Jump to content

boys77

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by boys77

1. מי זה המישהו הזה? תן לנו קצת תקווה וחייבים כבר לשנות את שם הנושא מההוא שלא נאמר את שמו
  2. כל כך הרבה אנשים לא מסתובבים יותר עם מזומן..בטוח שהרבה אנשים היו שמחים לתרום באשראי
  3. יואב עד כמה אתה בטוח לגבי הזר? משאלת לב או מידיעה?
  4. אני פשוט שובר את הראש ולא מבין למה במצב כזה מזרחי ורביבו לא קיבלו צ'אנס אמיתי. עם ג' ראלדש שום דבר לא השתנה ואחרי חצי עונה נוראית מה חשבו לעזאזל שישתנה? העפת 3 ווינגרים? מה אתה רודף רק אחרי יונתן כהן קיץ שלם? חייבים מגן ימני? מה אתה רודף אחרי דסה כל הקיץ במקום לומר תודה רבה ולהביא מגן זר נורמלי? עזב אותך חלוץ סופר מוכשר כי לא השכלת לצפות את זה מראש ולנסות להאריך לו חוזה? תביא חלוץ זר ושים הצעות רציניות. בחיי אחרי עשור כזה דומיננטי להחזיר את חיפה לעניינים זה אסון! מתי מיץ יבין שיצחקי לא מסוגל לנהל קבוצת נוער, לא כל שכן אם מדובר על קבוצת הפאר של המדינה!
  5. לפתוח נושא מלפפונים ע"ש חלוץ/כנף זר ויפה שעה אחת קודם
  6. מישהו יודע אם הוא באמת נחת היום? או שזאת הנפצה אחת גדולה?
  7. אלוהים בבקשה תדאג שהנפוחים מעצמם יקבלו היום בכל הכח בראש. תודה
  8. נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש אח של המורה לפיתוח קול
  9. מת לקלל את האמ אמא של קהת היום אבל לוקח את הילדה ולא רוצה לקלל לידה. מה עושים?
  10. לא רק שמחכים לסוף החלון לחפש מציאות, כמו קבצנים בשוק שמחפשים ירקות במצב סביר על הרצפה, מוותרים על פריצה רק כי הוא הציב עובדה. על אגורה לא הייתי מוותר לו, רק בשביל שילמד ויותר חשוב אחרים ילמדו מה לא לעשות. כנ"ל עם יונתן, חכו שהם יפנו אלינו ויתחננו שנקח אותו בכל מחיר במקום להילחץ במקומם ולרדוף אחרי שחקן שתקוע להם כמו עצם בגרון. פשוט לא מסוגלים לנהל מו"מ וזה מטריף אותי
  11. מקווה שלא יוותרו להם על יורו סנט. זה יותר עניין של עקרון ואסור להתפשר פה
  12. לנושא הזה חיכינו! תיקו ומטה בטרנר - ב"ש: "אף אחד לא הסתכל לכיוון שלנו, הגיע הזמן שידברו עלינו גם.." נתניה מפציצים רביעיה נגד הגנת הטלאים האדומה
  13. יאללה נתניה תביאו נצחון, אם אפשר עם הברך של חזיזה
  14. אופטימי עוד מתקופת פארמה ולא אסוג עכשיו. יאללה הכוכב!
  15. סבלתי מכל רגע באצטדיון רמת גן במשך שנים ולא אזכיר אפילו את דרכי הגישה העמוסות והפקוקות לשם כולל חניה זוועה. אבל הכי חשוב - מכבי ת"א צריכה לשחק רק בת"א ולא בר"ג
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.