Jump to content

Forza_Maccabi

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. אי אפשר להפוך את הצבעים ולשחק עם חולצות כחולות ומשבצות צהובות זה מתנגש עם החולצות של ביתר אפשר לשחק עם כחול וכל צבע אחר שתרצה רק לא צהוב =\
  2. עם כסף בלי כסף למכבי יש משהו שלביתר אין. לב. כל שחקני ביתר הם שכירי חרב כמו זנברג וטל שברחו מחיפה ברגע שהם ראו שיש מישהו עם יותר כסף האגו בביתר חוגג והם דיי מזכירים לי את ה"גאלאקטיקוס" שהיו במכבי
  3. זה באמת ניראה לך הגיוני שמכבי תעלה לדרבי (נגד קבוצה אדומה) בלבן שחור סתם בלי סיבה? החולצות האלה נוצרו בכלל למיקרה שכמו שאז היה נגד רודה שהשופט אמר למכבי לשחק בלבן. אז עשו חולצות שחורות לבנות שלא יהיה שם כחול או צהוב צבע שמתנגש עם צבעים של קבוצה אחר כגון הכח שבמקרה הם צהובים סגולים ויש קצת דימיון בן כחול לסגול
  4. אני חושב שאתה יכול להרגע ומכבי תשחק בכחול אני לא חושב שמכבי תעלה לשחק ככה -
  5. הסמל של הכדורגל מול הסמל של הכדורסל
  6. בלי להשמע גזעני אבל זה נכון הכדורגל זה ספורט הנשים הלבנות הכי פופולרי בארה"ב אני מניאק עם מה שמה לא יכולה לעשות את התרגיל הזה לגרשון או לבנאדו או סתם לעבור אותם בספרינט \=
  7. נו באמת אמרו מעצבים סיגנון חדש, זה לא סיגנון חדש בואבישטה שיחקו עם סיגנון כזה עונה שעברה. ציפיתי למשהו שונה
  8. איכס לא רוצה! סתם רודף בצע כמו קאלה וגם לא מי יודע מה שחקן כזה טוב יש לו סתם בעיטות חזקות וזהו, יש לנו קשרים יותר טובים ממנו
  9. לשם שינוי לרודי חדד היה עם מי לחשחק ולא מסיקה שלא הבין מה רוצים ממנו. אי אפשר לשפוט לפי משחק אימון ראשון השחקנים עדיין לא בכושר עוד לא התחברו אחד עם השני. מה שהצחיק אותי שכל הפרשנים האנטי מכבי פתאום יצאו מהחורים שלהם והתחילו לרדת על מכבי שהיא קבוצה לא טובה, פשוט עצוב אנשים קטנים וחסיר חיים.
  10. מחנה האימון הוא במרילו לגבי התאריך אני לא בטוח
  11. לא רוצה? לא צריך הוא גם ככה תופס מקום של זר שוער גדול אבל דיי עם הפוזות הוא הופך להיות קאלה 2, שילך גם לשחק בביתר שם יקבל יותר כסף לא חסרים שוערים ישראלים טובים אז שלא יחשוב שאין אלטרנטיבה
  12. ניראה לי זה כחול כהה ואגב החולצות של מכבי ככל הניראה יראו ככה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.