Jump to content

עומר עיני

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by עומר עיני

1. אני ועוד 3 חברים קנינו ל- 13. שער 13 צהוב !!!!! איפה הקהל של הפועל?!?! אחחח רק כשהכרטיסים ביד מתחילים להרגיש תטירוף של הדרבי חברים...
  2. גם אני שונא את כל הגרמנים והמדינה הזאת יימח שמם אבל תאכלס אם תבוא איזה בלונדינית גרמניה הייתי בכיף טובל את הבסקוויט...
  3. לראות את האור אפרת גוש מילים: ברק פלדמן לחן: אסף אמדורסקי אקורדים כי ראיתי את דרכי נעלמת ביער סבוך, בין קירות חורשים ובתוך האדמה המדממת רגלי ננעצו, היכו שורשים ולרגע יכולתי לשמוע עלים מלמדים שירתם ורציתי לעלות גבוה לפרוח איתם הכרתי טיפותיו של הגשם נקוות בתוכי, יורדות מתחתי והרוח קרה ונואשת הקפיאה אותי, הכבידה עלי ולרגע יכולתי לנגוע בקצה הכאב האפור ורציתי לעלות גבוה לראות את האור לראות את האור אומרים השמיים כחולים מעלינו מלאים באורות אולי יום אחד אוכל גם אני לראות לראות... ונפלתי לארץ, בשקט עצמתי עיני, אטמתי ליבי והרגשתי איך אני מתפרקת מכל כאבי, מכל בדידותי ולרגע יכולתי לברוח כנוצה על כנפה של ציפור והצלחתי לעלות גבוה לראות את האור לראות את האור
  4. מגיע !!! בני זונות איזה עצבים מעבירים לי בגוף אבי לוזון יבן זונה מחר זה הסוף שלך יאפס
  5. http://www.one.co.il/Article/168034.html גם כשחשבתם שכבר שמעתם כל סיפור טיפשי אפשרי, גם כאשר הייתם בטוחים שראיתם מעשים טיפשיים, וגם לאחר שצפיתם בסרט "טיפשים בלי הפסקה", טיפש כזה עוד לא פגשתם. סיימון הארט, אוהד מנצ'סטר סיטי קרא ושמע בשבוע שעבר על האפשרות שכוכב מנצ'סטר יונייטד ווין רוני יגיע לקבוצתו, לא חשב פעמיים ורץ למקעקע הקרוב לביתו על מנת לצרוב על גופו את תמונתו של החלוץ חוגג שער ומתחת הכיתוב "רוני, האגדה של הסיטי".
  6. חייל בהנדסה קרבית נחשב ללוחם???? חייל בהנדסה קרבית נחשב ללוחם????
  7. אני ועוד 4 חברים השגנו היום כרטיסי נוער(!!!) לשער 8
  8. הגול של מאור בוזגלו נגד מכבי חיפה שנגמר ב-1-1 שאנחנו דחפנו לגול הזה זכור לי גם ל אחד ה-יש"ים הכי חזקים פה
  9. מה זה מזכיר???? אם איזה קבוצה זה קרה?
  10. לי יש של המרוקאי יצא נדיר ועוד ישבתי במזרחי כמו מנייאק , אני לא יודע איך להעלות סירטונים.....
  11. אחחחחח איזה קבוצה בלי עין הרע 555555555555555 על כל העיניים של הליגה !!
  12. בטח ששער 8 יותר טוב גם מבחינת תפאורה וגם כמות האוהדים שיצטרפו גם רואים בטלוויזיה וגם שרים אל המצלמה שישמעו חזק בטלוויזיה יש שם הרבה דברים טובים.. רוצים שער משפחה ? שיעשו משער 7 שער משפחה כמו הפועל שעשו משער 8 זה באמת יעשה רק טוב... ד"א תרשמו גם אותי..
  13. גם אני עם עוד שתי חברים בשער 8 איפה הקהל של הפועל?!?!?!?!?!?!?
  14. אני השגתי כרטיס לשער 7 אבל השאלה מה אני עושה איתו?! אם אני יבוא עם צהוב יכניסו אותי ל- 11?
  15. גם לי יש יומולדת ואפחד לא אמר לי מזל טוב.. גזעניים.. =(
  16. אז לפחות לשים אותו בתחילת המחצית השניה.. זה יתפוס אני אומר לכם
  17. בעקבות העוצמות שלו, וזה שהאני מודה קצת מאבד את זה מבחינת הקהל, למה לא לשיר את אנל'א מבין בשירקת הפתיחה? לדעתי זה יהיה חזק אחושרמוטה בכל תחילת משחק...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.