Jump to content

חןחן

מנהלים
    93
About חןחן

• Birthday 17 במרץ

Profile Information

• Interests
    maccaBEAT them all

Recent Profile Visitors

21,338 profile views
  1. לא יודעת אבל אם אתה רוצה אערוך בשבילך
  2. כשהם כותבים "זה תוצאה של הכיבוש" זה בדיוק זה. אני מתכוונת לקיצוניים כמובן השמאל הרגיל שמפגין בקפלן עוסק בהסברה למען ישראל בלי הפסקה
  3. רוב האנשים בארץ בעמדת קונצנזוס. לעומתם, יש מצד אחד ימנים הזויים שחושבים שהממשלה לא אשמה במחדל הכי גדול של ישראל ומצד שני שמאלנים קיצוניים הזויים שבאמצעות מכבסת מילים מצדיקים את החמאס, מספיק לראות מלא טוקבקים הזויים באתר הארץ ולהבין שיש הרבה מהם. לאף אחד מהצדדים האלו אין תקווה לצערי מכירה אנשים טובים ויקרים משני הצדדים
  4. אתמול ראיתי סטורי באינסטגרם, בלי אזהרת צפיה, של סרטון עם תמונות מאד גרפיות של חלק מהנטבחים אני לא יודעת איך ממשיכים מכאן אין שום תיאור שיכול לתאר את האכזריות הזאת למה הם פשוט לא יכלו לרצוח ביריות פשוטות? למה אלוהים אדירים למה למחוק אחד אחד שם למחוק לצערי על כל הרוג בעזה נולדים 2 חמאסניקים חדשים ולא רואה את זה מסתיים בחיים
  5. אחד הביזיונות הגדולים כל מי שמציע עזרה אלו הם האזרחים הפשוטים ממשלה של כלומניקים
  6. יובל וגבאי אתם גיבורים תודה ששיתפתם אתם אפילו עדיין לא מבינים מה עברתם
  7. איזו מועקה הלב שלי גמור, מנסה לא לבכות ליד הילדים איזה אסון למה
  8. ממכבי ישר לבאיירן, לא נתפס
  9. מי שהכין את הסרטון יודע ללחוץ לנו על הנקודות
  10. זה קשור כי הפועל היא זונה זונה בכל ענף
  11. וואו בול בתכלס נועה הרוויחה חשיפה בינ"ל מטורפת ככה שהיא הרוויחה בריבית מכל הסיפור הזה. חצי שנה שלמה עבדו על נאמבר של 3 דקות, אז חסר להם שזה לא היה בטופ 5. אם השיר של האיטלקים היה באנגלית אז הוא היה מגיע למקום גבוה יותר כי המילים סבבה יחסית לשיר פופ. לורין השבדית עם שיר על שברון לב - נוסחה מנסחת. הפינלנדי הביא משהו מיוחד אין מה לומר, מגיע לו צמרת. הזמרת הפולנית כוסית ממש את השאר לא ראיתי נרדמתי סליחה
  12. אני לא בקיאה ברפורמה ויש הסברים ראציונליים משני הצדדים למה כן ולמה לא, אני רק יודעת שביבי איבד את העשתונות והחוקים שהוא מנסה לכופף לטובתו ולטובת דרעי מראים שזו לא הצורה ולא הדרך. מילא שביבי הרס את הליכוד והביא לשם בעיקר ליצנים, התרגלנו, אבל השסע והפילוג שהוא יוצר בישראל פשוט בלתי נסלח. לא זכור לי מצב קיצוני כזה של מלחמות בין אנשים, בעיקר בין בני משפחה (כל הזמן שומעת על קבוצות וואטסאפ משפחתיות שהתערערו בגלל הדיונים על זה, חברויות שנהרסו). אין כבוד בין אחד לשני, המצב החברתי נהיה גועל נפש, ממש הדרדרנו לתהום. הממשלה הנוכחית דוחה אותי ואני ממש לא שמאלנית. אני חושבת שגם הטרלול הפרוגרסיבי מהצד השמאלי וה-pc יגרמו לקץ, אבל זה לא קשור עכשיו. אולי זה פשוט עשור מקולל ברמה הקולקטיבית.. ביבי סופר מיליונר, שישחרר כבר ויטוס למסע מסעדות מישלן בחו"ל, פעם אמנם לא הצבעתי לו אבל חשבתי שהוא גאון, היום הגאונות הוחלפה בבעיה נפשית קשה שכל המדינה סובלת ממנה. מסקנה: אוף.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.