Jump to content

Barksdale

משתמשים רשומים
    140
Everything posted by Barksdale

1. אתה מנותק מה אתה רוצה שנעשה? איך אוהד מכבי יכול לכתוב דברים כאלה בכלל
  2. דעה לא פופולארית אבל אין לי בעיה שבן שמעון יקבל את המושכות. הקדנציה הקודמת אצלנו לא מראה על כלום, תקופה אחרת ולדעתי הוא בשל מאוד. בכללי לאורך השנים אני מאוד אוהב את הקבוצות שהוא מעמיד ואיך שהוא מדבר, אין להרבה מאמנים את התשוקה שיש לו לכדורגל והקבוצה שלנו חייבת פילפל בתחת ולא איזה צנון על הקווים. מגיעה לו קפיצת המדרגה. זרים זה לא גרנטי לשום דבר, אולי רק לפתיחת עונה איטית.
  3. הייתי שלוש פעמים באסטריסק, היה מעולה. המלון ממוקם ברחוב שקט שקט מרחק 10 דקות הליכה מהליידספליין ועוד כמה דקות מהדאם. תעלות מסביב, סופרים של אלברט ומסעדות בקרוב. מי שאין לו בעיה ללכת יהנה מאוד, מי שמחפש להיות על הדאם זה לא בשבילו. פותח כל יום בבארניז הקטן שנמצא 5 דקות מהמלון, עושה קטנה, שותה איזה משהו חם ויוצא לדרכי. העיר הטובה בעולם. https://www.booking.com/hotel/nl/asterisk.en-gb.html?aid=311984&label=hotel-10003-nl-xHLSDrsI88iNx8Gij4YvqgS258600671745%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap%3Aneg%3Afi%3Atikwd-123352436%3Alp1008004%3Ali%3Adec%3Adm%3Appccp%3DUmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YTQUGSsRwx9_3qo3uPTHyoo&sid=c24f543bf9ec18fc8a485310f27a91fe&dest_id=-2140479;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;group_children=0;hapos=1;hpos=1;no_rooms=1;req_adults=2;req_children=0;room1=A%2CA;sb_price_type=total;sr_order=popularity;srepoch=1678881333;srpvid=11d953d9484602f1;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl
  4. מיץ' בדיוק מסיים לקרוא את המיילים של דצמבר, יש לו עוד חמישה חודשים ככה עד שיתפנה לזה. אם ההרכב הניהולי ישאר כך עד מכירת המנויים לעונה הבאה ולא יתשנה משהו בצורה דרסטית בקבוצה אני לא יודע אם אחדש את המנוי.
  5. ביינתים ברק יצחקי מצטייר כניקולה ווצ'יץ' של הכדורגל, **** בגוף של הארגון, המחרב הגדול בהיסטוריה של מכבי ביחד עם פטריק האפס השני. צריך להחריף את המחאה נגדו, השלט אתמול היה טיל, חייב כאלו כדורגל ורצוי הרבה. ומיץ', מה יהיה מיץ', חייב להתעורר דחוף, המועדון פה בקריסה, או שעושים מהלכים או שמוכרים יאללה. בשבילך מכבי זה עוד עסק בשבילי זה החיים, מרגיש שאיבדתי 15 שנה מהחיים שלי ב3 שנים האחרונות.
  6. מישהו יכול להסביר לי למה דן גלזר פתח רגליים כמעט על ה16 בגול השני שלהם?
  7. דן גלזר פותח רגליים על ה16 חתיכת מאמן שרמוטה
  8. קבוצה חלשה ומבולבלת שלא יודעת לדחוף קדימה
  9. מדוניאנין כבש וניצח אתמול את דן בוש 13-0! בליגה השניה בהולנד.
  10. זה הולך למקום לא טוב, מזכיר את הדקות שלהם לפני המחצית נגד ביתר.
  11. זה היה המשחק שחשבתי שאילון אלמוג זה פרוספקט ברמת האוסקר, נתן שם משחק עצום. אמרתי תודה לאל שלא הסכמנו להצעה של חוגג כמה חודשים לפני. משם הוא רק ירד ביכולת. 300K עכשיו ואני אורז לך אותו בסרט ומסיע לשדה.
  12. אפס שערים אפס בישולים, הוא נאחז במה שהוא יכול.
  13. זה מה יש, אתה לא חייב. לי אישית רותח הדם ואני לא שקט כל עוד הוא הקודקוד שלנו, הגיעו מים עד נפש.
  14. להביא שחקן בהשאלה לחצי עונה, בהשאלה ללא סעיף, אחרי שנרכש ב5 מיליון בקיץ. מה נהיה מהקבוצה הזאת אלוהים. לא אוהב את זה ולא בא לי שיגיע רק כדי שהזין הזה יצחקי ימשיך לקבל אש לכיוונו. אני אישית במשחק הבא 90 דקות רק קללות על יצחקי, עד שהוא לא עף הוא יאכל קללות ממני כל המשחק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.