Jump to content

Spring

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Spring

1. לא המשחק ללא קהל, שכל הפלייאוף יהיה ללא קהל. לדעתי מעטים האנשים שהיו קונים תרחיש כזה
  2. מבלי להוריד לרגע מאיביץ' , אני חייב להגיב על עניין ג'ורדי. אם לא המהלכים שג'ורדי יזם וזרעים ששתל, השקעה עצומה בנוער, פאטריק ואן לייבן, כל המהלך של ביתר ת"א/בת ים/רמלה, לאיביץ' לא היו פירות ליהנות מהם. איביץ' הוא מדהים בכל אספקט ואני מעריץ אותו, אבל כל השחקנים הצעירים האלה הם של ג'ורדי לא פחות מששלו, ואולי אפילו יותר.
  3. לגבי קנדיל, אני משער שכשהביאו את ג'ראלדש האמינו מכל הלב במכבי שנהיה חלק משלב בתים כזה או אחר, גם אם לא צ'מפיונס על פניו את סודובה היינו צריכים לעבור, ובנוסף, טפו טפו, השחקן היה כשיר כל העונה ולא הורחק, זה שיש מגן ימני מחליף ברמה בסגל זה מעולה. כולם הרימו גבה כשהביאו את ג'ראלדש והאמת שאף אחד לא ציפה שנקבל פה וואחד מגן ימני. לדעתי? להשאיר אותו זו המטרה הכי חשובה לקראת העונה הבאה.
  4. שחקן. ולדעתי גם יקבלו עליו 6 מיליון יורו. המכירה של מנור סולומון וההצלחה (היחסית) שלו תהווה סוג של אינדיקציה.
  5. יותר בכיוון של הייתה לך בת זוג ממש כוסית בתחילת התיכון, היא עזבה לסין כי אבא שלה קיבל איזה שליחות מהעבודה, בנתיים העברת את הזמן עם הבחורה השנייה הכי כוסית אחריה בשכבה, ובדיוק כשהנוכחית החליטה לעזוב אותך, הראשונה חוזרת מחו"ל היישר לידיים שלך.
  6. מבחינת מאמנים תמיד היינו מסודרים ומאורגנים,(להוציא את ליטו) לא על זה דיברתי, שחקנים נטו.
  7. הלחץ ששכטר עושה על בלמים, גם פיזית וגם מנטלית, בנוסף לאחד על אחד שלו, יציאה מהמקום, ו first touch, אין מה להשוות בכלל עם רוקאביצה. לדעתי זה שיש לו 6 שערים לא מעיד כלום על היכולת שלו והתרומה במגרש. לא מחליף ביניהם
  8. לצערנו בשנים האחרונות, כולל השנים של ג'ורדי, מכבי מחכים לרגע האחרון. אולי בגלל שכך אפשר להביא שחקנים בהעברה חופשית, בשנתיים האחרונות היו לנו פגיעות מאוד יפות כמו סאבוריט, ג'ראלדש ואמאדור, והפעם היחידה בה חשבנו קדימה והבאנו שחקן חופשי חודש לפני פתיחת חלון, לצערנו הייתה ניקוליץ'. קשה לי להאמין שמתכננים את הסגל הבא כבר, וגם אם כן, כמה נוכל לעבוד לפי התכנון הזה. זה לחלוטין אספקט שאנחנו צריכים לשאוף להשתפר בו.
  9. כן אבל אולי במשחקים נגד קבוצות שסוגרות יכול לבוא על חשבון מיכה או ריקן, במכבי הוא לא יצטרך לרדת עד השוער בשביל לקחת כדור וכן יכול לאיים מרחוק ולפתוח הגנות. בקבוצה טובה שתשחרר אותו לעשות רק את מה שהוא צריך, הוא יכול להיות בעל משמעות גבוהה.
  10. מרגיש שבלי גלזר הכל אפשרי נגדנו, מקווה באמת שפרץ ישחק אחורי עם גולסה וריקן קצת לפניו
  11. פשוט פארודיה על מכבי של העשור הקודם. פרייסלס
  12. חחחח דורון בן דור רוצה שירחיקו את דור מיכה ועומר אצילי ל12 חודשים על פי תקנון פיפא.
  13. בוכים על מיכה ואצילי ששרו מכבי חיפה חיזבאללה חחחחחח
  14. יונתן כהן בכמה פעולות גדולות על שטח קטן, מרשים מאוד
  15. לא היה לו צהוב בכלל, כמה אתם מקשיבים לשדרנים שאתם בכלל לא רואים את המשחק? חח
  16. קודם כל יש ביניהם 4 שנים, דבר שני צ'יקו היה מבוקש גם לפני מכבי ואני מאמין שאם לא היה עובר את הפציעה בשרירי הבטן שהשביתה אותו לחצי שנה לפני שהגיע לכאן, היה עובר לקבוצה בדרג יותר גבוה מליגה טורקית שניה, הוא היה מעולה שם
  17. אז אם ככה אני מעדיף בית חוץ עם חיפה(מוותר על ה-6 נקודות פער) על האליפות גם בלי כל השחקנים שכתבתי שכביכול מסיימים חוזה מאשר לזרוק את העונה לפח.
  18. לא, חד משמעית. אבל אם זה או אליפות מעפנה או פלייאוף בלי מאמן וחצי קבוצה, מעדיף אליפות מעפנה
  19. גם אם זה אומר פלייאוף בלי - 1.איביץ' 2. גולסה 3.ריקן 4.שכטר 5.צ'יקו 6.ג'ראלדש ?
  20. לא בטוח כמה זה טוב. הדמיון שלו רק יעבוד שעות נוספות. עוד ימציא שהשחקנים פתחו בשביתת רעב עד שהקיצוץ לא משתנה ל30% כמו אצל חיפה. ציטוטים של שחקנים כמו "למה אנחנו לא מכבי חיפה" יהיו כותרות באתרים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.