Jump to content

kutomer

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by kutomer

1. לדעתי במשחק בלי קהל לא הינו מפסידים את המשחק נגד הפועל ירושלים, הקהל היה נוראי, ריסק את מעט הביטחון שנשאר לקבוצה, אווירה מהגרועות שאני זוכר בעשור האחרון. אפשר להגיד שהקהל היה מזעזע, הוא לא קדוש, אתה רוצה לשרוק בוז? תשרוק, אל תצפה ממנו להחמיא לך על זה.
  2. גם ברמות הגבוהות ביותר אפשר לראות את השפעות הקהל על שחקנים, זה ששחקן עושה יםםםם של כסף לא הופך אותו למכונה. יש המון משמעות לאווירה ביתית ובטח ובטח כשקהל שלך עצמך מתהפך עליך, אלו היו תנאים גרועים בהרבה ממשחק חוץ.
  3. יכול להיות. במידה מסוימת זה עודד אותי בסיום אחד המשחקים העצובים בשנים האחרונות.
  4. קהל מסריח, היום אם היה משחק ללא קהל הקבוצה לא מפסידה גם עם המאמן הליצן הזה.
  5. קארמה רע. לא אכפת לי שאקבל אש על ההודעה הזאת ולא אכפת לי אם זאת דעה פופולרית או לא. יצחקי בנה סגל לא מאוזן, קארנקה חלש מאוד, אבל הנורא מכל זה הקהל המזעזע הזה. המאמן פגע בקבוצה עם החילוף, אבל הקהל חיסל אותה סופית, גמר לשחקנים את הביטחון עם בוז דוחה. קבלתי היום פלאש בק נוראי לאווירה שהייתה אי שם לפני 2013, אז עוד לא הכרתי משהו אחר, היום כבר כמעט והספקתי לשכוח איך זה שעל כל כדור שלא עף קדימה יש בוז, שכל אדיוט חושב שהוא מנהל את הקבוצה ופותח את הפה המטונף שלו. אגב, זה כמובן לא באותו סדרי גודל, אבל גם לא לשיר לזהבי אחרי גול, איזה סיבה יכולה להיות לא לתמוך בגדול השחקנים בדור האחרון?
  6. הסרטונים האלו זה תחילת הסוף של השושלת הזאת, כבר אי אפשר להמשיך לעצום עיניים, זה לא רק אנחנו, כל הליגה שונאת אותם. שוברים שיאי גועל נפש, קבוצה דוחה, שחושבת שהכל מגיע לה, אין התקפה שלא מבקשים פנדל, אין פאול שלא דורשים אדום, אפס כבוד ליריב, אפס כבוד לשופטים, מקבלים מתנות מהשופטים, מקבלים מתנות מביץ הדין. הם עוד רגע מתרסקים.
  7. זה שהאצטדיונים מלאים למרות היחס רק מראה עד כמה הקהל פה צמא לכדורגל.
  8. יש מצב שיש שופט שלא אוהד חיפהלה? "זה מתאזן בסוף" בשביל שזה יתאזן אנחנו צרכים לקבל פנדל כל משחק עד סוף העונה, לא הייתי בונה על זה.
  9. יאללה בחייאת עשו טובה, סגרו את הנושא, תנו להם את האליפות, אין באמת טעם בליגה הזאת. הקבוצה הזאת מקבלת מינימום שער מתנה מהשופטים במשחק.
  10. הכרטיס בפני עצמו לא מחדל, מחדל זה שסונגרן לא קיבל גם. אני באמת תוהה מה שחקן חיפה צריך לעשות בשביל לקבל אדום.
  11. ההיסטריה מוגזמת בעיניי. אנחנו חייבים לייצר רצף ניצחונות בכל מחיר וזאת הדרך, לא פעם הסתבכנו העונה במשחקים קלים, בטח בחוץ. כבשנו 2 שערים די בקלות, הגענו לפחות ל3-4 מצבים נוספים לשים את השלישי וסגרנו יפה את המשחק. לא חייבים לחלק חמישיות ושישיות בכל משחק.
  12. אפשר משחק אחד העונה עם שיפוט נורמלי?
  13. להזכיר לך שאת גול ניצחון נגד הפועל הוא כבש עם תלתלים על העורף?
  14. אגב, המשחק נגד ב"ש הסתיים והנרטיב הוא שנצלנו בזכות השיפוט. המציאות - נפסל לב"ש שער בצדק, פנדל לא היה. לופס היה צריך לקבל לפחות אדום ישיר ו5 כרטיסים צהובים, אבו עביד צריך היה לקבל אדום ישיר גם כן. ב"ש היו צרכים לסיים את המשחק ב9 שחקנים ומספרים לי על המתנות שאנחנו מקבלים. לא קבלנו מתנות בסדר גודל הזה מאז הפועל חיפה חוץ לפני איזה שנה, חיפה וב"ש מקבלות את המתנות פעם בשבוע.
  15. חיפה קיבלו כל כך הרבה מתנות העונה שבשביל לאזן את השיח הם היו צריכים לחזור למשחק לפני יותר מחודש.
  16. עשיתי בדיקת הריון אחרי מה שהלך ביציע.
  17. סגירת יציע עידוד במשחק עונה קשה יותר ממשחק ללא קהל. זה נותן היתרון מטורף לקהל חוץ, אי אפשר לארגן שום שיר בלי תוף, זה מנטרל לגמרי את היתרון הביתיות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.