Jump to content

Spring

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Spring

1. אפשר תמונה עם חולצה של מכבי כבר? תודה
  2. ההנהלה יכולה להביא תופים זה גם לא יעזור, הם ימצאו מה לעשות כמו להגיד שמי שעולה על התוף צריך להפקיד תעודת זהות, ואני לא רואה את מורן מאירי לוקח מקלות של תוף ועולה בטירוף בחימום
  3. אולי אני אופטימי מדי או חושב לא בהיגיון, אבל משהו מרגיש לי שאחרי שיתאמן איתנו תקופה ויתרגל לחיים חזרה בארץ, הדרך חזרה למועדון תיסלל בבטחה.. קרוב יותר משרובנו חשבנו.
  4. יונתן פשוט מקבל החלטות רעות. כל מהלך. אני מאוהביו הגדולים ביותר אבל זה פשוט צועק שחוץ מלשים את הכדור בתוך השער הוא לא אמור לקבל שום החלטה. חייב לשחק אך ורק מקדימה.
  5. למה בכל הטוויטר ובמקומות נוספים כלכך מתמוגגים מהעובדה שדווקא 78-77, מה פספסתי?
  6. בהיעדר מנכ"ל/מנהל מקצועי, האם איביץ' מקבל את כל ההחלטות? מעניין אם גם אנגלידיס מעורב
  7. אחלה גבר, מודל לחיקוי בפן ההתנהגותי. בפן המקצועי 4 גולים ב3 שנים, כולנו מצפים ליותר מחלוץ, גם מחלוץ מחליף. בהצלחה בהמשך
  8. איזה שיקולים לא מקצועיים????? איזה????? אשתו של איביץ' נדלקה עליו???
  9. שנה עם אופציה זה חוזה ארוך טווח?
  10. איך יגזול לאלמוג? אתה חושב שגאנם ישחק בכנף?
  11. אין כלכך מה לבזבז זמן כשאתה בפיגור 2-0 בדקה 12...
  12. יצאו בדקה 60 אחרי מכות עם המשטרה
  13. ואיך אתה חושב שהשחקן היה מתנהל בסיטואציה הזו? שונה? ואיך אתה חושב שהקהל הרחב היה מתייחס לשחקן בעקבות הסיטואציה הזו? שונה? התשובות הן לא ולא.
  14. בלי לזלזל אבל נשמע מאוד לא אמין. למה שספורטאי מוכר יעשן סיגריה בנתבג כשכל העולם בערך עובר ורואה?
  15. חחח אי אפשר לקרוא אותם פשוט, מרגריטי אתה באמת חושב שיש לך לגיטימציה להגיד לאנשים לא להביע ביקורת כלפי מישהו? מודעות עצמית ברמת משה חוגג ; "רק לא לבעוט בדלי"
  16. עם כמה שזה קלישאתי חייבים גול מהיר. מתוך 7 משחקים בהם לא הובלנו בסיום המחצית הראשונה ניצחנו רק 1.
  17. איך אני שונא את דולב נישליס. שיהיה לו רק רע כל החיים. בן שרמוטה לפני כל משחק שלנו הוא יוצא בהצהרה; "היום תל אביב מאבדים נקודות" שכל החיים תבקש לסגור אותות יא אפס
  18. אתה מבין שאין לנו מקום לזר ואין לנו יכולת לשלם על שחקנים?
  19. "קבוצות אחרות עשו איתם 0-0 בבית במחזור השני של הליגה, אנחנו הובלנו עליהם בבית שלנו כמעט עד סוף המשחק והם סחטו נקודה"
  20. הזלזול בעטר נובע מהזלזול של עטר. זה שהוא יכול להיות שווה מעורבות ב20 שערים בעונה רק מגביר את הכעס והאכזבה ממנו. כל פעם שקיבל הזדמנות הסריח את הדשא והתעסק בלעבור את עצמו ולעשות עקבים בחצי. משחק בלי חשק. איביץ' התנהל בצורה הכי טובה שאפשר וכל מאמן ישראלי גנרי שהיה פה היה נותן לו לשחק כי הוא עטר ואנחנו היינו משלמים בנקודות. מיצה את עצמו כאן
  21. הכל מריח כמו ספין של סוכן. יש הצעה מחו"ל על סכום מסוים, גדי קינדה לא בטוח שהוא רוצה לעבור, במידה ותהיה הצעה מקבוצה אחרת בארץ לבית"ר יש זכות להשוות אותה במידה והיא תרכוש את החצי השני של הכרטיס מג'קי כל עוד ההצעה שוות ערך להצעה שתגיע ממועדון אחר(כמו באר שבע לדוגמא). מאוד נוח לקינדה ולסוכן שלו להציב את חוגג בפינה הזאת מה שיכריח אותו לשדרג לקינדה את החוזה ב150% באמצע העונה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.