Jump to content

מכביזם זה בדם

משתמשים רשומים
 • Posts

  0
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,167 profile views
 1. גם שחר לא בדיוק ייכנס להרכב בתור הברומטר של הקבוצה, יש מסביבו שחקנים יותר טובים ומנוסים.
 2. אבו פאני הושאל לחדרה ועשה עונה יפה. שחר הושאל להפועל חיפה ונתן דקות מצוינות. אבו פאני קיבל הזדמנות אצל בכר ולקח אותה ב-2 ידיים. מקרה זהה יכול לקרות לשחר במכבי. הוא יכול להוכיח את עצמו רק אם יתנו לו את הבמה... בדיוק כמו שגלזר, פרץ, יוני ואחרים קיבלו את הבמה. וברור שיש סיכון, הצלחה או נפילה, אבל זה חלק מהכדורגל, אתה מחפש ביטחון שלם ו-ודאות, בחלק מהמקרים לא יהיה לך את זה.
 3. זה לא הספיק מסיבות אחרות, הקישור עצמו היה לגמרי שווה אליפות, וגם אם יגיע קשר זר מעט פחות טוב מדור אבל עדיין ברמה זה יכול להספיק.
 4. גלזר גולסה וקשר זר איכותי לצידם (אחד שיתרום התקפית) זה מספיק לאליפות.
 5. לפי השמועות גם לונג CANCER, לונג HEART ATTACK, לונג חצבת ועוד כל מיני לונגים של מחלות זה די סיוט. מה שכן, עד היום אף אחד לא הצליח לגלות מה האחוז של הלונג קוביד מתוך כלל המאומתים כביכול, אז אולי יש פה צדיק בסדום שיש לו את הנתון הזה.
 6. מה הקטע שגלזר לא עובר ניתוח? יכל לעשות את זה כבר לפני חודשיים ולהיות כשיר לתחילת הליגה. לגבי התוכנית של ה-2 זרים + קשר ישראלי יצירתי, זה מה שצריך בתכלס, אלא אם יוני הולך ואז גם קיצוני נוסף. נראה כמה זמן ייקח.
 7. אף אחד לא מבטיח שום דבר, גם יכול להיות שחזיזה ואצילי עם קרע בצולבת עד מחזור 5, אבל עדיין לומר שאנחנו קבוצה לא טובה זו היסחפות. בנוגע לקישור, יביאו זר על המשבצת של פרץ אני מניח, ואם נפגע אז לצד גלזר וגולסה לא ניפול מחיפה באיכות. יכול להיות שיש להם יותר עומק שם כרגע, אבל כמו שאבו פאני הגיע משום מקום ככה גם עידו שחר או קארצב יכולים לפרוץ השנה. בהתקפה יש לחיפה יתרון, אבל בהגנה יש לנו יתרון - מגינים מוכחים ומרכז הגנה לא פחות טוב.
 8. ואם רשויות הבריאות הגדולות יחליטו שאתה צריך לדחוף מטוש לישבן בכל בוקר (בדיקה רקטלית לדוגמא כבר מתבצעת בסין) אז גם זה יהיה הדבר הכי נכון לעשות? שכחתי שמדובר בקבוצת אלים, חסרי אינטרסים וחסרי סממנים אנושיים. שכחתי גם שהם מבינים הרבה יותר מעשרות אלפי הרופאים שהתנגדו לחיסון ילדים. מה עוד שכחתי? שבדצמבר 2020 כשהחיסון אושר הם לא ידעו שהוא יכול לגרום לדלקת בשריר הלב בהיקפים חריגים ולתמותה. מעניין מה עוד הם לא יודעים עכשיו שיידעו עליו בעתיד. אגב הרשויות הקדושות, ה-FDA הודיע שבדיקת ה-PCR הנוכחית, שגם איבחנה קולה כחיובית לקורונה ומיררה את החיים למיליוני אנשים בעולם, כבר לא תהיה בתוקף משנה הבאה. כל הפלאנדמיה שאתה ואחרים מקדשים מתבססת על הבדיקה הבזויה הזו שאפילו הממציא שלה אמר שאין בה שום תועלת לאיתור אנשים חולים, בטח לא ב-35 סבבים ומעלה. סתם מתוך סקרנות, מכיוון שברור לכולם שהחרדים התנהגו רגיל בכל השנה וחצי האחרונות - כמה מהם נפטרו מתוך כלל הנפטרים וכמה הגיעו למצב קריטי מתוך כלל המאושפזים? כי כרגע מה שאתה עושה זה לירות באפלה, יש 6400 נפטרים לכאורה (ברור לכולנו שחלקם לא מקורונה בכלל) אז בוודאי שהחרדים הובילו את הטון. תוכיח. בנוגע לפורים, אם כ"כ ברור שלא יקרה כלום כי הרוב מחוסנים - אז למה ההצהרות של משרד הבריאות שהולך להיות אסון? אה נכון, הם שיקרו וזה מאוד סבבה - בואו נמשיך להאמין.
 9. אם אתה מסתכל בטלוויזיה אתה בעיצומה של מגפה קטלנית. אם אתה לא, זה יום שבת רגוע ורגיל.
 10. נו לא בא לכם לשתות קצת את הדם של החרדים והערבים? או שפתאום הם למדו איך מתנהגים בפלאנדמיה...
 11. אני מבין מההודעה שלך שצריך למגר גם את העישון וגם את הקורונה, ולמדינה יש לגיטימיות לפעול באיזה דרך שהיא רוצה כדי להשיג את זה. השאלה אם אתה ואחרים מוכנים לקבל מציאות כזאת, שלמרות שיש לכל מי שצריך ורוצה הגנה כביכול מהחיסון, עדיין אנחנו לא באמת יכולים לחזור לחיים ולשגרה נורמלית. עדיין תרחף תמיד העננה של הקורונה (כי לא ייגמרו הוריאנטים), עדיין ממשיכים לספור מאומתים בניגוד לכל ההיסטוריה המדעית ומשבשים בגלל זה את שגרת החיים. לא משנה אם אתה בעד או נגד החיסון, מאמין יותר או פחות במגפה, עדיין לדעתי הרוב כאן יסכים שאין שום היגיון בפאניקה, בהחמרה ובהגבלות בשביל 17 חולים קריטיים בכל הארץ.
 12. כל העסקים שרוקדים לפי החליל של הממשלה וההגבלות חסרות ההיגיון עם התו הירוק, התו שמח והתו השיכור סופם להיסגר. הם חושבים שזה מה שיציל אותם, שהממשלה תעזור להם, אבל למעשה הם כורים לעצמם את הקבר, וכל עסק שנסגר זה יותר כוח לטייקונים. מעניין כמה עסקים יישארו כאן אחרי הסגר הרביעי, החמישי והשישי, ואם מתישהו אותם בעלי עסקים שנלחמו בלקוחות שלהם בשם הממשלה יתעוררו.
 13. נו ועם כל ההדבקה המטורפת מתו לכאורה 3000 בשנה לעומת 8000 מעישון, אז מה צריך לעצור קודם?
 14. יש את אפקט ההדבקה כי יש מוות מעישון פאסיבי, זה מוכח בבתים של מעשנים כבדים. ועם כל הכבוד למיסוי ולפרסום, זה צעד פי מיליון יותר רך מהצעדים מול הקורונה שמתו ממנה לכאורה (כנראה שפחות) 3000 בשנה, פחות מחצי מהכמות. בקורונה סגרו 9 מיליון איש בבית, החריבו את הכלכלה עם שליש מהעסקים שנסגרו, פגעו מאוד בחינוך-בתרבות וכן גם בבריאות הפיזית והנפשית כתוצאה מזה. אבל בשביל 8000 איש שמתים בכל שנה - לא יעשו את הצעד הקטן שהוא לאסור עישון בסיגריות כדי להציל אלפי אנשים. וזו הצביעות.
 15. 1. יש אכיפה. 2. תודה באמת שנתב"ג לא סגור. 3. באסיה זאת לא חובה, מבחינתי שתלך עם מסכה ותישן עם מסכה עד גיל 80 כל עוד אתה לא כופה עליי. 4. מדובר כאן על המהות, אכפת להם מהבריאות או לא אכפת להם? כי אם מבחינתם זה סבבה שימותו 8000 איש מעישון ו-5000/6000 מזיהומים בבית חולים, אז כנראה שלא ממש אכפת להם.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.