Jump to content

Barksdale

משתמשים רשומים
    140
Everything posted by Barksdale

1. בושה, אני פשוט בשוק. איך אף אחד לא שואל שאלות איךךךךךך, כוס אמא שלכם יכתבים מזדיינים תעשו את העבודה שלכם. מה זה נשיא בית הדין העליון של ההתאחדות אישר, מה זאת החרטא הזאת אני לא מבין. כמה כסף קיבלת מתחת לשולחן ישרמוטה ירוקה ומצחינה. ואנחנו כאלה קוקסינלים, קבוצה של למלמים, במקום לשרוף אותם בתקשורת ולצאת בגלוי נגד חוסר השיוויון הזה יושבים אצלנו וממתינים לשלמה קרעי השרמוטה הזה. כמה עצבים ביום של משחק, גם דניאל גם המושחתים האלה, רק חסר שנפסיד היום ואיזה פתיחה של סופש.
  2. הם כבר מחפשים זר נוסף לקראת האזרוח של סונדגרן, שותלים עוד ועוד מסרים בתקשורת עד שזה יאושר בהליך מהיר לפני תום החלון. אשכרה לשחקן אין שום קייס שבעולם לקבל תושב ארעי או אזרחות ויתנו לו כי זאת מכבי חיפה. בושה, ואין כתב אחד ששואל שאלות, האם מגיע לו ואת מי יענקל'ה קנה במשרד הפנים.
  3. אין לה אזרחות בכלל ולפי מה שנאמר בזמנו יש לה שתי אזרחויות שהיא לא רוצה לוותר עליהן בשביל יענקלה
  4. נראים סבבה לדעתי.. הרבה תנועה, הרבה לחץ. הגולים יבואו עם המחליפים.
  5. מהמר על 1-0 בעשר דקות הראשונות, משם שיוט ל3-0 קליל
  6. רואה משחק של מתן חוזז. משחק כמו הביצה שלי בינתיים בצד ימין עם רגל הפוכה.
  7. עוד משחק שנהנתי מאוד ממכבי, איזה כיף לחזור להרגשה הזאת. יש פה קבוצה מלוכדת ומאומנת שעם הרכישות הנכונות תוכל להחזיר את האליפות. אילון אלמוג משחק שני רצוף מרשים אותי, לא מבקיע (זה יבוא בסוף ילד) אבל מייצר המון מצבים, עומד חזק ומנצל את האתלטיות שלו לגרור אליו שמירות כפולות שמפנות לנו עוד שטחים. דן ביטון, פנטסטי, ברומטר במרכז המגרש, מבקש כדורים, דוחף מהר קדימה, בעיטות פגז מכל נקודה, רק שימשיך כך. דור פרץ אל. ערן זהבי הטוב בעולם קל מידי. דניאל פרץ טובל את הביסקוויט שלו בתה של נועה קירל, תוספת נהדרת ליציע. להחליף לוקאסן להביא בלם, להחליף יובא להביא כנף זר עם קעקועים.
  8. לא מבין איך אוהד מכבי יכול לכתוב דבר כזה אחרי הקמפיין שלהם באלופות שנה שעברה או בכלל. איך יש עוד אופציה חוץ מהתרסקות מטוס שלהם או קריעת צולבת בכל רגל לכל הסגל. מפרגן הוא אומר לי. שישרף סמי עופר על כל יושביו.
  9. לא מאמין שאני כותב את זה אבל אילון אלמוג פנטסטי ואן אובריים פנטסטי דן ביטון פנטסטי יונתן כהן משתפר המון זמן לא נהנתי ממכבי כמו שנהנתי אתמול. משחק קבוצתי נהדר, תבניות התקפה, יציאה קדימה ולחץ של פיטבולים כשהכדור אצל בש. יש מאמן!
  10. מילת החלון: פרופיל רגש החלון: אופטימיות
  11. הבריזו להם ארבעה שחקנים הקיץ, לא אתפלא אם גם זה יעשה אחורה פנה. מרוויח מיליון יורו כרגע בווסט ברומיץ', כמה הקסקט יתן לו אחרי שנתן לסבע 600 אלף?
  12. אז הקשר האחורי הטוב בעולם שהמליץ עליו הבלם הטוב בעולם לא יגיע?
  13. אשתו של קין זה חומר ללואיסנה
  14. אז בשביל לא לאכזב את סק הם מוכנים לרכוש את חבר שלו ב2 מיליון יורו. יופי של קיץ אלברמן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.