Jump to content

הצבע של הסמל

משתמשים רשומים
    17
  • Last visited

Everything posted by הצבע של הסמל

1. אין לי כוח כבר לחיים האלה עם הקבוצה הזאת.. 11 זונות על המגרש, הם בפיגור, לא מנסים לתת גול, לא לוחצים, לא כלום. לא טקטיקה, לא מחשבה, לא ניסיון לא כלום.. כל אחד יותר בן זונה מהשני, פשוט שונא את השחקנים האלה שמבזים את הסמל, מגיע לנו לרדת ליגה. פשוט קבוצה של זונות שלא מגיע להם אוהדים כמו שיש לנו, אני שוקל לא ללכת לדרבי שבוע הבא.. גם ככה נקבל איזה 5-0.. קבוצה של זונות. מה יהיה הסוף מה?וחוץ מזה שמי שראה תמשחק ראה איך השופטים אוכלים אותנו שוב מחדש, הבן זונה השופט נתן לאשדוד פנדל שלא היה ולא נברא, על תפיסה ברחבה, כמה תפיסות ברחבה בקרנות יש תגידו לי? ואם כבר הוא שרק על זה, היה אותו דבר במחצית השנייה ששחקן של אשדוד תפס שחקן שלנו בכדור קרן והפיל אותו בברור, אז אם הוא שורק לפנדל לאשדוד הוא צריך לשרוק פנדל למכבי גם. שופט מזדיין,אשדוד היו ב10 שחקנים במחצית השנייה מדקה 60 בערך, מכבי ניסיון אחד לשער לא ניסו, אף אחד לא מתאמץ, שימותו.
  2. מסכים איתך, הוא לא שחקן. אבל איזה חלוצים יש לך כבר בסגל?צריך פשוט לעבוד איתו נכון, זה מה יש בנתיים.
  3. שחקן כזה אפס הרבה זמן לא ראיתי. לא נותנים לו מקום בהרכב אז הוא עושה שכונה, שילך לקבוצה אחרת, סתם שחקן אפס מי ירצה אותו. גם אמא שלי יכולה לעשות את המהלכים שהוא עושה על המגרש, סוף סוף יהיה הזדמנות למישהו אחר בהרכב. צריך להעיף אותו ממכבי.
  4. גול יפה, אם יש מישהו שרציתי שיתן גול בליברפול זה יוסי P: הגיע לו, נתן משחק טוב, היו לו כמה הזדמנויות טובות שהוא החליט למסור במקום לבעוט וחבל.. אבל העיקר שהוא נתן גול, מקווה שכמה שיותר הוא יצליח ויחזק את מעמדו במועדון.
  5. נו מה חדש? לא ידעתם שההתאחדות אדומה. זה פשוט ביזיון, צריך לערער על זה ולהפוך שם את כל ארגון השופטים, כל שופט בא לבלומפילד ועושה צחוק מאיתנו, צריך להראות להם כמה נקודות הם לקחו לנו.. לא רק השנה אלה בכלל זה פשוט ביזיון. צריך לעשות להם את המוות.
  6. בלי דולי ג'ונסון אין לנו קישור? לא יודע.. כנראה אנחנו לא רואים את אותם משחקים. שיתחיל לשחק כמו גבר ולא כמו בחורה ושיפסיק לשבח את עצמו באתר המסכן שלו כל הזמן, למה מי הוא? שחקן מעפן, תן לי פעולה חיובית אחת שהוא עשה במכבי. הוא בקושי עושה טובה שהוא משחק אז שלא ישחק בכלל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.