Jump to content

kutomer

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Posts פורסם על ידי kutomer

1. יש כל כך הרבה לאן להתדרדר, מיטש הוא אנומליה, הסיכוי שיבוא מישהו אחר במקומו שיהיה מוכן להשקיע מאות מיליוני שקלים הוא בעיני אפסי. תמוה שמישהו בכלל חושב שיש איזה תור של מולטי מיליארדרים שרק רוצים לשפוך כסף ללא תמורה בישראל.

2. 3 דקות לפני, המכבייה said:

תחושה לא טובה לקראת טדי. לא כי היריבה ולא כי האיצטדיון, כי אין לי מושג איזה מכבי נראה ואיך היא מגיבה להפסדים. 

אם הקבוצה לא מצליחה להתרומם מהפסד די מובן לקבוצה עדיפה באירופה אני אתחיל לחשוש באמת.

אני מאוד מאמין בקבוצה השנה, לא רואה שום סיבה שלא.

3. 18 דקות לפני, snufkin said:

לא יודע איפה לכתוב את זה, ראיתי את "הראיון הבלעדי" של יצחקי בוואן. האיש פוליטיקאי בטירוף. דיברו איתו שעה וחצי כמעט והוא בעצם לא אמר כלום. כל תשובה היא כללית ש"כל אחד טועה, היו דברים טוביפ והיו טעויות". או תשובות כמו "לא רוצה להיכנס לפרטים". אז בשביל מה מראיינים אותו? בשביל תשובות של עוגיית מזל?

מבחינתו הכל היה סבבה והוא אוהב את כולם וכולם חברים שלו והכל טוב. סמל ה 3 שנות כלום האחרונןת שעברנו

שמעתי את הפודקאסט, הוא היה נורא, לא לקח אחריות על כלום, מעריך אותו הרבה פחות ממה שהערכתי לפני.

4. השנה מכבי מכניסים שחקנים לעניינים מהר, בשלב זה נראה שהוא הולך להיות שוער שני ואולי אפילו שלישי.

הקבוצה חזקה מאוד, אבל לקראת ינואר יש מקום לחיזוק רציני, מוסקרה ולוקאסן לא מקבלים דקות וסאבוריט אולי יקבל אזרוחת.

זה מקום ל3 זרים ועם העין של בן זה הולך להיות מעניין מאוד.

5. לפני4 שעות , Sixto Rodriguez said:

פירקו אותנו במכות כי החליטו שאוהדי כדורגל = עבריינים/טרוריסטים.

אתמול זה אנחנו היום זה הפועל מחר זה חיפה.

אפשר לבכות שזה קורה לנו ולשמוח לאיד שזה קורה להם או שאפשר להתאחד ולהראות למשטרה ושר הספורט ובית הדין שהם תלויים בנו לא אנחנו בהם.

אני יכול לסמוך על המשטרה שלא תפספס הזדמנות לפשל.

אבל עם יד על הלב, זה אירוע מורכב, אפשר להאשים את המשטרה בהכל, הם באמת דבק לרפש, אבל כפי שאמרו מעלי, בשנים האחרונות יש הקצנה משמעותית באלימות של ארגוני האולטרס בארץ, תראה איזה ציוד החרימו לאולטרס הפועל רק לפני כמה ימים, היו שם בקבוקי תבערה, למה לעזאזל שארגון אוהדים יחזיק בקבוק תבערה?!

יש גרעין קטן (יחסית) שמתייחס למשחק כדורגל כאל מלחמה, למשטרה קשה מאוד לזהות מי הוא אדם נורמטיבי ומי הוא עבריין פוטנציאלי שעלול לירות זיקוק על קהל יריב.

6. לפני6 שעות , אלק נילאש said:

אני לא חושב שהמשחק מול גנט בחוץ אמור לעניין אותנו יותר מדי, בטח שלא על חשבון הליגה, נקודת המוצא שלנו צריכה להיות שנפסיד שם ולכן כל מה שנוציא מעבר יהיה בונוס. 

בעיניי, צריך קודם להתמקד בלהחזיר את הצלחת, בטח כשעכשיו היא גם פחות או יותר מבטיחה שלב בתים אירופי שזה דיי מאסט עבורנו, ואחרי זה להתמקד בלנצח את המשחקים מול זוריה ובריידבליק ככה שנגיע למשחק האחרון של הבתים, בבית מול גנט, כשהמקום השני מובטח ואז יהיה אפשר להתאבד עליהם בשביל לסיים ראשונים.

אם ננצח את בריידבליק גם בחוץ ואת זוריה פעמיים תיקו מול גנט בבית יספיק לאור התיקו של גנט עם זוריה.

7. 37 דקות לפני, Matanbiton said:

"זה היה ערב שמינצברג יכול היה להיות גאה בו בדבר אחד בלבד - בכך שהבקשה שלו מאוהדי הקבוצה שלא להדליק אבוקות נענתה, בניגוד להבטחת של אוהדי מכבי ת"א בפני בן מנספורד"
    מתוך כתבה אחרת של צנציפר.

מישהו צריך לעדכן את המטומטם הזה שהסיבה היחידה שהפועל לא הדליקו אבוקות
    זה כי רוב הארגון שלהם היה במעצר והיתר "החרימו" 
    מיותר לציין שהמשטרה החרימו להם ציוד שלא בטוח יש לחלק מפעילי חמאס.

לא מאמין לך שהוא כתב את המילים האלה

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.