Jump to content

kutomer

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by kutomer

1. תגידו שאני מגזים, זה סרטון הקהל הכי חמור שראיתי בארץ. נזרקו עשרות אבוקות, נורו מספר זיקוקים, הכל במטרה לפגוע ולפצוע, הכל מכיוון אחד. בריקובון שהולך פה אני משוכנע שאף אחד לא ידע להבחין (או חמור מזה לא ירצה להבחין) בהבדל הגדול שבין השלכת אבוקות למגרש לבין על קהל יריב. ההתאחדות, בית הדין והמנהלת צרכים לוודא שבריאות השחקנים והקהל היא מעל לכל ערך אחר, והבטחת ביטחונו של אדם לפני ואחרי משחק היא הדבר החשוב ביותר שהם יכולים לעשות. להשוות השלכת אבוקות למגרש להשלכה על קהל יריב היא שקולה בעיני להשוואה בין ניסיון רצח לפגיעה ברכוש. אם כל הטיעון לענישה נגד אבוקות הוא שאוהדים עלולים להיפגע הענישה פה צריכה להיות תקדימית.
  2. אליפות היא לא זריקת קוביות או הטלת מטבע. כשאתה מטיל מטבע ומקבל עץ הסיכוי שיצא שוב עץ הוא 50%, כפי שאמרת - המטבע לא זוכר. לעומת זאת אליפות בכדורגל לא תלויה בכדור אלא במאמן, שחקנים, שופטים, בעלים ואפילו אוהדים ולכולם יש זכרון. אני לא טוען אפילו שאליפות רביעית קשה או קלה יותר, אלא שגם אם אני לא יודע את ההשפעה היא קיימת.
  3. מעולה, אפשר להירגע קצת עם הפסימיות? קארנקה לא ימשיך בוודאות. לגבי יצחקי אני לא יודע, אבל עם מנספורד במערכת מניח שהמשקל שלו יקטן הוא לא בא לנהל את מחלקת המדיה.
  4. איך הגול לא נפסל? לא אומרים מילה בשידור, הזייה
  5. אם מורידים פה 2 נקודות לכל קבוצה כל דרבי אנחנו נאבד נקודות.
  6. זה כל כך מכור, אני לא מבין איך שחר הצליח להפסיד פה 10 אלפויות רצוף.
  7. שחקן מכבי חיפה שלח מאבטחת לבית חולים ולא מועמד לדין. מעניין מה רפש היה עושה אם יינון אליהו במקרה היה לובש חולצה צהובה.
  8. איכס. איך שרי מצליח לצאת קלאס אפילו בסיטואציה כזאת בלתי אפשרית. מה הוא לעזאזל עושה שם.
  9. זה אולם של 15.5k בדרגת מחירים של 1500$ האולם יהיה ריק. איזה אוהד יווני או סרבי ישלם מחיר כזה?
  10. כן רק אותך זה יבאס, חכה עדין לא עלינו.
  11. יש למישהו מושג איפה קונים כרטיסים לפיינל פור? שואל בשביל חבר אוהד מונקו.
  12. זה היה פשוט הזוי, היו חסרים שם איזה 2 מטר, הוא היה נראה אבוד לחלוטין במגרש.
  13. אני לא יודע אם נצליח או לא שנה הבאה, אבל אני רוצה לראות דרך. מנהל מקצועי שמחליט על שיטה ודרך והולך איתה. רוצים לשחק 4-4-2 או 5-3-2? אין בעיה תביאו 3 חלוצים בכירים ומגנים תקופים. רוצים לחזור ל4-3-3? תביאו שחקני אגף. ההחתמות של מכבי הן אוסף של הזדמנויות טובות יותר וטובות פחות. ברמה האישית אני מאמין שאפשר לחזור לשחק 4-3-3. * זהבי ויובא חלוצים. * 2 שחקני אגף זרים, אחד לכל צד, כאשר יונתן ופארפה מחליפים. * 3 מבין פארפה, דן ביטון, דור פרץ, גולסה, קניקובסקי, גלזר, ריקן... בהתאם ליריבה. * בהגנה סאבוריט, לוקאסן, דוידזאדה וקנדיל. במידה וסאבוריט מתאזרח (מה שאמור להיות ככול שאני מבין) הייתי מביא גם מגן ימין זר במקום קנדיל. יש לנו מספיק בלמים וחלוצים במערך כזה גם לשחק עם חלוצים לעיתים, אבל זהבי למרות העונה המדהימה והאהבה האדירה יהיה בן 36 שנה הבאה ולא הייתי בונה עליו שוב עונה שלמה שיסחוב אותנו על הגב.
  14. העונה גמורה, תקבלו טכני מבחינתי ותדאגו שהזבל הזה לא שופט אותנו יותר.
  15. אחלה גויגאון.. נראים כמו פסז', אסופה של כוכבים בלי שום מחשבה.
  16. וואו נוראי, מבואס בשבילו, כושר הכי גרוע שיש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.