Jump to content

מכביזם זה בדם

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

• Days Won

2

About מכביזם זה בדם

• Rank
    פרובוקטור

Recent Profile Visitors

2,112 profile views
  1. בכל מקרה, מעצבן שדן ביטון ופשיץ' לא בסגל אבל דוידזאדה ופיבן כן, בשביל מה בכלל צריך גם את דודזאדה וגם את בלטקסה, או לחליפין גם את פיבן וגם את קנדיל+גלזר+בלטקסה.
  2. די נו, אמנם הזוי הקטע עם יונתן (פאקינג פציעת שריר מלפני חודשיים) אבל הוא כבר מתאמן ואני מאמין שנראה אותו בשבוע הבא כבר. גם פשיץ' שיחק כמעט בכל המשחקים בלי הפסקה עד הקורונה, שעצרה אותו ל-4 משחקים בערך, לא איזה פצוע כרוני. חוץ מזה, לא קונים תיקו באף מצב, מקווה שפטריק מבין את זה ובאים לנצח. אלמוג, גררו וקארצב יכולים להביא שינוי, לא פחות טובים מווילדסחוט, אשכנזי ועוואד.
  3. מי שרוצה ללמוד איך מזיזים את קורות השער ומשנים את הטופיק של הנושא - שילמד מאנדרס. הבחור הסתובב כאן כמו טווס, ובכל הודעה שניה כתב שהחיסון בטוח לחלוטין. אתם בטח סומכים עליו, בתור איש שמצדיע למומחים בכל בוקר. אבל אז אנחנו רואים שהחיסון הוביל בבריטניה לעשרות אלפי פגיעות סה"כ במערכת הדם, הלב, העצבים והנשימה, פלוס אי אילו בעיות אחרות בגוף - מכיוון שהוא כ"כ בטוח כמובן. אז מה אנדרס היקר בחר לעשות כאן? להביא לנו את אחוז התמותה המשוער מהקורונה, כדי להראות שגם עשרות אלפי הפגיעות מהחיסון מוצדקות וסבירות. מלטעון בכל מאודו ובכל הודעה שניה שהחיסון הוכח כבטוח לחלוטין! כולל התרברבות אינסו
  4. דו"ח תופעות לוואי של החיסון של פייזר מבריטניה, לטווח התאריכים בין 9/12/2020 עד ל-21/2/2021, בגישה חופשית לכל העולם. * הפרעות דם: 2,033 * הפרעות לב: 1,032 * הפרעות שמיעה: 713 * הפרעות אנדוקריניות: 10 * הפרעות עיניים: 1,242 * הפרעות במערכת העיכול: 9,360 * הפרעות כלליות: 26,391 * הפרעות בכבד: 17 * הפרעות במערכת החיסון: 466 * זיהומים: 1,863 * הפרעות מטבוליות: 525 * הפרעות רקמת שריר: 11,565 * נאפלסמס: 20 * הפרעות במערכת העצבים: 16,107 * קשור להריון: 29 * הפרעות פסיכיאטריות: 1,235
  5. רוצה לספר לנו איזה הגבלות יש בשבדיה או בשאר המדינות שהבאתי חוץ מאנגליה? או שכאן אתה זה שבוחר להציג רק חלק מהתמונה שמתאימה לך. רוצה לספר לנו מה המצב של פלורידה שפתוחה כרגיל מספטמבר, עם האוכלוסיה הזקנה ביותר בארה"ב, לעומת קליפורניה וניו יורק עם סגרים והגבלות קשות? אהלן בחור חכם, אולי תתייחס להודעה שרושמים לך ותפריך טענה טענה? או שזה קצת קשה לך, בתור האיש החכם בעולם. בטח ההודעה הבאה שלך תהיה מורכבת מקללות ושום התייחסות עניינית, כי אין לך שום דרך לסתור את הטיעונים שלי, אבל יאללה אולי בכל זאת.
  6. בגלל שאין תמותה עודפת ביחס לגידול הטבעי באוכלוסיה. עקרונית אני יכול לעצור כאן, אבל בוא נמשיך. בגלל שה"מגפה" הזאת מתבססת על בדיקות לא אמינות, כמו שאפילו ד"ר פאוצ'י בעצמו הודה, אחרי 35 סיבובים ב-PCR אתה מקבל בעיקר FALSE POSITIVE. המשנה למנכ"ל משרד הבריאות פרופסור איתמר גרוטו, הדהים באמירה כי "על כל 5 או 10 חיובייים, רק אחד חולה. השאר פשוט טעות מעבדה" ממציא הבדיקה קארי מוליס אמר שלא להשתמש בבדיקה לאבחון מחלות ו-וירוסים, כי אם מריצים מספיק פעמים כל אחד יכול לצאת חיובי כמעט לכל דבר וזה לא מעיד עליו שהוא חולה. בגלל שבפברואר 2020 ארגון הבריאות העולמי החליט לשנות א
  7. הולנד - 3.5% מחוסנים. אנגליה - 3.8% מחוסנים. אירלנד - 3.8% מחוסנים. שבדיה - 4% מחוסנים. בלגיה - 4% מחוסנים. גרמניה - 4.2% מחוסנים פורטוגל - 4.5% מחוסנים. סלובניה - 5% מחוסנים. ליטא - 5% מחוסנים. שווייץ - 5.5% מחוסנים. דנמרק - 5.7% מחוסנים. . . . . . . . ישראל - 51% מחוסנים. אז וואלה, אני חושב שהתבלבלת, זה לא סמים קשים אלא כבשים כבשים, ואני אשמח אם תספר לכולם מה אנחנו רואים פה. או בקיצור, ממליץ לך לחבר בחזרה את המוח ולא להאמין לכל מילה שמספרים לך בתקשורת. מו
  8. שתי הנחות שנפריך כאן: 1. קורא לי טרול, למרות שאני מחזיק בדעה דומה לזו של 20 אנשי רפואה בכירים בארץ, כפי שהראתי בהודעה הקודמת, אנשים שמבינים פי מאה יותר ממך בתחום. 2. מקרה עצוב שזקוק לתשומת לב. שכחתי שבפורום השחקן ה-12 מותר להגיב רק אם יש קונצנזוס, ואסור לכתוב או לחשוב שום דעה אחרת. כמו שאמרתי, יושב עליך טוב צפון קוראה או איראן, שם אני בטוח שגם מוציאים להורג כל רופא שסותר את הנראטיב.
  9. כל האג'נדה של סוייר היא לקלל ולהשמיץ, לא ראיתי ממנו הודעת חוכמה אחת ב-50 עמודים האחרונים, אם היה פה איזשהו בסיס לדיון אולי היה את מה לסובב. אנחנו נראה מי יישב בבית, ומי ירוץ כמו כלב טוב באוגוסט לחיסון הבא אחרת הלך הדרכון הירוק.
  10. תשמע ילד, לפי הדיבור אני מבין שאתה עוד ערס בשקל שלא קולט שכבר שנה עובדים עליו בעיניים עם מגפה שלא קיימת. אי תמותה עודפת וכאלה זה לא בשבילך, רק להקשיב כמו כבש לחדשות. מכיוון שאין תקווה שאי פעם תקלוט את זה, כי לערסים לרוב אין שכל אלא רק קללות בקודקוד, אז אני מקווה בשבילך שהחיסון לפחות הוריד לך את מפלס החרדה.
  11. מצא את ההבדלים. מדינות שעוצרות ובודקות, מול מדינה אובססיבית שמעלימה עין ומטייחת כל פגיעה מהחיסון. מה תגיד על זה, סוייר? החיסונים עובדים כ"כ נפלא שחצי אירופה עצרה את השימוש, ומדינת ישראל מתכחשת לנפגעיה. אז פשוט אכתוב במקומך הפעם - 21 מדינות אירופאיות הזויות, טיפשות, קונספירטיביות. רק אתה ומדעת הם החכמים שבאדם.
  12. מה קרה חמוד, מישהו לא חושב כמוך אז צריך להשתיק ולחסום אותו? מתאים לך ולדומיך לעבור לצפון קוריאה או איראן, שם באמת יש אמת אבסולוטית אחת ומי שלא מסכים איתה מנודה בדרכים יפות או לא יפות. ולפני שאתה מבלבל את המוח על האמת המוחלטת של המדע בנוגע לקורונה, בוא תקרא גם לאנשים האלה טרולים וקונספירטורים. בין אם אתה עובד ברפואה ובין אם לא, מה שהאנשים האלה הספיקו לשכוח אתה עדיין לא למדת, ובכל זאת בוחר להתנשא פה כאילו השמש זורחת לך מהתחת. כשמקשקשים כאן על מומחים כמו בליצר שחייבים להקשיב להם, אשאל דבר פשוט: איך בכל התחזיות שלהם בשנה האחרונה הם פאקינג טעו? ומי הדביל
  13. קצב מעולה, משחק מעולה, לא להאמין שזה משחק בין 2 קבוצות ישראליות. צריך לשים את השלישי ולגמור עניין שלא נסתבך.
  14. מירוץ מכוניות בארה"ב השבוע, אלפי אנשים אחד ליד השני. בהודו, משחק ראגבי בין הודו לאנגליה - 57,000 צופים. כאן, למרות כ"כ הרבה מחוסנים ומחלימים, מאפשרים 1500 צופים במגרש של 30,000. כל הכבוד.
  15. "הרבה מדינות באירופה"... באף אחת זה לא עבר עדיין. כשיעבור, והציבור ייתן לזה יד, נדבר. בינתיים: https://www.ynet.co.il/news/article/ry9mNmYQO במסמך שפורסם בסוכנות הידיעות רויטרס קרא האיחוד האירופי "למנוע אפליה" מאנשים שלא התחסנו נגד קורונה, מכל סיבה שהיא. מעבר לסעיפים המושחרים, ממליץ לך לקרוא את סעיף 2.1. ב-00:30 גליה רהב מודה שהתבצעו כאן ניסויים בבני אדם - קבוצות שלא נבדקו במחקר של פייזר, אבל שזה לא יטריד את מנוחתכם. https://www.facebook.com/kennymaarek/videos/10221749717266973
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.