Jump to content

חןחן

מנהלים
    93
Everything posted by חןחן

1. מתוך פרסומת שמיועדת לשחקני כדורגל: שחקן, בוא למכבי כאן הגולים שלך שווים פחות על כל גול שתשים גול נפסל מ-ת-נ-ה על כלך הכשלה שתוכשל התעלמות של שופט- מ-ת-נ-ה
  2. כי לשחק ביום ראשון זאת הדרך היחידה שלהם להיות מזוהים עם משהו שהוא ראשון
  3. מכבי מכניסה 4 גולים בני יהודה מכניסה גול 1 השופטים לאחר התייעצות עם קינן בהודעת סמס מחליטים לפסול למכבי 2 גולים התוצאה: 2:1 למכבי
  4. יש לנו את אדון שחר, ויש לנו את אדון לוזון שניהם חברים טובים, שבקשר המון לשניהם יש אינטרסים משותפים, זה הולך כך: המוטו שלהם הוא תן וקח אז מה הפלא, שגול מנבדל אצל מכבי חיפה לעולם לא נפסל?
  5. זה הכי מרגיז!! לבוא למשחק של מכבי ולראות שחור!! מי שרוצה צהוב שחור שילך לטדי או לקופסא שחור זה לא הצבע של מכבי!
  6. מכירה כמה אנשים שהולכים למשחקים של חיפה באלופות ואף אחד מהם לא ירוק....
  7. להביא את טון קאנן הרי ליורו / מונדיאל לא נעלה ב-10 שנים הבאות לפחות שיהיו צחוקים
  8. זה תורם בכך, ש....אולי כל זה יגרום ל"נציג" להפסיק לייצג מה שהוא לא מייצג? כי בטח ה"נציגים" גולשים פה, בכל אופן, אתם לא מייצגים אותי, "נציגים". ואם יש פה איזה "נציג"- "גורם במערכת" שמקורב לשפונדר ובוץ ואם אחד מהנציגים נמצא פה, אז תדע כי: אתם רק נציגים מלשון הצגה, אתם לא מייצגים אותי ולא את א-ל-פ-י האוהדים של מכבי. אז אתם מגיל 3 חודשים יושבים בבלומפילד, לא סליחה, אתם עוד מהתקופה שמכבי שיחקה במכביה, כן כן נ-מ-א-ס -מ-מ-כ-ם ואתם רק מזיקים, ולא, אני לא קשורה בכלל לשחקן ה-12, האנטי כלפיכם התפשט כבר ממזמן, זהו, נציגים, נמאס ממה שאתם מציגים
  9. אנחנו עוד מתעצבנים על הצבע תחשבו על השחקן גאדיר מחיפה, על גבי כל השחקנים שלנו הוא רואה א-גאדיר א-גאדיר
  10. כל עוד הם שרים על השואה באופן קבוע- הם 'סחלה' - המיץ של הזבל מבין כל הקהלים
  11. אמנם בני יהודה ומכבי באות מאותה העיר, אבל אי אפשר לקחת כלום מהמודל של בני יהודה. 1. אין להם ציפיות לאליפות 2. אין לקהל שלהם פתיל קצר 3. אין להם תקשורת מוצצת לי בוץ דם 4. אין להם "נציגי אוהדים" שחושבים את עצמם משה רבינו 5. אין להם מים לבזבז 6. אין במה לקנא בהם
  12. מים שקטים חודרים עמוק קשה שלא לאהוב את ייני עם שילוב כזה של אופי וכישרון
  13. פרסום ראשון היה זה אורן זריף אשר שלח בSMS חצי טון אנרגיה לאסף קינן, ובעקבות כך קינן החליט לפסול את השער
  14. כרסום ראשון! אסף קינן החליט שהשער לא מאושר, קינן בתגובה: "השער לא חייך ולא היה שמח, לכן הבנתי שהוא לא מאושר"
  15. יש לנמני משהו שלאף אחד לא יהיה שקט מהקהל
  16. כן זאת תרופת דמה, אנשים יכולים להבריא מכלום רק בשל האמונה שהם יבריאו, זה הסיבה שמיסטר זריף עושה הון, מוכר אמונה
  17. אז כמה תעלה דירה ב"סביוני בלומפילד"?
  18. יש לי שיר בעבור אוהדי בית"ר /חיפה, ע"פ המנגינה של אוסישקין חניון: בדרום ת"א, ליד המוסכים אמרו שכדורגל היו שם משחקים אבל כל אחד שעובר בקיבוץ גלויות יודע בלומפילד, היום הוא בניינים ושכונות הוא נדלן הוא נדלן הוא נדלן הוא נדלן ---------------------------- הכתבה הזאת שטויות
  19. מישהו יודע אם גולדהאר יודע עברית? אם לא, אולי זה עדיף, שלא יתייחס לכל מה שכתוב בתשקורת. טור בנזונה, הכי מצחיק שהוא כתב נגד התקשורת, ולערוץ 5 היה חלק גדול בלמצוץ דם למכבי (עד ששירלי קיבלה את כל הסקופים)....
  20. " זריף דאג להבהיר כי במידה והקבוצה בכל זאת תספוג שער, הוא מתחייב לזכות את הקבוצה בכל שער ב-150 טון נוספים של אנרגיה." רק שלא יתחשמלו לנו מכל האנרגיה שלו
  21. itay shechter is בסניף איקאה, מחפש ארון בשביל לצאת ממנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.