Jump to content

Spring

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Spring

1. קובי כמה שטויות אתה כותב. כששיחקנו מול צ'לסי בצ'מפיונס, למרות שזה קורה פעם באף פעם, אם שחקנים כמו הזארד או וויליאן היו ניגשים להרים קרן היית רוצה שימחאו להם כפיים כי הם כוכבים וצריך לכבד אותם? כוס אמא שלהם. הייתי שר לוויליאן שמזיינים את את אחותו בדוגי בפאבלות בברזיל. (תחסוך ממני תגובות של איזה גבר אתה) ההתייפיפות הזאת גובלת בטמטום
  2. זה אמיתי שהקהל שר פאק יו מירוטיץ' והכרוז מבקש "בלי קללות, בלי מילים גסות" ?
  3. למה פרש? הוא רק בן 29... פציעות?
  4. עזוב נו, בשיחה בנאלית על כדורגל (שמתרחשת באיזור המרכז) אם תשאל אחד מהם את מי הוא אוהד, הוא בחיים לא יגיד מכבי בלי להוסיף חיפה. לעומת זאת, אם תשאל אחד מאיתנו הוא בחיים לא יוסיף תל אביב.
  5. סביר מאוד שאחרי ההתקדמות המטאורית שלו הוא יעזוב, בקיץ, או גג עוד עונה. לא רואה שום תסריט שהוא הולך בינואר
  6. צ'יקו היה בחוץ על זה יותר מחודש
  7. רק שלא יהיה בחוץ להרבה זמן. בבקשה.
  8. חייב להגיד שהוא שידר את ה4-3 בצורה שאם לא הייתי יודע שהוא אוהד חיפה לא הייתי חושד.
  9. אני בטוח שהוא מתגעגע אלינו לא פחות ממה שאנחנו אליו. לא הולך לו מאז שעזב
  10. האצטדיון מוצף והמשחק של בני יהודה בספק. בושה (בלי קשר לגג שגם ככה לא היה מכסה את הדשא, זה עדיין מביך שאצטדיון שאמור להיות ברמה אירופאית לא מסוגל להכיל משקעים)
  11. אני מסכים, פשוט אמרת שהם לא משחקים באותו תפקיד אבל בזכות יוני זה לא כלכך משנה
  12. כן אבל יוני הוא באנקר בהרכב... במידה וזה עם אצילי אז בשמאל, ואם זה עם אלמוג בימין
  13. אני מאוד מחזיק מאילון אלמוג אבל לבן אדם יש 5/7 הופעות בבוגרים עם גול אחד ובישול אחד בליגה, לעומת אצילי שעם שלושה גולים ושלושה בישולים בפחות או יותר אותו מספר הופעות, על סמך מה קבעת שאילון אלמוג יותר יציב?
  14. קצת צורם שאתה כותב בנושא סיכום "שוב לא היה עידוד" כשהחבר'ה בגוש הורגים את עצמם לעודד בלי תופים. יוני שחקן מעולה ובעיקר מרתיע, הפתיע אותי מאוד מאוד לטובה בגול השני, הייתי בטוח שינסה להקפיץ. בכל הנוגע להשוואה בינו לבין אצילי, זה פשוט לא אותו שחקן. שניהם מביאים איכויות אחרות למשחק ושניהם חייבים להיות על הדשא, אחד הדברים שהכי הייתי רוצה לראות בשלישייה הקדמית שלנו זה החלפת מקומות. במידה וצ'יקו פותח אז הוא אצילי ויונתן יכולים לבלבל כל הגנה אם יחליפו מקומות במהלך משחק שוטף, יוני זז לאמצע, צ'יקו/אצילי מחליפים אותו בקו וכן הלאה.
  15. אני מבין מצוין מה שאני רואה, ואם זובאס לא היה הולך לחפש מתנות לכריסמס 30 מטר מהשער אני סבור שהמסירה לא הייתה נתפסת בעיניך ככזו גדולה. אני גם לא חושב שמיכה בכושר טוב, להיפך. אני לגמרי חושב שריקן הוא האיש להכניס אם צריך אנרגיות חיוביות במגרש או שחקן ש "נותן תחת" ועם כל זה יש לפחות שלושה שחקנים במכבי שהייתי רוצה לראות משחקים בעמדה הזו לפניו. שניים מהם משחקים באגפים היום, ואחד בקישור האחורי בצוותא עם גלזר.
  16. אם ריקן כביכול אמור להחליף את מיכה ולתת פס לגול אנחנו בבעיה
  17. אני לא רואה שום סיטואציה בה מכבי צריכים גול ועטר יהיה השחקן שאני ארצה שיעלה לשחק.
  18. עם איך שהוא נראה הוא יכול לשחק רק במצב שמובילים 3-0 והוא יכול לעשות תרגילים באמצע באין מפריע.
  19. ב5 שנים האחרונות היו מעל 20 מופעים רק בקהל שלנו... פעם בעונה זה לא מדויק
  20. מחזור שיצאנו ממנו ממש במזל. הייתי רוצה להגיד שאני מקווה שזה ייתן לשחקנים איזו כאפת התעוררות אבל אני ממש סקפטי. החוסר של צ'יקו כ"כ משמעותי שאין דברים כאלה. מצב מעצבן. אין גולים משום מקום.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.