Jump to content

Spring

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Spring

1. אבל יש לו 22 הופעות מתוך 25 משחקים
  2. לא היה קרוב אף פעם. תמיד סירב להגיע. טל בן חיים(חלוץ) ניסה לשכנע אותו יותר מפעם אחת והוא לא היה מוכן לשמוע. (אומר מידיעה, לא מנחש) בדיעבד, זו הסיבה היחידה שהוא עדיין בהפועל, הפך אותו לפרה קדושה בקהל. ושהוא נראה כמו שהוא נראה. קארמה איז א..
  3. ריקן בסיום התעצבן על מי שאחראי על המוזיקה וצעק לעברם שיכבו את המוזיקה כבר וייתנו לחגוג. מלך
  4. חזיזה עושה מה שאצילי עשה שנה שעברה ושילם על זה בחצי שנה בחוץ, משחק עם בקע ודוחה את הניתוח. הם חושבים שהם עוד במאבק אליפות אז לא מנתחים אותו, הם והוא ישלמו על זה
  5. אמרו שהפציעה בין המפשעה לשרירי הבטן. הלוואי פריקת כתף
  6. 17-2 בבעיטות לשער 5-0 למסגרת 8-3 קרנות 6-0 מסירות מפתח
  7. אחראי ל11 גולים ב22 הופעות. שני רק ליונתן ואצילי(הם מבחינתי מקשה אחת) אני מת עליו מהיום שהגיע, אבידה גדולה. מקווה שיראה עוד כמה דקות במחזורי הסיום.
  8. אמר שהוא מאוד רוצה להישאר במכבי ושיותר חשוב לזכות באליפות, ורק אחרכך יסגרו את מה שצריך. מבחינתי שיאריכו לו אתמול. מאמין שירצה לפחות שנתיים, זה מה שאני הייתי רוצה. מגיע לו. נכס
  9. חבל. מרגיש לי כמו שער הפרידה של צ'יקו ממכבי, הלוואי ואני טועה. בעיה רצינית לפני הפלייאוף. שכטר ובלאקמן(אוי לא) הם החלוצים שלנו כשיונתן(הלוואי) יכול לשחק גם. בהצלחה לכולנו
  10. בגדול מסכים אבל לקח לו בין 5 ל7 שניות בערך להחליט שזה אדום, הופתעתי מאוד.
  11. תוכל להסביר טיפה יותר במקצועיות מה זאת אומרת פינישר מדהים אבל לא משפיע על המשחק? התחום שלך וכו'
  12. לא הבנתי, זה התחום שלך? אתה עובד בענף?
  13. אני חושב שעליתי על זה. אתה יונתן כהן! יש בך תקווה לשחק בתור חלוץ בגלל זה כלכך לא רצית שגאנם יבוא, כל פעם שמבקרים אותך בפורום אתה מתעקש להסית את האש לאצילי, מחמיא לעצמך בלי סוף. איך לא ראיתי את זה קודם?
  14. לצערי הדרך היחידה זה להחתים אותו אצל דודו דהאן ולמכור אותו באיזה 2 מיליון יורו לסלטיק
  15. מישהו יכול להביא נתון של כמה בישלו אחד לשני?
  16. https://www.google.com/amp/s/www.thesun.co.uk/sport/football/10322144/medic-booked-yellow-card-time-wasting-referee/amp/ (במקרה זה גם המשחק שראיתי בלייב)
  17. כן. ראיתי רופא מקבל צהוב על זה שיצא מהמגרש לא מאיפה שהשופט סימן.
  18. מה אתם רוצים? בעידן של הואר אם שחקן מניח שתי ידיים על גב של שחקן אחר ברחבה זה 100% ביטול של שער, איך אני רוצה שהוא יקפוץ? לא עם 2 ידיים קדימה. אני אמרתי שזה מגע של עבירה? אני אמרתי שזה כדורסל? מרגע שראיתי ש2 הידיים שלו היו על הגב של הבלם לא התפלאתי שנפסל, שוב, לא אומר שזה בצדק, אבל זה נותן לשופט את כל הסיבות בעולם לפסול.
  19. בגדול אני מסכים, אבל היום האשמה היא על טיבי. גם אם היה פאול וגם אם לא, אתה יודע שיש ואר, למה אתה מניח לו 2 ידיים על הגב? כל שופט בכל מקום היה פוסל.
  20. לא. באותו משחק. היום במשחק של סנט גאלן (מקום ראשון בשוויץ) נגד לוצרן המאמן קיבל צהוב, מחא כפיים לשופט וקיבל צהוב שני ואדום. חמישה צהובים בעונה זו הרחקה, כמו שחקן. תקף לכל הצוות המקצועי/רפואי (כן, גם רופא יכול לקבל כרטיס)
  21. קצת עצוב שהוא לא מקבל דקות.
  22. תשמע, אם היית אומר שהשנה נקח אליפות אבל שנה הבאה ערן חותם בחיפה, זה משנה את כל התמונה, כי זה ישנה לחלוטין את מאבק הכוחות באליפויות הבאות שאנחנו אמורים לקחת. מצד שני, עם כל האהבה לערן (האהוב עליי אי פעם) אם תגיד לי שהוא חותם בחיפה אבל אנחנו ממשיכים לקחת אליפויות ברצף גם כשהוא שם, אז אני שוב אפילו לא מתלבט...
  23. אם חיפה ינצחו היום ובשבת את חדרה, הם יוכלו לעלות בפעם הראשונה העונה למקום הראשון בזכות הפרש שערים. (לפחות עד המשחק שלנו מול קריית שמונה ביום ראשון). איזה טיפשים אנחנו שאנחנו מחרבנים לעצמנו את העונה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.