Jump to content

חןחן

מנהלים
    93
Everything posted by חןחן

1. מעניין איזה עוד שטויות עשו הנערות עם התעודות המזוייפות האלו. אף אחד לא מוציא תעודות מזויפות רק בשביל להגיע ל-2 השחקנים האלו ספציפית לכאורה וזה
  2. עם כל הבלאגן שהיה השבוע, תיקו זו תוצאה טובה. (תוסיפו לזה שבימים האחרונים כתבים מוצצי דם הקיפו את קרית שלום וכנראה הציקו לשחקנים)
  3. אוף טופיק, הסיפור הזה שם את כל הכדורגלנים בזכוכית מגדלת. שחקנים יפחדו לרעות בשדות זרים ולא יהיה כבר מה לכתוב במדור גליצ'ים
  4. אני מרחמת על הבנות, במיוחד כי לא הן הוציאו את זה החוצה, אלא גורם אחר שניסה "לעזור" להן ולבסוף הרס להן את החיים
  5. התקשורת הרסה לבנות האלו את החיים. על פניו נשות התקשורת מגנות על הנערות אבל הן מוצצות להן את הדם בשביל הרייטינג. שנשות התקשורת האלו יסתמו את הפה שלהן בקשר לחריצת הדין כל עוד הן לא יודעות כלום. ((גם אנשי התקשורת)) מצד אחד הפמיניסטיות בשקל טוענות שנשים הן חזקות, מאידך בסיטואציות של חדר המיטות הנשים חלשות ולא מבינות מהחיים שלהן. בתור אחת שהיתה נערה פעם, אנחנו הבנות יודעות מה אנחנו עושות ומה אנחנו לא עושות. חלאס להקטין את המין הנשי באצטלה של הגנה. ואני לא מגנה פה על השחקנים המעורבים, לא יודעת מה היה שם באמת, רק מעבירה ביקורת על התקשורת המזדיינת
  6. לא שמעתי על המקרה, ראיתי רק בחדשות כתבה על זה. חבל שאין עונש מוות בארץ הזאת
  7. דיכאון עמוק / קורונה / מצב כלכלי
  8. סליחה על מתקפת ההודעות, האינטרנט איטי כוס אמא של הסינים
  9. לא, אבל אחשוש מאד אם הוא ילך לחיפה מתישהו
  10. אמרו היום ברדיו משהו נחמד הישראלים סיימו עם הקורונה, הקורונה לא סיימה עם ישראל
  11. כדי שהמחירים ירדו צריך קודם כל שהשכירות תרד ושהארנונה לא תהיה קשוחה מדיי
  12. מה זה כפר המחלימים? שולחים לשם חולים קלים?
  13. אולה! אתה יכול לתאר את התהליך שעברת ?
  14. אנחנו צופים כל המן בערוץ הטיולים, יש שם תוכניות טובות
  15. מיטש לא צפה בסטורי שלי, ועוד הקדשתי לו תמונה של פינגווין. כנראה שהוא למד להשתיק את הנוטיפיקיישנס
  16. בטח מיטש מתרגש + בודק איך לעזאזל מבטלים את ההתראות על תיוגים מאנשים שהוא לא עוקב אחריהם
  17. יוזמה אמ אמא של המבורכת, עד מחר אעלה משהו
  18. יפה ניר עם הסמיילי גם מה נסגר עם צרפת פתאום ?
  19. חלק גדול מההצלחה נובע בגלל האיקונוגרפיה החזקה, המסכות, המדים, השיר "בלה צ'או" שנדבק לכולם במוח בזמנו, כל אלו התניעו את הבאז
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.