של מכבי לעשות מה שהיא רוצה, זכותה של מכבי למכור אותו לקבוצה X ולעשות עליו כסף. מי הוא בכלל שיגיד למכבי לשחרר את מאור?... אני רציתי שמאור ימשיך במכבי למרות הכל, אבל מה שחבל לי זה הדרך שבה נעשו הדברים, מכבי סיימו את הדברים בצורה מגעילה ולכן חבל.. בסך הכל, כדאי שתבינו, בוזגלו הוא לא הבעייה. הבעייה זה אבא שלו, מכבי יכלו לסיים את הדברים בצורה טובה יותר, אבל זה מה יש.
  20. לדעתי ההגנה זה הדבר הכי חשוב אולי כרגע. לדעתי בעניין המגנים אנחנו סגורים, יש לך בימין את דור מלול ועומר ורד, ובשמאל יש לך את זיו ושטרית, ככה שאתה דיי בסדר מבחינת המגנים. הבעייה היא בבלמים: סאבו פאביצ'ביץ' הוא באנקר בהרכב, השאלה מי לידו? בפעם המיליון - ניבאלדו פצוע, מתי הוא יחזור? כל השנה הוא פצוע, צריך לראות אם זו פציעה טורדנית ומה קורה איתו כי אם הוא יהיה ככה פצוע בשנה הבאה אז אנחנו חייבים להביא בלם במקומו, ניבאלדו הוא אולי הדבר הראשון שצריך לבדוק בקבוצה הזאת - מה מצבו והאם הוא יכול בכלל לחזור לשחק. לגבי סטרול - מה קורה עם הבן אדם? הוא גם פצוע כבר איזה חצי שנה, מה נסגר? ועם כל הכבוד, אני לא בונה על ריף פרץ בהגנה, ובטח שלא על ייני. על סבן אין מה לדבר בכלל - הוא לא צריך להיות במכבי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.