Jump to content

Spring

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Spring

1. לפני14 שעות , nirnir20 said:

הכוכב של ויאריאל נפצע ולפי הכתבה יעדר 3 שבועות, מה שמצחיק שהמשחק שלהם נגדנו הוא ב5.11 שזה יותר מ-3 שבועות, זה לא מנע מספורט 5 לכתוב שהוא יחמיץ את מכבי , שבפועל לפי הלו"ז הוא יחמיץ את המשחקים נגד סיבאספור וקראבח אבל אמור להיות כשיר נגדנו. 

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=401&docID=351506

לא טוב לנו, המצב האופטימלי לנו היא שויריאל תנצח את כולן ובהתמודדויות בין מכבי לקראבח וסיבאספור נוציא יותר נקודות מהן. 

2. לפי פרימו בטוויטר אבא של אייל גולסה נפטר. קודם כל משתתף בצערו כמובן, הלוואי שיהיה חזק ויעבור את התקופה הקשה הזו כמה שיותר מהר. 

מבחינת הקבוצה, אני משער שזה אומר שלא ימריא עם הקבוצה לליטא בזמן השבעה כמובן. 

3. 8 hours ago, itanar said:

היה להם קשר נמוך קומה שעשה לנו קרקס בשני המשחקים. הקישור שלהם נראה שהשתנה, 2 החלוצים המצויינים וההגנה דומים לעונה שעברה.

הם קבוצה יותר חזקה מריגה, משחקים עם 3 בלמים ואיביץ׳ לא היה שום פתרון לזה בעונה שעברה. בחוץ עלינו רכים והתקפי ושילמנו ביוקר.

הם ממש לא קבוצה יותר חזקה מריגה, אבל ממש. אם בליגה שלנו ריגה היא מכבי, הם בערך בית"ר. 

חייבים לעבור אותם, פאדיחה רצח אם לא, בלי שום קשר לתקשורת. לפני ריגה חששתי, לאחר שצפיתי במשחקים שלהם, גם את סודובה ראיתי, ואני ממש לא דואג. 

4. 7 דקות לפני, zeudemort said:

גררו לא היה רע אתמול בכלל, פשוט נראה שמבחינה מנטלית הוא עדיין לא שם.

בטוח שאם הקבוצה הזאת הייתה משחקת בליגה שלנו ולא באירופה הוא היה נותן הופעה הרבה יותר טובה, כנל לעוד כמה שחקנים בקבוצה.

למה לא שם מבחינה מנטלית? בגלל התקרית עם השחקן של ריגה? אני מסכים שמעיד על היותו צעיר ואולי חסר ניסיון, אבל אם מסתכלים על הפן המנטלי של קבלת החלטות נכונה במשחק, הוא היה מעולה. פעולות פשוטות, חדות, נקיות, לא קפץ מעל הפופיק ועשה בדיוק מה שציפו ממנו, גם בהתקפה, גם במשחק הלחץ, וגם בהגנה. אני התרשמתי לטובה

5. 1 דקה לפני, Keano said:

בגדול אתה צודק, אבל צריך גם לקבל תמורה מקצועית להשקעה, לא רק כלכלית. 

גלזר נתן 2 עונות טובות בבוגרים, לא מספיק לדעתי.

כמה עונות "טובות" נתן מנור סולומון בבוגרים? 0. אי אפשר לצפות ממכבי להפוך למועדון מכובד בדרג שלישי (כן, דרג שלישי באירופה זה מכובד) אם נגיד ש 2 עונות מלאות בבוגרים זה לא מספיק. אנחנו צריכים כל שנה למכור שחקן צעיר עם פוטנציאל בסכומים האלה. 

6. 48 דקות לפני, turgi said:

זה כמו שכל הקיץ שעבר סיפרו לנו שיאניוטיס מרוויח מעל לחצי מיליון יורו והקיץ זה פתאום 360?

או שמישהו באתר ספורט5 החליט הבוקר שמכבי אמרו שדוניס הוא "מוריניו היווני"?

לדעתי זה 360 בגלל הקיצוץ הרוחבי של ה30% שעשו לכולם, לא? 

7. זאת עמדה ממש דינמית שהכל בה יכול להשתנות ברגע. אם גלזר יישאר פה אחרי העונה הזאת, אני אהיה מאוד מופתע, גם פרץ פוטנציאל מכירה. ריקן בן 32 וזאת השנה האחרונה שלו (הוארך בסיום העונה הקודמת) ואז אתה יכול למצוא את עצמך עם גולסה (במידה ויחתום בכלל) ושני מקומות פנויים בהרכב, ועוד לפחות אחד בספסל/רוטציה. 

אותו דבר במידה ומתפנה גם רק מקום אחד. 

8. Just now, itanar said:

צריך להשאיל את גררו שירוץ בהרכב בקבוצה אחרת.

אבל שחקן אגף זר יכול להיות משמעותי בליגה שלנו עם המגינים החלשים.

לא מבין למה להשאיל? בתקופה כזו שכלכך קשה הלביא זרים, כשאירופה כבר עוד שניה פה, שחקן שהיה מעולה בבית"ר רמלה ( ראיתי 7-8 משחקים מלאים שלהם) עשה הכנה עם הקבוצה, למה לא לתת צ'אנס? גם אם הוא נשאר יש מקום לעוד 3 זרים.

9. 1 hour ago, just saying said:

ברור ששואפים לזר ברמות של אמאדור, אבל כן, הגנה של פיבן וטיבי יכולים להביא לך אליפות

לא אמרתי שלא יכולה להביא אליפות, וגם לא אמרתי שהם לא אחלה או שאחד מהם לא שחקן/גרוע/לא ברמה.

סה"כ אומר ש3 בלמים כשאחד מהם בן 34/5, זה לא מספיק

10. 6 דקות לפני, דקסטר said:

רק ב31 הפרש מהמקום השני

וראיקו מאחוריהם (מבלי להוריד לרגע מדניאל!!) 

אבל זה שהם הביאו אליפות עם איביץ' בהפרש מדהים לא אומר בהכרח שיהיו טובים יחד..

ייני לא נהיה צעיר יותר, פיבן לא עושה את ההתקדמות שכולנו היינו רוצים לראות, אתה קונה בלב שלם הגנה של שניהם או אפילו אחד מהם וטיבי עד סוף העונה? כי אני לא..

11. 12 דקות לפני, eran_7 said:

זה נראה לך רציני? לוואן לייבן יש תפקיד סופר חשוב במחלקת הנוער.

זה חייב להיסגר שבוע הבא, אם לא משהו פה מסריח.

אם אתה רוצה תשובה באמת, אז נראה לי הרבה פחות רציני להביא מאמן אחרי שנגמר המחנה אימון, אבל שניהם לא רציניים במידה מעצבנת.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.