Jump to content

roi8

משתמשים רשומים
    55
  • Last visited

Everything posted by roi8

1. וואלה הקטע שאין לי כוח ללמוד שוב פסיכומטרי אניט מעדיף ללמוד משהו שקשור לתואר ושיעזור לי בממוצע.
  2. יש פה משהו שהשלים לבד 5יח' מתמטיקה ויכול לתת לי טיפים של זמנים וספרים טובים?
  3. וואלה בדקתי ואם אני מגביר היסטוריה ותנך 5 יח' בציון 80 אז מספיק לי.. עד כמה זה קשה/ארוך ללמוד את שניהם לבד עם שילוב של עבודה?
  4. חסרים לי בערך 6 נקודות בשביל להתקבל ללימודים שאני רוצה.. עכשיו יש לי כבר מוגבר גיאו' ומוגבר אומנות מתמטיקה 4 יח' ואנגלית 5 יש עוד איזה מקצוע שאתם מכירים שקל להוציא בו 80+ ב5 יח'?
  5. roi8

דאע"ש

צריך לסמם שם את כולם איכשהו
  6. אם אתה אוהב לשמוע הרבה מוזיקה אז אתה יכול לקנות לעצמך מערכת משוגעת ואם אתה משחק באיזשהו ספורט אפשר לקנות משהו איכותי שקשור לענף.
  7. וואלה יהיה בסדר הסגל הזה מספיק חזק אולי חסר עוד שחקן אחד להגנה ושיצחקי גם יחזור זה יספיק לליגה.
  8. תעשה סינון של עד 9 שעות כל טיסה ותראה שיש מלא עם פחות משעתיים עצירה לכל כיוון
  9. הם עוד יודיעו על זה בפומבי שאחד מהניצחונות שלהם ב"מבצע" זה שהם הצליחו להעיף את אוסקר
  10. סתם דוגמא טיסה חודש הבא 200 יורו http://www.skyscanner.net/transport/flights/tlv/ams/140920/150228/airfares-from-ben-gurion-intl-to-amsterdam-in-september-2014-and-february-2015.html?rtn=1 עצירות של שעה בערך
  11. יש עכשיו טיסות ממש זולות לאמסטרדם מהסיבה שאסור להביא איתך מזוודה רק תיק גב שלוקחים לטיסה
  12. תכלס זה נראה כאילו זה לא רחוק שארה"ב לא תתנגד לדרישה לצאת מקווי 67 ואז אנחנו נהיה באמת בבעיה.
  13. לא איך נחיה עכשיו?? חח יעלובים אעלק זויינו את מי זה מעניין חוץ מהקטע לצחוק עליכם
  14. מי ישלם 80 לגביע הטוטו ועוד בשביל לממל את הפועל
  15. roi8

Xbmc

למי שמשתמש בXBMC באיזה תוספים אתם משתמשים? יש מצב אתם נותנים לי הורדה? אני רוצה מלא סרטים סדרות ומשחקי כדורגל ואם אפשר תוסף למוזיקה גם
  16. הבטיחו לירות לכיוון נתבג באזור 6 בבוקר
  17. roi8

דאע"ש

שיתקפו גם את איראן נראה מה הם שווים
  18. מה שווה הצפייה ישיה של ספורט 2 אם זה נתקע כל שניה!! שמישו יביא שידור נורמלי שלא נתקע
  19. ולמה יש לנו את ארצות הברית?? בדיוק בשביל הדברים האלה.
  20. בגלל זה אני חושב שהיו צריכים להפציץ הרבה יותר מאסיבי הרי גם ככה העולם מגנה אותנו וגם ככה נהרגים אזרחים אז וואלה זה מלחמה למען השקט במדינה וכל עוד אנחנו יודעים שזה הגיוני אז לא צריך להסתכל על העולם בכלל.
  21. הדילמה פשוטה שיטוח מהאוויר ואז כניסה קרקעית של סריקות של מה שנשאר. או כניסה של חיילים מתוך סיכון הרבה יותר גדול וכמו שאתה יודע "בזכות" ביבי נהרגו לנו עשרות חיילים כבר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.