Jump to content

מכביזם זה בדם

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

• Days Won

1

About מכביזם זה בדם

• Rank
    פרובוקטור

Recent Profile Visitors

1,826 profile views
  1. אהבתי את הדברים שלך, אבל חשוב לזכור שבאירופה התוצאה היא החשובה, ובליגה נרצה לראות יותר אטרקטיביות ואיכויות התקפיות. מעבר לכך, המצב של הסגל לא פשוט. שני הזרים החדשים לא בכושר, דן ביטון - השחקן הכי יצירתי בקבוצה - נותר גם הוא מחוץ לסגל, והקבוצה עדיין לא הכי מחוברת ומתואמת, גם בגלל הקורונה והנבחרת.
  2. הנקודות שאני לוקח - גלזר ופרץ קילרים ובוסים. תצוגה הגנתית מרשימה מאוד של טיבי (איפה אלה שקטלו אותו?). ייני במשחק נקי מטעויות, ועם כמה חיפויים גדולים. סאבוריט בהרבה מהלכים של קלאס, גם בפוזשן וגם הגנתית, אבל ככל המשחק התקדם איבד ריכוז וכמה כדורים פשוטים. מקווה שהוא יחזור למאה אחוז פוקוס, בין אם בגלל האישה ובין אם בגלל קורונה. משחק צירופים יפה מאוד, בעיקר 60 דקות ראשונות בין שלישיית הקישור (אחלה גולסה), כשגם יונתן כהן מצטרף. חבל שדווקא בחצי שעה האחרונה, כשהיה המון שטח, היינו כ"כ לא מדויקים בכדורי עומק. דוידזאדה הפתיע אותי היום. היה מדויק במסירות, שזה חשוב, ואני לא זוכר אותו כמעט
  3. טוב, ראיתי את התקציר של הטורקים נגד ויאריאל, והמצב הוא כזה לדעתי - ההגנה שלהם פשוט שערורייתית, בעיקר מרכז ההגנה אבל גם התגובה הסופר איטית של המגינים. הבלם המוביל שלהם פצוע מספטמבר ולא צפוי לשחק נגדנו לפי טרנספרמארקט, והמחליף הלא מרשים שלו נפצע בצורה קשה מאוד בגול הרביעי של ויאריאל, ככה שסביר שהם יפתחו עם בלם לא טבעי נגדנו. התקפית, יש להם את יאטאברה שהוא עוצמתי מאוד עם משחק ראש מפחיד. קאיודה שיחק שם בשפיץ, את המהירות שלו אנחנו מכירים. גראדל מצד שמאל, מהיר ושולט מדהים בכדור. נראה שיש להם מרימים מצוינים, נוגחים מסוכנים, ככה שצריך להיזהר מהם במצבים נייחים. ואם כבר אני מדבר על המש
  4. יש לי תחושה דווקא שהרננדס ייכנס במקום ייני ונמשיך להתבאס על דוידזאדה באירופה כמגן שמאלי. מסכים מאוד לגבי החלק הראשון, לא זוכר מתי ראיתי את מכבי כ"כ אירופאית בגישה שלה, יודעת בדיוק מה היא רוצה ברמה הטקטית, מרוכזת 90 דקות, חכמה ולוחמת. שאפו גדול לצוות על ההכנה. בנוגע לשחקן שיחלק כדורים לחלק ההתקפי, יש לנו אחד כזה מצויין שקוראים לו דן ביטון. השאלה אם הוא ייכנס במקום גולסה או במקום פרץ. זה ויתור כואב, אבל אני חושב שאנחנו חייבים לשחק עם שני שחקנים שיכולים לעשות בלאגן בחלק הקדמי, ולא רק 1 + ביטון.
  5. היה ברור שבסוף, כמו בכל דבר בחיים, הכסף ינצח. מניח שיהיה שינוי רק אם חס וחלילה שחקן יגיע למצב קריטי בבית חולים.
  6. זאת עדיין לא אותה רמת קרבה כמו שחקני כדורגל.
  7. שאר האוכלוסיה מחויבת במסיכות ומרחק 2 מטר. היא לא נאבקת פיזית צמוד אחד לשני, ולא נמצאת באותו חדר הלבשה על בסיס יומי.
  8. נותן קרדיט לדוניס שמתישהו הוא יראה את הברור מאליו. בלטקסה הרבה יותר טוב ממנו, לא שזה קשה במיוחד.
  9. רק מראה את גודל המחדל. לא מספיק שחיכו עד אוקטובר בשביל להביא חלוץ, גם הביאו במודע אחד שצריך חודש + להיכנס לכושר. לא שאני מופתע כ"כ לאור איך שהתנהל החלון הקיץ, אבל אם מי שניהל את זה היה רציני, אז הוא היה לוקח בחשבון את תקופת המשחקים הקרובה ומביא חלוץ שיכול לתרום מיידית. או, כמו כל קבוצה אחרת בעולם, מנחית את אותו פשיץ' (או שחקן בכושר דומה) כבר באמצע ספטמבר כדי שיהיה כשיר לבתים באירופית ולמשחק מול חיפה.
  10. אם סאבוריט בלם שלישי, אז שבלטקסה יהיה מגן שמאלי. לא רוצה לראות שוב פעם את דוידזאדה במשחק שקובע משהו.
  11. זה נבדל ברור גם בלי קשר לVAR. עמד מול העיניים של השוער, קילומטר משאר ההגנה.
  12. מה יש בזה? מה עד כדי כך התרגלנו לרע? כ"כ קשה לצפות שיהיה לנו חלוץ פותח בנובמבר? ולאלה שלא מבינים את המשמעות, אז אם ניפול בשבועיים הקרובים בזמן שהטאלנט נכנס לכושר, אז הפער מחיפה יהיה 8 והסיכויים להעפיל באירופית יהיו קלושים.
  13. זה אמיתי שב"ש וגרוטו ביקשו מאופ"א לתת לשחקנים חולי קורונה לשחק, ועוד דרשו מהם להפעיל היגיון כדי שזה יקרה???
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.