Jump to content

מעין

משתמשים רשומים
    224
  • Last visited

Everything posted by מעין

1. הענין הוא אפילו לא היכולת, ואבי גם במשחקים פחות טובים שלו תמיד היה זה שהכול מתחיל ונגמר בו, למה ? ככה כי הוא המלך והוא היחיד שעשה מה שאף אחד לא עשה הקהל רוצה לראות ולקבל משו מאבי, לא משנה מה העיקר שהוא יחזור ויתן משו כדי שנוכל לתת לו לפרוש כמו שצריך אבי רוצה ללת את זה בשביל הקהל ובשביל עצמו, רבע שעה פה 20 דקות שם ולנסות להופיע כמה שיותר במשחקים החושבים באמת, כמו הדרבי, לא משנה העיקר לפרוש בצורה מכובדת
  2. לא משנה עם אני מכיר אותך קצת או לא התגובה שכתבת מראה מה את חושב ואיך תמרגיש תתחיל להאמין באבי עם אתה כל כך כל כך אוהב אותו ומעריך אותו, במקום לכתוב שטויות כתגובה לכתבה המסריחה של עיתון הארץ
  3. מה אתה נדפק אה אתה לא מתביש לחשוב ככה ולדבר ככה מה זה הדיבורים האלה תגידו לי מה אתם מאמינים בכלל לכל השקרים וההכפשות נגד אבי של החלאות מעיתון הארץ ובכלל התקשורת תפסיקו לתת גב לכל שטות ולעשות מזה נושא של 8000 תגובות "הוא פורש", במקום זה תתחילו קצת בתגובות עידוד ותמיכה נטו באבי חאלס תחשבו קצת לפני שאתם כותבים משו
  4. אז ככה, זאת הודעה רשמית! עיתון הארץ בכיכובם של עורך העיתון והכתבים וחבריהם למזימה, נמצאים ומתעסקים מדי יום יום בקמפין מכוון נגד נמני והם יעשו הכול בשבילך לפגוע בו כמה שיותר. וזה לא חדש נכון לאבי יש פציעה ברגל אבל אין לו שום מחשבה לפרוש עכשיו, ויש לו אותנו האוהדים שהוא עושה ויעשה הכול בשביל לחזור לשחק בשבילנו, גם עם זה פעם בכמה מחשקים או רבע שעה 20 דקות כל פעם, העיקר לגמור את העונה כמו שצריך, כמו שמגיע לו, וכמו שמגיע לנו בצורה מכובדת דברנו עם אבי ואמרנו לו מה אנחנו חושבים ושאנחנו מצפים ממנו לתת הכול, לפחות משו שיתן לנו את הטיפה האחרונה מהמלך שלנו, וזה יקרה כי אבי עושה מדי יום את כל המאמצים האפשרים בשביל לחזור לשחק בכל מצב, ובעיקר בשבילנו האוהדים תוציאו את המחשבה המטומטמת הזאת מהראש שבטריבונה ביום ראשון אבי יודיע על פרישה, זה לא יקרה!!!! תפסידו להאמין להכפשות המכוונות של החבורה מעיתון הארץ אבי נמני לא פורש!
  5. מנייי תראה מתנה קיבלת ליומולדת יראבנעןןןן המון מזל טוב אחי אוהב אותך
  6. 12 שנה חיכיתי לרגע הזה, אבל שיהיה ברור לכולם אבי לא יזוז ממכבי!
  7. בקי כפרה עליך שניםם שאנחנו מכירים ועוד כמה דברים עברנו בייחד ובכלל כל החברה בשנים האחרונות אחי שתעשה חיים אחו שרמוטה ותשמור על עצמך אוהב אותך
  8. תודה רבה אנשים אוהב אותכם ותודה גם לכל מי שהתקשר שלח הודעות וחגג איתי תיומולדת
  9. שאמרת לי בטלפון לקרוא כי זה משו שאני מאד יואהב ישר ידעתי שכתבת משו טוב בקשר לנמני, אבל לא תיארתי לעצמי שתכתוב עליו בצורה כל כך מרגשת כמו שכתבת, כי לי פשוט גרמת להוריד דמעה , וואלה מיכאל הפתעת אותי אבי אתה המלך, תמי הית ותמיד תיהיה ושישרפו הבוגדים
  10. אייל בחיאת אז איפה הבעיה איפה כמה סיבות והוכחות שקופות צריך בשביל להבין שלוני גמר את הקבוצה הזאת מראש לפני שנים ומשנה לשנה אנחנו נמצאים עם אותו תסריט קבוע עם גיוונים שבסופו של דבר מתגלים כאשליה אחת גדולה לוני, לא משנה מה אייל את שלו הוא חייב לעשות בכל מצב, חיב אבל חיב לשחרר את מכבי ופשוט למכור את הקבוצה בכל מחיר וללכת הביתה ולא להראות את הפרצוף שלו בכל מקום שקשור למכבי תל אביב
  11. אייל בחיאת אז איפה הבעיה איפה כמה סיבות והוכחות שקופות צריך בשביל להבין שלוני גמר את הקבוצה הזאת מראש לפני שנים ומשנה לשנה אנחנו נמצאים עם אותו תסריט קבוע עם גיוונים שבסופו של דבר מתגלים כאשליה אחת גדולה לוני, לא משנה מה אייל את שלו הוא חייב לעשות בכל מצב, חיב אבל חיב לשחרר את מכבי מעבדות לחרות ופשוט ללכת הביתה ולא להראות את הפרצוף שלו בכל מקום שקשור למכבי תל אביב
  12. עם כבר זה במקרה ויש מחליף ראוי לאבי שיכול לחפות עליו, אבל אין לו מחליף וגם לא יהיה לו מחליף אנחנו גמורים פשוט ככה, הקבוצה הזאת סוחבת קללה שרודפת אותנו 12 שנה. והמבין יבין
  13. עשה לי טובה מר אייל הפוק תירוש ואל תנדב לי את רועי ומבטיח שאני גם ישלח לך גלויה של אמסטרדם ואל דאג הוורוד יחזור כמו חדש
  14. לא יאומן איך שאנשים מדברים פה על אבי וואלה נמאס לי אבל פשוט נמאס לי לראות את כל הזיני מוח האלה שבכל הזדמנות מחפשים את נמני ובכל פיפס פותחים עליו נושא השמצות מה את דפוקים ? מה יש לכם בראש מה ?? בפורום הזה אתם תיתנו כבוד לאבי נמני עם תרצו או לא תרצו ועם לא מתאים לכם אז זדיינו מיפה 8 בדם-אבי נמני לעולם!!!!!!!!!!!!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.