Jump to content

חןחן

מנהלים
    93
Everything posted by חןחן

1. מעניין במה נבדלים מדביקים לעומת לא מדביקים
  2. שמעתי על הרבה מקרים שבהם מישהו חולה קורונה, אבל בן/ בת הזוג לא נדבקו למרות ששהו שעות רבות ביחד. אפילו כאלו שהיו במלון קורונה עם בן הזוג שלהם ולא נדבקו. איך זה קורה? מה המכנה המשותף לאלו שלא נדבקים?
  3. איזה מוזר אולי רצו לצ'פר את החברה שבונה את הגג ומצאו דרך יצירתית שכזו? עם כל זה שאנחנו מדינת חלם, הסוגיה הזאת לא נתפסת
  4. געגועים לחו"ל הריגוש הזה שמגיע בעונה הזאת לקראת המחשבה על טיסה בספטמבר
  5. אל תעלב, לפי התאוריה שלי אפשר לקלוט שפות ב*קלות* מסדרות עד גיל 12. אחרי הגיל הזה צריך להתאמץ יותר. וכן, שמעון מזרחי הוא המלך
  6. ואני חשבתי שאתה איטלקי אלי באסה, מאחר ו"באסה" באיטלקית זה "נמוכה". סחטיין שבגילך הצלחת לקלוט טורקית מהטלנובלות
  7. תגידו תודה שאין חולצה לבנה נוספת. בעונת קורונה גם אנחנן צריכים לחסוך כסף
  8. שרון תמם לא התחילה כישראלית. התמזל מזלה והיא איטלקיה במקור, מהעיר שבה הגיע פרנצ'סקו טוטי אאלט
  9. השילוב הזה גם מצטלם טוב במשחקים ונראה מצוין מרחוק חולצת המשבצות היתה חביבה מקרוב, אבל מרחוק זה נראה כמו אוסף של פיקסלים
  10. זה לא החולצה כמו החולצה + המכנס סוף סוף חולצה צהובה עם מכנסיים כחולים, הכמיהה לזה היתה גבוהה מהכמיהה לשובו של בלומפילד
  11. מגיע למדים המהממים האלו שיושק החיסון לקורונה עכשיו ומיד, בלי ניסויים קליניים ובלי נעליים. חייבים לראות אותם על הדשא בלייב. שלמות הגשמת חלום.
  12. חלום שהתגשם מטורף. יכול להיות שהם קוראים בפורום?
  13. לא ברור מה יהיה בסופו של דבר, אין פה צודקים ולא צודקים, הדבר היחידי שבטוח זה שהסיטואציה קורעת את הלב.
  14. הרבה שחקנים גם ממכבי וגם לא ממכבי הגיבו להם לבבות / תמיכה. כמובן שערן כתב הודעת תמיכה ארוכה יותר מכולם
  15. מרגריטי מאיפה לך לשפוט אותה ככה? מיליוני נשים ברחבי העולם סלחו ויסלחו על בגידות, זה לא דילברייקר מבחינת כולם. אפילו סיפורי דיסני השתנו עם המציאות המשתנה. אני מניחה שרע לך בזוגיות ולא רק בגלל התחום המיני, אל תשליך את המערכת הזוגית שלך על כולם. תאמין לי שיש גברים ונשים שסלחו לבן או בת הזוג שלהם על הרבה יות גרוע מזה. כל אחד וההחלטות שלו, אולי כי כשמתבגרים מבינים שבעיות הן חלק מהחיים ושום דבר לא מושלם. גם אני סלחתי לבעלי לעתיד שהביא את טבעות הנישואין מהחנות בקופסא אדומה, אי אפשר לפרק בית על כל דבר.
  16. משמח לראות שאצילי ואשתו בסדר ולכל יפי הנפש- המקרים האלו קורים במלא בתים, רק שלא מדובר במפורסמים ואלמוג בוקרים שנכנסים להם לחיים
  17. מתן איך הולך הנקיון של המכונה? זו מכונה עם פילטר? כל כמה זמן צריך לנקות אותה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.