Jump to content

kutomer

משתמשים רשומים
  • Content Count

11
  • Last visited

• Days Won

2

3 Followers

About kutomer

• Birthday 16/09/1991

Recent Profile Visitors

2,471 profile views
  1. אני יודע שזה לא מכביסטי, אבל אני באמת בא עם יחסית רף ציפיות נמוך לעונה הבאה. חלקים מאוד משמעותיים בפאזל המושלם של השנים האחרונות עוזבים, זאת תהייה קבוצה חדשה, עידן חדש ויהיה לא קל להרכיב את הקבוצה עם הקורונה מצד אחד והפיירפלי מהצד השני. אני שמח שיש לנו מאגר כשרונות אדיר שיכול להוות את הבסיס לאמפריה הבאה אבל לא משוכנע שזה יקרה כבר בשנה הבאה.
  2. תמונה מבאסת, אבל האמת אני לא יכול לדמיין איך עברו עליו השבועות האחרונים.
  3. גם אם 1 מבין כל שלשה כזאת עוזב זה המון. גלזר, סאבוריט, אצילי זה בור עצום.
  4. הייתי מוסיף שרי לעסקה.
  5. פחד אלוהים לבוא אחריו. אני יודע שזה פסימי, אבל לוקח זמן לקבוצה להתאושש ממצבים כ״כ קיצונים, גם אם הם טובים. לא משנה מי יבוא מה שהוא עשה זה לא איזה רף שאפשר לשחזר, זאת אנומליה, זה לא אמור להיות מדד, אבל הוא הוכיח שאפשר לעשות את זה שנתיים רצוף. גם אם יבוא מישהו מעולה בסטנדרט הזה אף אחד לא יעמוד לצערי. להגיע לאמן קבוצה שהפסידה משחק אחד בשנתיים. שחטפה 8 גולים בעונה.
  6. הפסד? הינו בפיגור 2 דקות במשך עונה. קיבלנו 8 גולים. באמת זה עצוב כי מה שהוא עשה פה אף אחד לא ישחזר.
  7. להחשיך את הפורום. לא היה ולא יהיה כדבר הזה.
  8. לדעתי האישית 0 קשר. מכבי בעשור האחרון היא הקבוצה מס׳ 1 בארץ, יש לנו את הסגל הכי טוב, הכי איכותי, הכי עמוק והכי מצליח, מהצד השני היו לא מעט קבוצות מביכות לחיפה ועם השנים גם נוצר שם מחסום פסיכולוגי אדיר. בעשור הקודם המצב היה בדיוק הפוך, באנו למלחמה עם יובל אבידורים כשהם באו עם ליאור רפאלובים. המגרש שם לא היה ביתי במיוחד לדעתי, הם היו קבוצה מעולה לאורך הרבה זמן ולכן גם ניצחו שם, אם כבר המצב הפוך, בשנים האחרונות במיוחד מאז המעבר לסמי עופר הקהל בחיפה עבר תהליך משמעותי והשתפר מאוד גם ברמת העידוד וגם במספרים, נכון שיש בעיות מסוימות באצטדיון, אבל אם להיות כן, הם לא מפסידים שם בגלל הקהל אלא למרותו.
  9. כולם בארץ כל כך עסוקים בלהיעלב כל היום, די זה ספורט, זה חלק מהכיף איזה אנשים כבדים.
  10. האמת הפעם כבר הייתי בטוח שאנחנו מפסידים. אנחנו לא משחקים כל כך טוב כבר כמה משחקים, מאבדים 2 שחקנים מרכזיים לפרשת מין, כמה שעות לשריקת הפתיחה מגלים שעוד 3 שחקני הרכב נכנסים לבידוד (כשהתחושות הכלליות הן שלא בצדק ואין עם מי לדבר) נגמרה העונה וכבר לקחנו את האליפות. היו לנו את כל התירוצים בעולם להפסיד היום, אבל אצל איביץ' אין דבר כזה תירוצים. מבאס שעונה כזאת גדולה אנחנו רואים מהטלוויזיה, כי יותר מזה כבר לא יהיה.
  11. אתעלם מהמשפט הראשון. אני כמובן לא חושב שכולם יעזבו, אבל כולם מתנדנדים, מספיק שאיביץ׳, סאבוריט, גלזר ויונתן עוזבים זה כבר בור עצום שצריך למלא. מוסיף על זה שאצילי ומיכה גם אם ישארו לא ברור עד כמה הם יצליחו להתרכז בכדורגל.
  12. מעניין מאוד כמה מהסגל הזה ישאר. בתחושה שלי זאת סופה של השושלת הנוכחית, המון שחקנים מאוד משמעותיים מתנדנדים ולא ברור כמה מתוכם ישארו. סאבוריט, ז׳איר, ג׳ארלדש, צ׳יקו, גלזר, יונתן כהן, גולסה, אצילי, מיכה וכמובן איביץ׳. אלו 8+- שחקני הרכב ראשון לחלק גדול מהם יהיה קשה מאוד למצוא מחליף. יונתן, אצילי וצ׳יקו יחד מעורבים בכמעט 50 שערים (ברור שחלק מהשערים בושלו אחד לשני) סאבורייט, ז׳איר, ג׳ארלדש וגלזר זה הכח ההגנתי הכי טוב שהיה בליגה שאני זוכר אי פעם. ומעל לכל איביץ׳ שלא ברור אם ישאר. הולך להיות קיץ מאוד מעניין.
  13. כן, מה הבעיה להוציא הודעה פשוטה ״הנושא בטיפול, אנחנו עדין אוספים פרטים ושוקלים דרכי פעולה, נעשה את הטוב ביותר עבור כולנו״. כפי שאמרתי בהודעות קודמות, אני ממש לא רוצה את הכסף בחזרה, לא מצפה לשום פיצוי ברמה האישית, אני גם סומך על ההנהלה שיעשו את המקסימום עבור כולנו, אבל בתקופה כזאת לחוצה להרבה אוהדים זה חשוב, כמה שזה מובן מאליו שהם מטפלים בנושא, אבל עצם ההתיחסות הפומבית חשובה להרבה אנשים ואפשר לכבד את זה. לא אומר שזאת טעות פטאלית, רק אומר שהיה נחמד אם היו משחררים התייחסות לנושא 3-4 חודשיים לתוך הקורונה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.