Jump to content

מעין

משתמשים רשומים
    224
  • Last visited

Everything posted by מעין

1. תהנוג פשוט תהנוג לפתוח ככה את וואן על הבוקר ולראות את הבשורות המרגשות האלה מכבי או מוות! אוסישקין שלום, מוות לאדומים!
  2. צריך לשרוף חי את הבלש הזה בייחד עם המשטרה הגרמנית הזאת הם היו צריכים לעשות לינץ' על הבלש הנאצי הזה אין פתרון אחר
  3. את הברכה שלך אתה שמעת, ושאני יהיה במיטבי (: אני כבר יערוך
  4. ארזזז שמע קודם כל מצטער שלא הגעתי ביום חמישי אבל פשוט לא יכלתי ואמרתי לך למה בכל מקרה אחי שהיה לך המוון המוון מזל טוב אין לך מושג כמה אני אוהב אותך ומעריך אותך תהיה בטוח שנבוא קבוע בימי שישי ונשחק פרו כמו שהזיין הזה שקורא לעצמו "לקטר" אמר אז בינתיים שוב המן מזל טוב אחי ושיהיה לך רק טוב!
  5. מן הסתם שכל הכבוד לאבי, למה מי נרא לך מסוגל להביא שחקנים למכבי היום ? אה ? רק אבי נמני! מגעיל אותי בכלל שאוהד מכבי חושב בכלל להשוות אתת נמני "לסוג של דריקס 2". טפו עליך אפס בלי כבוד 8 לעולם!!!!
  6. וואלה שום דבר בעולם לא יצליח להסביר כמה אני אוהב אותך מעריך אותך ומכבד אותך עברנו כל כך הרבה בייחד ולא משנה עם ניהיה קרובים או רחוקים, תמיד יהיה בינינו את הכבוד והחברות הזאתי שלנו שתמיד אהבתי, אין עליך אתה חבר אמת! רק שתדע שאני מתגעגע איליך ומתפלל שיהיה בסדר ושתצא מהחרא הזה כמה שיותר מהר אוהב אותך אח יקר וחבר אמת, ואיתך תמיד בכל מצב עד המוות וגם במוות!
  7. מי אתה כלל שתגיד לי או תלמד אותי מזה מכביסט, אני יכול לעשות לך אוניברסיטה על זה אתה כנראה לא יודע לקרוא ולראות שהמשפטים שקראת והדגשת לא קשורים אחד לשני אז אל תזיין לי במוח ודבר עם אבשלום קור שיעזור לך לקרוא ולחבר משפטים עם הקשר
  8. אבי נמני, מהעוד אפשר להגיד אתה המלך שלי אתה אהבתחייי אךך כמה אני אוהב אותך אתה א... קוסי מוסא,באמת שאף פעם לא אהבתי אותו בתור שחקן וגם אתמול שום דבר לא השתנה מבחינת הכדורגל שלו, אבל מה שכן אתמול הוא הראה שהוא גדל כמכביסט ועל הנושא העיקרי, שהוא שנאת הפועל אתמול הוא פשוט הציל לנו את הכבוד אחרי שהשתינו עלינו והשפילו אותנו, קובי מוסא אני מצדיע לך ואני אחרי אתמול יתן לך כבוד כל עוד אני חיי, החזרת לנו תכבוד אתמול ואני לא ישכח לך את זה בחיים, לא כולם יבינו את זה אבל זה פשוט ככה, תודה רבה פשוט תודה רבה אנחנו עוד נחזור אווווו אנחנו עוד נחזור....
  9. אדי מזל טוב אחי איש טוב אתה אוהב אותך
  10. אלה הפרקים שנהוג לקרוא לרפואה: פרק ו' פרק כ' פרק קל' פרק קמב' בעזרת השם יבוא הנס תודה לכולם!
  11. אתמול בלילה נודע לי שחבר שלי מרעות קבל **** בראש והמצב שלו קשה , נועם שחר בן 23, בנאדם זהב וחבר טוב, ואוהד מכבי ת"א שהיה מגיע למשחקי בית בצורה קבועה לשער 11 במשך כמה שנים נועם אח יקר אני מתפלל שיבוא עליך נס ושתצא מזה בעזרת השם! וואלה נבלעו לי המילים וקצת קשה לי לכתוב את מה שרציתי אבל אני יסיים בבקשה אחת, אני מבקש פה מכל מי שמבין בעניני תפילות ובכלל ממי שיכול להביא תפילה לשלומו שיעשה את זה, תודה
  12. אנחנו לא מהמהרים אנחנו מהמהרות ? אה ענבר ? כפרה עליך
  13. פשוט יש פה כאלה שלא משנה מה הם בחיים לא יבינו אבי נמני סוחב פציעה כבר שנתיים עד היום הזה, הוא סוחב אותה בעיקר בגלל הקהל, בשביל הקהל! בשבילנו! אז נמאס לי כבר לשמוע את השטויות שאנשים אומרים פה עליו
  14. אה גלל אלהה המון מזל טוב ילדה מותק, לעולם אל תורידי תחיוך! אוהב אותך
  15. מענין אותי עם אתה רומז למשו, עם כן אז זדיין
  16. מייי חאלס לזיין תמוח כל היום אין ספק שעם נמני היה משחק אתמול הינו אונסים קופים אבל, נמני לא שיחק כי הוא פצוע ועם הוא היה עולה לשחק אתמול אז הוא היה יכול לגמור לעצמו את הקרירה בשניה אחת אז תפסיקו להגיד דברים שאתם לא יודעים ותפסיקו לצאת סתם במסקנות אין שחקן אחד בכל בעולם הזה שיתן את כולו בשביל הקבוצה שלו חוץ מנמני אבי נמני א....
  17. שיזדינו כולם הכל פתוח שום דבר לא סגור תיהיו גאים בקבוצה שלכם, יש לכם מספיק סיבות מכבי או מוות! כל הליגה על הזיין
  18. סבאא קוסמןןן אתה אבא שני בשבילי, כמה שעזרת לי שהיתי צריך ואני לא אשכח לך את זה בחיים איפה הינו היום עם לא אתה איפה ?! בתור אחד מהוותיקים שגדלו בשחקן אני רוצה להגיד לך שאני כל כך אוהב אותך וכל כך מעריך אותך שפשוט קשה לי לתאר לך במילים עד כמה בברכות אני גרוע אז אני יקצר איציק המון המוון המוון מזל טוב ורק אושר ועושר והרבה מאד נחת השחקן ה-12 משפחה... השחקן ה-12 עד המוות וגם במוות!!!
  19. אז איפה היא היתה כל הערב ?! ינעל העולם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.