Jump to content

roi8

משתמשים רשומים
    55
  • Last visited

Everything posted by roi8

1. כן הוא עשה את הסכום הה ביום בזמנו
  2. כל כמה זמן הוא מוסיף אחוז לפלאפון המוטען? וחוץ מזה אחלה רעיון בהצלחה!
  3. שילך להם לתרופות כל אלה שמרמים אנשים
  4. מאיפה אתה יודע שהם יהיו מוכנים לוותר על שטחים ככה סתם ולא רק אם יהיה באמת בסיס אמין? זה אחד שתיים מי אמר שכחלון שהוא איש ליכוד מובהק יסכים להחלטה כזאת שלא נדבר על החרדים שבלעדיהם אין למחנה הציוני רוב.
  5. לא כי או אנחנו או הם זה אחלה סיסמה
  6. היו גם כמה יותר טובים..
  7. מה עם מדמ"ח במכללה למנהל נחשב טוב?
  8. ראיתי את כל הקטע וזה פשוט הדליק אותי בשניה כמו איזה תרופה.. לאנוססס אותםםםם
  9. לאדעע אפעם לא החשיכו ת'ערוץ..
  10. היו לו משחקים יותר טובים תאמת
  11. עוד שלושה ימים הוא נסגר? ממתי.?
  12. מצטער שאני לא רוצה לחיות בבידוד עולמי ובחרם כלכלי.. אני רוצה שהמדינה שלנו תתפתח ולא כל שנה "מבצע" /מלחמה עם הרוגים ונזק כספי עצום. אני לא רוצה להגיע למצב שנאבד את הוטן האמריקאי.. ואני יודע שביבי רק גורם לנזק אז אין כבר מה להפסיד בלנסות משהו אחר.
  13. יכול להיות שאני טועה אבל איך שאני רואה את זה בוזיציפי היחידים שיכולים לגרום לעולם לרדת לנו מהחיים לפחות באופן זמני לכמה שנים בחיזוק אופוזיציה חזקה מהימין ובזמן הזה לא להתחייב לויתורים הקשים
  14. איזה נזק כבר בוזי וציפי יכולים לעשות יותר משביבי עשה לנו כבר וואלה אפשר לתת להם שנה שנתיים ניסיון ומקסימום מעיפים אותם מהשלטון..אין לנו כבר מה להפסיד
  15. תכלס אני לא מאמין שיש משהו שלא מאמין שביבי נכשל גם אלה שמצביעים לו עושים את זה כי אין אלטרנטיבה אחרת או כי הם מנותקים מהמציאות
  16. קהל גרוע נהיה לנו לא יודע למה אבל פשוט ביזיון ששמעו את ביתר יותר מאיתנו בהרבה חלקים של המשחק.. ורואים שאנחנו מסוגלים לפי קטעים מסויימים של עידוד אבל פשוט הקהל מתעייף אחרי כמה דקות ממש מוזר
  17. ערכים מבחינת "לא יגידו לי מה לשיר ומה לא לשיר" או מבחינת "טועמה מחבל זה לא גזענות ולכן אני אמשיך לשיר למרות שהוא בכלל לא משחק בקבוצה הזאת וזה לא באמת משפיע על המשחק "?
  18. roi8

אמסטרדם

קח פטריות אחי ולך וולנדלפארק
  19. תאמת בכל מדינה נותנים רדיוסים אבל לא כאלה הזויים ואני בטוח שזה יבוטל בערעור כי אם לא אפשר לסגור פה את הכדורגל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.