Jump to content

Spring

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Spring

1. אולי אני אופטימי מדי או חושב לא בהיגיון, אבל משהו מרגיש לי שאחרי שיתאמן איתנו תקופה ויתרגל לחיים חזרה בארץ, הדרך חזרה למועדון תיסלל בבטחה.. קרוב יותר משרובנו חשבנו.

2. Just now, אדביסי said:

לא "רוצה" כלום, רק מדגיש את זה שהארכת החוזה של עטר היה צעד ניהולי רע מאוד, בדיוק כמו לתת חוזה ארוך טווח לשחקן כמו בלקמן שידענו מההתחלה שהוא לא יצליח.

שנה עם אופציה זה חוזה ארוך טווח?

3. 7 hours ago, idan12 said:

ראיתי את בן חיים מעשן סיגריה אחרי שנחת בנתבג לפני כמה חודשים.

שחקני כדורגל בארץ הם לא מקצוענים באמת, בגלל זה יש כדורגל וכדורגל ישראלי.

בלי לזלזל אבל נשמע מאוד לא אמין. למה שספורטאי מוכר יעשן סיגריה בנתבג כשכל העולם בערך עובר ורואה? 

4. Just now, אלק נילאש said:

"תיקו הוא כמו הפסד, והפסד זה עוד יותר גרוע מתיקו"

משפט לפנתיאון. 

איך אני שונא את דולב נישליס. שיהיה לו רק רע כל החיים. בן שרמוטה

לפני כל משחק שלנו הוא יוצא בהצהרה; "היום תל אביב מאבדים נקודות" 

שכל החיים תבקש לסגור אותות יא אפס

5. 1 דקה לפני, Dbolsa said:

אני לא מבין... יש שחקנים זרים צעירים סופר מוכשרים כמו danel sinani מדודלאנג׳ נתן צמד לאפועל ניקוסיה נתן צמד נגד סביליה..

כמה שחקנים כאלה נמצא?

הוא מסיים חוזה בקיץ ועכשיו אפשר להגיד להם שיקחו סכום סמלי או שבקיץ לא תראו גרוש.

למה אנחנו לא בתמונה - למה אנחנו בתמונה של שחקן כמו קייס גאנם שנתן העונה גול אחד ובישול ב15 משחקים!

אתה מבין שאין לנו מקום לזר ואין לנו יכולת לשלם על שחקנים? 

6. 4 דקות לפני, קאוביין said:

הכי אופטימי שאני יכול להיות זה אפס אפס.

״החיסרון של חזיזה בלט, כבר הוכחנו שהפער לא מדאיג אותנו, עם הפנים קדימה לכפ״ס״ 

"קבוצות אחרות עשו איתם 0-0 בבית במחזור השני של הליגה, אנחנו הובלנו עליהם בבית שלנו כמעט עד סוף המשחק והם סחטו נקודה"

7. 3 דקות לפני, אדביסי said:

הזלזול בעטר באמת הזוי

הפספוס הוא כולו שלנו, כמה עוד ישראלים יש ששווים מעורבות של 20 שערים בעונה? ועוד כאלו שמחוברים למועדון ולקהל.

צריך להגיד את האמת שאיביץ' התנהל בצורה רעה מאוד איתו. חבל. אחרי עונה שעברה האמנתי שהוא יכול להסתדר גם עם שחקנים בעייתים ולא רק ילדים טובים.

אוי ואבוי אם מיכה יהיה הבא בתור...

הזלזול בעטר נובע מהזלזול של עטר. זה שהוא יכול להיות שווה מעורבות ב20 שערים בעונה רק מגביר את הכעס והאכזבה ממנו. כל פעם שקיבל הזדמנות הסריח את הדשא והתעסק בלעבור את עצמו ולעשות עקבים בחצי. משחק בלי חשק. איביץ' התנהל בצורה הכי טובה שאפשר וכל מאמן ישראלי גנרי שהיה פה היה נותן לו לשחק כי הוא עטר ואנחנו היינו משלמים בנקודות. מיצה את עצמו כאן

8. 16 דקות לפני, Adir12 said:

מה זה ג'קי יתעקש למכור אותו?אם קינדה מחליט להישאר בביתר אז ג'קי לא יכול לעשות כלום בנידון, אלא אם הוא הכניס סעיף שאם הוא לא נמכר תוך עונה-שתיים אז ביתר תצטרך לפצות אותו.

זה לא הNBA שבעלים מחליטים לאן השחקן עובר. פה השחקן היחיד שמחליט אם לחתום או לא לחתום.

הכל מריח כמו ספין של סוכן. יש הצעה מחו"ל על סכום מסוים, גדי קינדה לא בטוח שהוא רוצה לעבור, במידה ותהיה הצעה מקבוצה אחרת בארץ לבית"ר יש זכות להשוות אותה במידה והיא תרכוש את החצי השני של הכרטיס מג'קי כל עוד ההצעה שוות ערך להצעה שתגיע ממועדון אחר(כמו באר שבע לדוגמא). מאוד נוח לקינדה ולסוכן שלו להציב את חוגג בפינה הזאת מה שיכריח אותו לשדרג לקינדה את החוזה ב150% באמצע העונה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.