Jump to content

חןחן

מנהלים
    93
Posts פורסם על ידי חןחן

1. On 15.10.2023 at 11:40, kikoman said:

שמאלנים מצדיקים את החמאס? הכי קיצוני שראיתי זה כאלה שבוכים על ילדי עזה

כשהם כותבים "זה תוצאה של הכיבוש" זה בדיוק זה.

אני מתכוונת לקיצוניים כמובן 

השמאל הרגיל שמפגין בקפלן עוסק בהסברה למען ישראל בלי הפסקה

2. רוב האנשים בארץ בעמדת קונצנזוס. 
    לעומתם, יש מצד אחד ימנים הזויים שחושבים שהממשלה לא אשמה במחדל הכי גדול של ישראל
    ומצד שני שמאלנים קיצוניים הזויים שבאמצעות מכבסת מילים מצדיקים את החמאס, מספיק לראות מלא טוקבקים הזויים באתר הארץ ולהבין שיש הרבה מהם. 
    לאף אחד מהצדדים האלו אין תקווה

לצערי מכירה אנשים טובים ויקרים משני הצדדים

3. אתמול ראיתי סטורי באינסטגרם, בלי אזהרת צפיה, של סרטון עם תמונות מאד גרפיות של חלק מהנטבחים

אני לא יודעת איך ממשיכים מכאן

אין שום תיאור שיכול לתאר את האכזריות הזאת

למה הם פשוט לא יכלו לרצוח ביריות פשוטות? למה אלוהים אדירים למה

למחוק אחד אחד שם למחוק

לצערי על כל הרוג בעזה נולדים 2 חמאסניקים חדשים ולא רואה את זה מסתיים בחיים

4. 1 hour ago, הנדון said:

מתכון בשביל אורוויזיון-

זמרת מכשיר- יכולת ווקליות זה בונוס, אבל וואו איך היא רוקדת.

מישהו לא מוגדר מינית- לובש על עצמו דברים מוגזמים ולא יודע לשיר.

כונפה מעוררת השראה- למלמל מילים עם קצב של מוזיקת מועדונים.

זמר/זרמת יודעים לשיר- בלדה מרדימה עם זמרת עטופה בוילון.

וואו בול

בתכלס נועה הרוויחה חשיפה בינ"ל מטורפת ככה שהיא הרוויחה בריבית מכל הסיפור הזה.  חצי שנה שלמה עבדו על נאמבר של 3 דקות, אז חסר להם שזה לא היה בטופ 5. 

אם השיר של האיטלקים היה באנגלית אז הוא היה מגיע למקום גבוה יותר כי המילים סבבה יחסית לשיר פופ. לורין השבדית עם שיר על שברון לב - נוסחה מנסחת.

הפינלנדי הביא משהו מיוחד אין מה לומר, מגיע לו צמרת. 

הזמרת הפולנית כוסית ממש

את השאר לא ראיתי נרדמתי סליחה 

5. אני לא בקיאה ברפורמה ויש הסברים ראציונליים משני הצדדים למה כן ולמה לא, אני רק יודעת שביבי איבד את העשתונות והחוקים שהוא מנסה לכופף לטובתו ולטובת דרעי מראים שזו לא הצורה ולא הדרך.

מילא שביבי הרס את הליכוד והביא לשם בעיקר ליצנים, התרגלנו, אבל השסע והפילוג שהוא יוצר בישראל פשוט בלתי נסלח.

לא זכור לי מצב קיצוני כזה של מלחמות בין אנשים, בעיקר בין בני משפחה (כל הזמן שומעת על קבוצות וואטסאפ משפחתיות שהתערערו בגלל הדיונים על זה, חברויות שנהרסו). אין כבוד בין אחד לשני, המצב החברתי נהיה גועל נפש, ממש הדרדרנו לתהום.

הממשלה הנוכחית דוחה אותי ואני ממש לא שמאלנית. אני חושבת שגם הטרלול הפרוגרסיבי מהצד השמאלי וה-pc יגרמו לקץ, אבל זה לא קשור עכשיו.

אולי זה פשוט עשור מקולל ברמה הקולקטיבית..

ביבי סופר מיליונר, שישחרר כבר ויטוס למסע מסעדות מישלן בחו"ל, פעם אמנם לא הצבעתי לו אבל חשבתי שהוא גאון, היום הגאונות הוחלפה בבעיה נפשית קשה שכל המדינה סובלת ממנה.

מסקנה: אוף.

6. 16 דקות לפני, פנחס שוף said:

שמעתם שנטע הקיא במחצית?

כנראה מרוב הלחץ הוא לא יכול לעמוד בזה והלך לשלשל

אולי צריך להוסיף ל- DSM (מדריך ההפרעות הפסיכולוגיות הרשמי) את "סינדרום תל אביב" , יש להם גם כ"כ הרבה אוהדים שלוקים בזה

7. לפני19 שעות , ravid said:

מתכננים שם כמה אלפים טובים של יחידות דיור "ברות השגה"

פשש

נקווה שילך לאנשים שמגיע להם (עובדים בשכר נמוך כמו למשל סייעות בגנים ) ולא למקומבנים

8. On 22.8.2022 at 23:56, yellow_blood said:

מצד שני, מסעדות מפוצצות, מלונות אין מקום, נתב"ג אי אפשר לנשום, כבישים שמלאים ברכבים חדשים. דיסוננס שאני לא מצליח להבין, עד כדי כך אנשים חיים על הלוואות ואובר דראפט? מה אני מפספס?

יש המון עשירים בארץ (לצד זה שיש המון עניים והמון אנשים ממעמד הביניים).

רוב הנשואים בגיל 40 פלוס מחזיקים בדירה משלהם אז הכסף הולך לבזבוזים.

השאלה המעניינת היא על בני ה25 בערך שאבא שלהם הוא לא שסטוביץ או הראל ויזל, מאיפה להם 900 ש"ח באהלן אהלן למסעדת יוקרה עם תיוג באינסטה של "עוד יום במשרד"?

הרשתות החברתיות גורמות לאנשים לבזבז יותר, הם רואים אצל אחרים אז גם הם רוצים. פעם העשירים חיו בבועה נפרדת, היום הכל מעורבב וכולם רוצים גם 

9. On 22.8.2022 at 10:32, ravid said:

במקרה הספציפי הזה אם הפרויקט יצא לפועל, רק עשירים ממש יוכלו לקנות שם דירות, אפילו לא זוג הייטקיסטים שמרוויח "יפה".

דירות 3 חדרים קטנטנות בלי מקום לפינת אוכל יתחילו שם ב-5 מיליון ש"ח לפחות.

יש אינסוף אנשים עם כסף במדינה הזאת אז בטח שיהיו קונים.

10. הפוליטיקאים חיים בבועה, 95% מהם עשירים והחברים שלהם עשירים. ירידת מחירי הדירות בעבורם זה ניגוד אינטרסים להם ולחברים שלהם.

אין ימין ואין שמאל כולם קקות שרוצים לשמור על הכסא שלהם. 

11. 12 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

על מה היא החתימה אותך? הלכת לראות או לשכור?

זה לא משנה אם מדובר בדירה להשכרה או למכירה,

הם מחתימים בשביל שתהיה מחוייב לשלם דמי תיווך 

12. לפני2 שעות , YossiNew said:

לדעתי החוק אומר שה2% צריך להילקח מהמוכר. פשוט אף אחד לא אוכף את זה פה ולאף אחד אין כח להגיע לבית משפט.
    מה גם שאני בטוח שאם תגיד דבר כזה למתווך - התשובה שלו תהיה: "אתה יכול ללכת למתווך אחר"

כל יום צץ מתווך חדש. כל אחד יכול להיות מתווך.

הם מרוויחים בצורה לא פרופורציונלית על עסקה , אבל גם מוציאים הרבה כסף על פרסום באינטרנט ושלטי חוצות בערים.

בדרך לק"א מצומת סביון למשל יש מיליון פרסומות של מתווכים, וגם ברחוב ויצמן בגבעתיים, כל כמה מטרים פרצוף של מתווך אחר. הם קוראים לעצמם "יועצי נדלן".

והכי מעצבן? נכון הם משלמים לאתר יד2 על פרסום דירות? אז אם הם מוכרים את הדירה הם לא מורידים את המודעה כדי שאנשים יתקשרו אליהם. כך שביד 2 יש מלא הודעות סרק בגלל השיטה המטומטמת הזאת שמתווכים יכולים להשאיר מודעות לזמן שהם שילמו עליהן. 

אמנם כבר קנינו דירה, אבל נושא הדיור מעלה לי את הסעיף

13. 55 דקות לפני, Barksdale said:

תיווך נדלן זה מקצוע שפל ועלוב, רק אנשים עם אופי של זבל נכנסים לתחום הזה. 

נכון, הם לא גרמו לעליית המחירים אבל תרמו רבות להאצה שראינו בשנה האחרונה.
    אני אישית מכיר שלושה מתווכים, כולם חזירים מסריחים שימכרו את סבתא שלהם בשביל העמלה.
    יד אליהו האהובה שלי שאני חי בה כבר 30 שנה נהרסה בידי מתווכים, אני אומר את זה חד וחלק במאה אחוז, שום סיבה אחרת.

אי אפשר להתקיים במדינה המסריחה הזה, אין ביטחון, אין כלכלה ואין חינוך, מכל עבר רק מנסים לזיין אותך ולעשוק אותך.
    אם אשתי התחילה לדבר על רילוקיישן כנראה שהמצב באמת חרבנה, הוצאנו דרכון גרמני ואנחנו אשכרה חושבים לעזוב ת'ארץ.

ת"א כולה הפכה עיר לעשירים בלבד, צריך להיות מרופד גם בשביל לקנות בשכונת הארגזים.  בעלי דירות בת"א שהם לא עשירים כנראה ירשו את הדירה או שקנו מזמן. 

נכון לא חייבים לגור בת"א אבל הבעיה היא שבכל הארץ יקר. גם הערים השכנות של ת"א נהיו מאד יקרות. בקרית אונו המקסימה מוכרים היום פנטהאוזים ב-10 מיליון ש"ח.... מה נסגר? בגלל שזה קרוב לבית של ערן זהבי? השתגעו כולם. מבינה אנשים שרוצים לעשות רילוקיישן.

אבל שיפסיקו גם להפליץ 100 ילדים לכל משפחה, אם לדור הזה אין דירות, מה יהיה עם הדור הבא? כולם יברחו

14. יש המון מתווכים שהם אנשים טובים, אבל יש גם המון מתווכים שהם פשוט נוראיים / עלוקות / תתי אדם.

הם כל היום מתקשרים לבעלי דירות שמפרסמים ביד2 ואז משתלטים להם על הדירות. ומה לעזאזל הם עושים שבעל הדירה שמוכר לא יכול לעשות? 

הבעיה היא שהם לוקחים עמלה מהקונה/שוכר אז לבעלי הנכסים אין בעיה להגיד כן למתווך. כאן נעוצה כל הבעיה.

אנחנו קנינו דירה ממש על הבאזר לפני העליה האיומה הזאת, לפני כן נפלנו על מתווכים שהפילו עסקה אחרת שהיתה אמורה להיות ועוד מתווכת מפגרת שסתם הביאה אותנו לבית להלחיץ אנשים אחרים שלא סגרו את העסקה במהרה.

ולמה לעזאזל הם דורשים 2% + מע"מ מהקונה? זה המון המון כסף. בארה"ב אמנם העמלה גבוהה יותר אבל היא נגבית רק מבעל הנכס

15. יהי זכרו ברוך, בשורה הראשונה של היוצרים בישראל. הבשורה על מותו שברה את הלב במיוחד כי אמרו שהוא חוזר להופיע ולעבוד.

הוא גם יצר את דניאלה שגרמה לטרנטינו ללכת לסופר בשוסטר שזה מטורף

לדעתי היוצר הכי גדול שהיה בארץ זהו עוזי חיטמן, איזו עברית משובחת היתה לו. אבל זו רק דעתי

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.