Jump to content

kutomer

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by kutomer

1. אני באמת מעדיף שיתחילו את המשחקים ב1-0 לחיפה, הרי גם ככה השופטים נותנים להם גול למשחק, עדיף לקבל אותו בהתחלה.
  2. הוא לא יודע שאסור לתפוס בחולצה? עשה לי טובה.
  3. לא שמגיע לחוזז שישרקו לו פאול, אבל גם עליו היה. 2 עבירות על סף הרחבה לקח לנו.
  4. הכי מכור שראיתי. רז שלמה תפס את יובא יותר מחצי דקה, לאן הוא הסתכל אם את זה הוא לא ראה?
  5. אלפי אנשים שרו את השורה הזאת בדרבי האחרון, קשה לי מאוד להאמין שההנהלה בחרה אוהד רנדומלי והרחיקה אותו.
  6. החיים מתחלקים לשנים - לפני שאתה מקבל הכוונה ממישהו רנדומלי בחדר כושר ואחרי.
  7. פשיץ' נגד חיפה ב2-2.. העשן לא הספיק להתפזר..
  8. זוכר, מיותר היה גם אז.. מילא היו משאירים ביציע, גם לא הדליקו כזה הרבה בפעם השניה.
  9. הפעם השניה היתה פשוט מיותרת לחלוטין, רק פגע בנו.
  10. שיפוט מחפיר.. אני כבר רגיל..
  11. למי אכפת מאנגלית, רק בארץ אובססיביים על זה. הוא מסוגל לתקשר, זה מספיק, מעבר לזה מה שחשוב שימשיך לרסק הגנות.
  12. ספציפית במשחק הזה רשתות מאחורי השערים טוב לנו. שהמשחק יהיה תלוי באיכות לא בקהל.
  13. הקבוצה היא לא שלך, אתה לא בעלים, אתה סתם אוהד דוחה וכפוי טובה.
  14. הדברים שלי היו מכונים לאינפוגרפיה המצופרת בתגובה שציטטתי.
  15. שמח בשבילו שיוצא לאוסטריה, המקום המושלם עבורו להתפתח.
  16. ראבק אתם המועדון השני הכי מאותר בארץ, קהל אוהדים עצום, לקחתם 2 אליפויות רצופות והגעתם לליגת אלופות רק העונה. מאיפה מגיעים כל רגשי הנחיתות הללו, זה כל כך מתאמץ, לפני 5 שנים הוציאו איזה שיר אוהדים רנדומלי והפכו אותו משיר לאידואלגיה שלמה. פתטי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.