Jump to content

kutomer

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by kutomer

1. מיטש בחישוב גס השקיע במועדון 200-300 מיליון שקל ואנשים מתלוננים.
  2. מניח שיותר חשוב לו להתחבב על קהל בקבוצה שהוא חתם בה לחמש שנים מאשר על קהל שהוא שרוף אצלו לנצח.
  3. מסכים לגמרי, בכלל הוא יחסית בפתיחת עונה לא רעה. מרכז ההגנה שלנו לא טוב מספיק, אבל אני לא חושב שניר ביטון הוא כזה חוליה חלשה כמו שמציירים אותו פה.
  4. אני דווקא די מבסוט מפתיחת העונה של יונתן, אבל היו לו היום במיוחד במחצית השניה כמה דקות קשות לצפייה.
  5. אם אתה מחשיב גם מתאזרחים אז אנחנו עם 7. יוריס וטננבאום. לא מבין את הפאניקה, החלון לא נסגר כבר החליטו שאין רכש.
  6. אם לוקאסן נשאר לטעמי העמדה שהכי דחוף להתחזק בה היא 10, אני סה"כ אוהב את דן, אבל הוא פשוט לא קרוב לרמת היציבות הנדרשת משחקן בעמדה הזאת במכבי.
  7. אין לנו שום אפשרות לסרב להצעה ממועדון בקליבר הזה, אני לא מבין על מה הדיון בכלל.
  8. השחקן הכי טוב הקבוצה מתחילת העונה
  9. יש לך זכרון קצר, לא היה משחק טוב, אבל בטח לא אחד הגרועים. ביחס לתקופה ולאיך שהתפתחה ההתמודדות היה משחק סביר. רק בעונה שעברה היו לנו 10 משחקים גרועים מזה.
  10. סיימנו את המשחק בטעם מר (יחסית) אבל הדרך הייתה טובה מאוד. הגענו להמון הזדמנויות במשחק חוץ נגד קבוצה לגיטמית. רוב המשחקים אנחנו משחקים עם var וכנראה שהיינו מקבלים פנדל אחד לפחות (נגיעת היד לא מוטלת בספק אפילו) היינו צריכים להיות יותר קילרים ולגמור את המשחק, אבל אני לא יכול לומר שלא ניסינו. אני מרוצה מאוד מאיך שאנחנו נראים בשלב זה של העונה. אני משוכנע שיגיע רכש נוסף (לטעמי 2 שחקנים נוספים לפחות) ובנוסף, אני עדיין לא משוכנע לגבי היכולות של מאסון, הוא לא מרגיש לי מספיק אחראי לקו 4.
  11. אני באמת לא מבין את האובססיה למגן מחליף. קבוצות לקחו אליפות בישראל בלי מגן נורמלי אחד, אם וכאשר חס וחלילה נצטרך לאלתר אז נאלתר. אי אפשר להכין תוכנית גיבוי לכל שחקן בסגל. ערן בן 36 ואנשים שולחים את יובא לחו״ל כאילו מחכים על הספסל חלוצים נוספים ברמות האלו. אנחנו חסרים עדיין שחקנים בהרכב ראשון, מקווה מאוד שנסגור את הפער הזה בהקדם; אם אפשר לשפר את הספסל זה יהיה נחמד, אבל מקווה שלא על זה נקום וניפול.
  12. מנסה בכל הכח לא להגזים עם האופטימיות שלי...
  13. אין במכבי מחלקת ריגול. ברגע שהפרטים התפרסמו עשו בדיקה בסיסית והגיעו למסקנה שהפרטים המפורסמים אמיתיים והגיעו למסקנה שהם לא עומדים בקנה אחד עם הערכי המועדון. כפי שאמרו מעלי, אפשר להעניש רק את מי שנתפס.
  14. התנהלות מעולה של מכבי הקיץ, סוף-כל-סוף ההתנהלות עולה בקנה אחד עם הערכים.
  15. זה לא בטוח יעבוד, אבל בלי ספק יש מחשבה. התחיל משדרה מקצועית חדשה לחלוטין כשהקו המנחה הוא אנשים צעירים שחובת ההוכחה עליהם. ממשיך ב2 זרים מהירים בעמדות שאנחנו נואשים לחיזוק בהן כבר שנתיים, בשלב מוקדם של הקיץ. הקיץ הזה מביא רוח חדשה למועדון, לא סתם פלסטרים.
  16. ממה אתם כל כך מבואסים? אם היו מחתימים מאמן מנוסה הייתם אומרים שהוא בירידה. אם היו מחתימים שם לא מוכר הייתם אומרים הימור. החתימו מאמן צעיר אז הוא בא להתגלח על הזקן שלנו. שחררו את הכפתור, אתם לא יוצאים גאונים שאתם שוללים מראש. אנחנו סה"כ אוהדים, באים בשביל להנות.
  17. אם הינו מנצחים בסמי בית הדין היה מוסיף להם נקודות. בית הדין לא הצליח לסגור לחיפה יציע במשחק שהם אמורים להבטיח אליפות, אתם מדמיינים אם אתם חושבים שהם היו מורידים להם נקודות.
  18. משנה הבאה אפשר לוותר על כל הטקס המיותר של להעמיד את חיפה לדין.
  19. באמת אין חלבי כמו הנהלת מכבי. לא תמשכו את הכרטיסים? אוי אוי. מדובר בחרפה, סיכון חיי אוהדים במכוון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.